Vue de Duras

Bekijk album (17)

Vakantiehuis Vue de Duras in de Acquitaine is op de Britse tv geweest in het programma 'Little England' en ook in het tijdschrift Living France. Vakantiehuis Vue de Duras heeft ook een certificaat "excellent" gekregen van Tripadvisor in 2014. Het is een heel leuk huis met twee slaapkamers waar u nog de originele houten balken aantreft die zijn geintegreerd in het comfortabele en stijlvolle interieur.
De twee slaapkamers hebben moderne bedden die aaneengelinkt kunnen worden, of als eenpersoonsbedden kunnen worden gebruikt. Elke slaapkamer heeft zijn eigen badkamer, wc en wastafel. Lakens worden verstrekt en de bedden zijn voor u opgemaakt. Handdoeken en een haardroger zijn ook aanwezig.
De woonkamer met open keuken en eethoek leidt direct naar een overdekt terras, waar u de schitterendste uitzichten over de vallei tot aan het kasteel van Duras aantreft. Er is in de gite en op het terras Wifi beschikbaar. Ook is er een HD tv met Engelse en Franse kanalen.
De gite heeft een volledig ingerichte keuken met vaatwasser, 4-pitskooktoestel, elektrische oven en een koel-vriescombinatie. Een wasmachine en droger zijn beschikbaar voor u in het grote huis.
De gite heeft een houtkachel en hout is beschikbaar. De slaapkamers zijn voorzien van elektrische radiatoren.
Gasten hebben het volledige gebruik van het grote betegelde zwembad en het jeu-de-boulesveldje. Er is een gas-bbq voor gasten beschikbaar.
Ook mag u de computer, printer en scanner gebruiken die in het grote huis staan.

Vue de Duras is een oase van rust en vredigheid op het terrein dat omringd is door pruimenbomen en wijngaarden. U hebt hier een spectaculair uitzicht over de vallei en de wijngaarden, helemaal naar het middeleeuwse plaatsje Duras, dat op 3 km ligt, waar u het beroemde kasteel, restaurants, bars, winkels, een supermarkt en een wekelijkse markt aantreft.
U zit hier in de regio van de Aquitaine, aan de grens van de Lot en Garonne, de Dordogne en de Gironde, een ideale uitvalsbasis voor het verkennen van het schitterende land, de middeleeuwse stadjes, wijngaarden en markten van alle drie de departementen.
Bordeaux, op de werelderfgoed lijst van de Unesco, ligt hier op 80 minuten vandaan naar het westen. Het middeleeuwse stadje Bergerac, bekend om de wijn, ligt op 45 minuten rijden naar het noordoosten, aan de rivier de Dordogne. St Emilion, ook op de werelderfgoedlijst, ligt op 50 minuten rijden naar het noordwesten.
Vliegvelden in de omgeving zijn Bergerac (40 min.:RyanAir, Flybe, Jet2, transavia, BA), Bordeaux (75 min, BA, Easyjet, BMI, KLM).
Marmande ligt op 30 minuten en Libourne op 50 minuten.

In de nabije omgeving zijn een paar heerlijke restaurants. Veel van de lokale wijngaarden bieden gratis wijnproeven en de mogelijkheid om uitstekende wijnen te kopen. Ook zijn er wijnboeren die open dagen houden en u kunt er lokale producten kopen, zoals wijn, kaas, honing en pruimen.
De wijn uit deze regio heeft zijn eigen Appellation d'Origine Contrôlée (AOC Duras) en wordt zeer aanbevolen. Het gebied ligt vlak tegen de Bordeauxstreek aan. Het is ook leuk om het aanliggende Bergeracgebied te bezoeken, waar al eeuwenlang heerlijke wijn geproduceerd wordt. En natuurlijk is er het beroemde wijngebied Saint Emilion.

De middeleeuwse plaatsjes en kastelen van 3 departementen liggen hier op u te wachten. Vue de Duras ligt op de grens van de Lot et Garonne, de Dordogne en de Gironde, en is ideaal gelegen om de prachtige omgeving en de markten van alle drie departementen te verkennen.
Wandelen - het lokale toeristenbureau heeft 365 wandelroutes voor u uitgestippeld op alle niveaus. Van de lokale wandelingen zijn kaarten voor u aanwezig. Andere wandelingen kunnen voor u worden uitgeprint.
Fietsen - de website van het toeristen bureau heeft ook allerlei fietsroutes en ook GPS-bestanden die u kunt downloaden. Een van de routes voert u door 102 km wijngaarden en boomgaarden. Ook zijn er papieren kaarten die u kunt gebruiken. U kunt hier ook fietsen huren, vraag bij ons naar de mogelijkheden.
Kanoen - op de Dordogne en de Dropt kunt u kanoen. Er zijn routes van 4 tot 49 km. U kunt kano's huren en zwemvesten, bidons en het vervoer e.d. zijn ingebrepen. U wordt stroomafwaarts altijd weer opgehaald op de afgesproken plaats.
Wijnproeven - we hebben uitstekende wijnproducenten in de omgeving en organiseren met alle plezier een proeverij.
Markten - er is een heel aantal markten in de buurt, waaronder die van Duras op maandag.
In de zomer zijn ook vaak avondmarkten in de omgeving.
Golf - er is een aantal golfbanen hier vlakbij, van de 27-holes golfbaan van Chateau des Vigiers, tot de 9-hoes golfbaan in Golf de Boisses, voor elk niveau.
Ballonvaren - er zijn twee plaatselijke bedrijven.
Bordeaux - in 5 kwartier bent u al in deze prachtige stad. Hier kunt u heerlijk rondstruinen, relaxen en winkelen. De kustlijn is recent getransformeerd als onderdeel van het stadsplan dat in 1996 in werking trad. Zeer de moeite van een dagtrip waard.
St Emilion - 45 minuten rijden brengt u naar Saint Émilion, waar de geschiedenis teruggaat tot in de prehistorie. Hier vindt u fascinerende Romaanse kerken en ruines, in steile en nauwe straatjes en omringd door de beroemde wijngaarden. Een rondleiding met gids door de monolitische kerk is aan bevolen.
Canal de Garonne - 45 minuten rijden ligt het Canal de Garonne, dat samen met het Canal du Midi, het ‘canal des deux mers’ vormt samen het kanaal van de twee zeeen, de Middellandse zee en de Atlantische oceaan. Langs de kanalen kunt u heerlijk fietsen of wandelen.

De gite wordt per week verhuurd en in het hoogseizoen is de wisseldag zaterdag. Als u liever niet op zaterdag reist, kunt u ook een of meer nachten in onze B&B boeken. In overige seizoenen is de wisseldag flexibel.

  • Borg € 150,00

Beschikbaarheid van 'Vue de Duras'

Fiona O'Connor heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 15 jan 2019

Vue de Duras heeft 1 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Uitstekende en prachtige ligging, zeer vriendelijke ontvangst door de eigenaars, zeer mooi zicht op de vallei.
Smaakvol ingerichte gite. Mooi groot zwembad en goed onderhouden. Indien iets tekort, eigenaars staan klaar om oplossing te bieden. Wij waren met vier volwassenen en een baby. Misschien iets ruimer had goed geweest gezien babyspullen veel ruimte innemen. Maar een absolute aanrader!