Notre petite école

Bekijk album (29)

Beschikbaarheid van 'Notre petite école'

John en Jannette van Zijl heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 20 jul 2019

Notre petite école heeft 4 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Een heerlijk sfeervol huis. Het huis heeft een fijne keuken waar niets ontbreekt. Er is eens groot terras waar het koeler is dan het terras dat lager ligt bij het zwembad. Het zwembad is royaal en diep. Het dorpje Trémons is echt mini maar er liggen hele leuke dorpjes dichtbij. Ook grotere winkels zijn niet ver weg. Wij hebben er 2 heerlijke weken doorgebracht. Jannette is een fijne gastvrouw die goed voor haar huis en haar gasten zorgt.

Dag Janette!
Wij hebben ontzettend genoten van ons weekje in “Notre Petite Ecole”.
We zijn heel goed onthaald geweest bij onze aankomst waarvoor dank.
Het huis lag er heel netjes bij en ik werd meteen verliefd op de inrichting van dit huis. De slaapkamers zijn ontzettend mooi en de bedden heerlijk om in te slapen. Gelukkig hadden we de ventilators aan het plafond want het is die week behoorlijk warm geweest.
Ook de tuin en het zwembad zijn een streling voor het oog. Het water van het zwembad is zout water waardoor mijn man geen last had van zijn allergie. Maar het voelde gewoon ook echt goed aan.
We hebben echt genoten van ons weekje Trémons.
Bedankt voor de warme ontvangst en nog veel succes!
Ps: ik ga zo snel mogelijk op zoek naar die geurwax “wilde rozen”!

Sandra Romani

Wat een geweldig huis! Wij zaten er een week met onze 2 kids. Voor wie rust en privacy zoekt een absolute aanrader! Huis is compleet, zwembad top, gastvrijheid van Jeanette super! Mooie omgeving met veel bezienswaardigheden in de buurt. Pluspunt; geen wifi en geen tv. Kortom; dikke 10 !! Wij gaan zéker nog een keer terug.

Taoufik Benalla

Lieve Janette,

Wij zijn jouw eerst gasten die mogen genieten van deze heerlijke vakantie plek.
Vanaf het eerste moment voelden wij ons meteen thuis in "Notre petit Ecole". Janette stond ons hartelijk op te wachten. Wat een warm welkom was dat. Het voelde meteen goed :-).

Het huis vinden wij zowel van binnen als van buiten prachtig. Het huis is zeer netjes en compleet ingericht. We misten niets.

Mede door het fantastisch weer hebben wij ruim gebruik kunnen maken van de privé zwembad. Samen met de kinderen hebben we veel gezwommen en veel lol gehad aan het zwembad. Plus punt er is geen WiFi en televisie dus we hebben als gezin heel veel aandacht aan elkaar kunnen geven en samen veel spelletjes op terras kunnen spelen.

Wij zijn gesteld op onze privacy en dat zit bij dit huisje helemaal goed!!

Tip! Ga elke ochtend richting Penne-d'Agenais. Voor overheerlijke Franse stokbrood en lekkernijen! Boulangerie Biette Alain(https://fr-fr.facebook.com/Boulangerie-Biette-Alain-1544985832472303/) levert top kwaliteit lekkernijen. En vergeet niet naast je stokbrood(baguette traditional), Chouquettes te kopen. Wij kregen er geen genoeg van. Boulangerie Biette Alain kan je vinden op 20 Rue du port in Penne-d'Agenais(ongeveer 7 minuten rijden).

Op 25 minuten rijden heb je een prachtig kasteel dat zeker de moeite waard is om te zien. Hij heet 'chateau de Bonaguil'.

In de omgeving heb je ook erg leuke markten! Je kan ze vinden in de informatiemap van Jannette. Op de markten vind je veel streekproducten en dat vonden wij erg leuk.

Wij gaan het hier zeker missen. In 1 week tijd zijn we ons thuis gaan voelen en kijken we ertegen op om weer richting Rotterdam te gaan.

Jannette bedankt voor dit fantastisch huis en de gastvrijheid! Ons ga je vast en zeker terug zien ;-).

Liefs,
Maryam, Taoufik, Issa en Aya uit Rotterdam(ken je dat niet hore dan!)