La Bakénia, gite Nissou

Bekijk album (30)

Gite "Nissou" ligt tegen het woonhuis van de eigenaren aan maar heeft een eigen terras en een eigen ingang. De ruimte wordt verwarmd of gekoeld met een airco unit. Op de begane grond bevindt zich een tweepersoonsbed (140 x 190), een eettafel, een bank en een open keuken. De badkamer heeft een apart toilet. Op de zolderverdieping met vaste trap staan 2 eenpersoonsbedden (90 x 200). Wij verhuren de gites inclusief beddengoed. Dat scheelt weer in de kosten. Er is voor de gasten een wasmachine beschikbaar. U kunt bij ons 2 fietsen huren.

De rivier de Lot, een zijrivier van de Garonne, stroomt door groene, licht glooiende landschappen. In de Quercy is deze zachte vallei beroemd om haar wijngaarden, met name die van de wijnstreek van Cahors. Penne d'Agenais met zijn basiliek is een prachtig, hooggelegen dorp. Monflanquin, een middeleeuws dorp in het hart van de pruimenstreek. het kasteel van Cénevières, burcht en renaissancepaleis; Agen en Villeneuve sur Lot, Zoveel wonderen in de Lotvallei die men niet mag missen! Een cruise per boot op het water van de Lot is ook een prima manier om de vele schatten van deze vallei te gaan ontdekken.

Dit departement staat bekend om zijn culinaire gerechten. Het barst er dan ook van de restaurants. Het beroemde wijngebied van Cahors ligt hier nog geen uur vandaan.

La Bakénia ligt op nog geen 2 km van Villeneuve sur Lot en vlakbij het gigantische winkelcentrum van Leclerc. In het centrum worden in de zomer regelmatig evenementen georganiseerd, zoals openluchtconcerten, spectakels op de rivier, eetmarkten en braderieën.
Rondom ons huis liggen enkele prachtige wandelroutes. Vlakbij loopt de "Voie Verte" een autovrije fietsroute langs de Lot.
De schitterende dorpjes Pujols en Penne d'Agenais liggen op een steenworp afstand. Ook de liefhebbers van lekker eten komen aan hun trekken. Er zijn tal van restaurants variërend van de McDonalds van Villeneuve sur Lot tot en met Michelin sterren restaurants. Deze streek staat bekend om zijn bijzondere culinaire gerechten.

De Lot et Garonne is een prachtig departement. Het is licht glooiend met heuvels tot 300 à 400 meter. Hierdoor kun je heel ver weg kijken en heb je overal schitterende panorama's. Voor iedereen, jong en oud, is er genoeg te beleven en te ontdekken. Wandelaars, fietsers en mountainbikers kunnen gebruik maken van de vele routes die hier zijn uitgezet. Met name langs de Lot kun je prachtig fietsen op relatief vlakke wegen. Cultuur liefhebbers kunnen terecht in de hoofdstad Agen, of Villeneuve sur Lot en kunnen de vele kastelen en Bastide dorpjes bezoeken. Een bezoek aan Bordeaux en Toulouse ligt binnen handbereik.

  • Activiteitenprogramma

Bezoek ook de grotere steden Bordeaux, Agen en Toulouse. Ook de Dordogne met prachtige plaatsjes als Monpaziers en Sarlat liggen niet ver weg. Voor kinderen zijn er het watgerpark van Villeneuve sur Lot en en het enorme pretpark Walibi van Agen.

Het gebruik van de airconditioning van gite Nissou is voor eigen rekening (0,30 cent per KWh). De unit is voorzien van een aparte elektriciteitsmeter. De eerste 10€ zijn bij de huurprijs inbegrepen) Verbruikt u meer dan wordt dit apart berekend.
Overigen:
- Zelf meenemen: Badhanddoeken, badlakens, washandjes, theedoeken, keukenhanddoeken.
- Alle bedden zijn reeds voor u opgemaakt.
- Honden worden niet toegelaten.
- Roken is niet toegestaan.
- De verblijfskosten zijn verschuldigd voor de gehele gereserveerde periode, ook als u later komt of eerder vertrekt.
- Wij adviseren u met klem zelf zorg te dragen voor een annuleringsverzekering.
- Toeristenbelasting € 0,90 per persoon > 18 jaar

  • Linnengoed

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 45,00

Beschikbaarheid van 'La Bakénia, gite Nissou'

Kees Wijnen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 18 jan 2019

La Bakénia, gite Nissou heeft 1 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in november 2017

Heel rustig gelegen gites, maar toch net buiten de stad. Kees en Marjo hebben ons prima geholpen om de mooie omgeving te verkennen. We hebben fraaie fietstochten gemaakt. Op 2 minuten ligt een groot winkelcentrum. Ideaal.