Vue de Duras

Bekijk album (17)

Beschikbaarheid van 'Vue de Duras'

Fiona O'Connor heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 15 jul 2019

Vue de Duras heeft 1 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Uitstekende en prachtige ligging, zeer vriendelijke ontvangst door de eigenaars, zeer mooi zicht op de vallei.
Smaakvol ingerichte gite. Mooi groot zwembad en goed onderhouden. Indien iets tekort, eigenaars staan klaar om oplossing te bieden. Wij waren met vier volwassenen en een baby. Misschien iets ruimer had goed geweest gezien babyspullen veel ruimte innemen. Maar een absolute aanrader!