Paradis

Bekijk album (8)
  • 10
9,3

Beschikbaarheid van 'Paradis'

Inez van Eijck heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 13 aug 2020

Paradis heeft 5 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,3

Wij hebben net een fijne vakantie achter de rug in Lombard au Paradis. De gite is eenvoudig ingericht maar voorzien van alle comfort. Bij aankomst zijn de bedden netjes opgemaakt waardoor je vakantie meteen van start gaat. Grote pluspunten zijn de rustige omgeving, het wijds uitzicht en vooral het fantastische zwembad. De kids hebben hier zich elke dag kunnen in uitleven.
In de omgeving zijn mooie wandelingen te maken tussen de wijngaarden en er zijn een paar leuke dorpjes en markten op minder dan een half uur rijden. Ook het grootwarenhuis waar je alles vindt is maar 15 minuutjes rijden.

Een aanrader voor wie houdt van een rustige vakantie!

Lieve Inez en Willem,
We hebben een fantastische familieweek bij jullie mogen beleven. Beide huizen zijn compleet, netjes ingericht en van alle gemakken voorzien. We hebben iedere dag aan de lange tafel met ons hele gezin heerlijk kunnen eten, BBQen en ontbijten. Het zwembad hebben jullie iedere dag verzorgd zodat wij heerlijke verfrissende duiken konden nemen. Om het zwembad was het ook heerlijk vertoeven met de prachtige tuin als uitzicht. We hebben de omgeving als verrassend ervaren met alle druivenranken, zonnebloemvelden, fruitbomen , het kasteel van Duras en de gezellige markten in de buurt, wijnproeverijen. Het was helemaal top en bedankt voor jullie gastvrijheid. Hartelijke groet.

Reactie van Inez van Eijck

Dank Nancy. Het was heel leuk om jullie met het hele gezin hier te gast te hebben. We zijn blij, dat jullie het hier zo naar jullie zin gehad hebben. Groetjes, Inez

Lombard au Paradis is een waar paradijs. De vakantiewoning voorziet in alle behoeften en is zeer volledig ingericht. Het zwembad is helemaal fantastisch en door de gezellige aankleding rondom en de cabana, wordt een tropische sfeer gecreëerd, waar het goed vertoeven is. Dit alles is gelegen op een zeer uitgestrekt, fleurig en goed onderhouden terrein. Voeg hieraan toe de ontzettend aardige, behulpzame en gastvrije eigenaren Willem en Inez van Eijck en het ideale vakantieplaatje is compleet. Dank jullie wel voor de heerlijke zes weken, die wij in jullie paradijs hebben mogen doorbrengen in de zomer van 2020.
Frans en Joke Huneker

Josine Sanfilippo

Lombard au Paradis – Een plek waar je terecht kan voor stilte, zon, natuur, water et voilà vous êtes relaxed! Met andere woorden, een vakantiehuis met zwembad aan de rand van de Dordogne in de Lot et Garonne Zuid West Frankrijk.

Deze idyllische waarneming werd overgenomen door twee Nederlanders, een leuk getrouwd koppel uit Rotterdam, die van deze plek weliswaar een place to zen hebben gemaakt. Indien je een drukke baan hebt waarbij je van de ene meeting naar de andere raast dan is dit precies wat je even nodig hebt. Een moment van niks.

In de reistas: 3 boeken, zonnecrème, bikini, wat luchtige kledij en zonnebril. Genieten.

Tip: kom met de auto of huur er eentje indien je de streek en de naburige dorpen wil verkennen. Best heel wat te doen in de zomertijd. Deze streek is ook een aanrader voor de wandelaars en natuurspotters onder ons.

Reactie van Inez van Eijck

Leuk, dat je het hier zo naar je zin gehad hebt, Josine. Hopelijk zien we je nog eens terug.. Inez

Zeer gezellig, ruim, rustig. Alles wat je maar moet hebben. Leuk zwembad. Prachtige natuur en zeer vriendelijke verhuurders. Handig dat de verhuurders naast het huisje wonen, dus als er iets is, ze staan paraat. Mooie streek en dicht bij Bordeaux en Bergerac. Zwembad alleen voor de huurders.