Paradis

Bekijk album (8)
  • 10
8,5

Beschikbaarheid van 'Paradis'

Inez van Eijck heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 05 jun 2019

Paradis heeft 2 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,5
Josine Sanfilippo

Lombard au Paradis – Een plek waar je terecht kan voor stilte, zon, natuur, water et voilà vous êtes relaxed! Met andere woorden, een vakantiehuis met zwembad aan de rand van de Dordogne in de Lot et Garonne Zuid West Frankrijk.

Deze idyllische waarneming werd overgenomen door twee Nederlanders, een leuk getrouwd koppel uit Rotterdam, die van deze plek weliswaar een place to zen hebben gemaakt. Indien je een drukke baan hebt waarbij je van de ene meeting naar de andere raast dan is dit precies wat je even nodig hebt. Een moment van niks.

In de reistas: 3 boeken, zonnecrème, bikini, wat luchtige kledij en zonnebril. Genieten.

Tip: kom met de auto of huur er eentje indien je de streek en de naburige dorpen wil verkennen. Best heel wat te doen in de zomertijd. Deze streek is ook een aanrader voor de wandelaars en natuurspotters onder ons.

Reactie van Inez van Eijck

Leuk, dat je het hier zo naar je zin gehad hebt, Josine. Hopelijk zien we je nog eens terug.. Inez

Zeer gezellig, ruim, rustig. Alles wat je maar moet hebben. Leuk zwembad. Prachtige natuur en zeer vriendelijke verhuurders. Handig dat de verhuurders naast het huisje wonen, dus als er iets is, ze staan paraat. Mooie streek en dicht bij Bordeaux en Bergerac. Zwembad alleen voor de huurders.