La Bergerie

Bekijk album (51)
  • 10

Deze oude en charmante Bergerie ligt geheel zelfstandig en heeft een eigen zwembad. Hij ligt tegen een heuvel aan, middenin de velden, op 8500 m2 terrein met bomen en bloemen. Er is een schitterend uitzicht op de vallei, waar u kunt genieten van de zonsondergangen. Het terrein wordt omringd door een klein landweggetje dat naar een boerderij en een zeer mooi kapelletje leidt.

Op 3 km ligt het plaatsje Villeréal, waar 2 maal per week markt is, en ook een markt op maandagavond waar de producenten hun producten aanbieden. U kunt er foie gras proeven en de wijnen van de streek: de Monbazillac, Pecharmant, Pays agenais, Cahors, Bordeaux, Duras.
Wij geven u graag tips voor goede adresjes om te eten in een charmante setting.

Het landschap wordt doorkruist door talloze kleine weggetjes, waardoor u het landschap, de dorpjes, middeleeuwse bastides zoals Monpazier, Monflanquin,Beaumont (15 kms), château de BIron (8kms) en Chateau de Gavaudun (15 kms) te voet, op de fiets of te paard kunt verkennen.
Op 15 km is een schitterende plek om te klimmen, tegenover het 6e-eeuwse kasteel de Gavaudun, en er zijn ook grotten. Verder is er een park om van boom tot boom te klimmen, plezier voor jong en oud. Dichterbij zijn golfbanen van 9 tot 18 holes. Op 3 km zijn verschillende tennisbanen en er zijn fietsen te huur.
Op 30 km ligt de Vallei van de Dordogne, met zijn bekende plaatsen zoals Beynac, Castelnaux, de beroemde steden Sarlat, les Eyzies, de talloze grotten en prehistorische plaatsen, schitterende middeleeuwse plaatsen, die over land te bereiken zijn maar ook over de rivier, met een bootje.

Alle lakens en haddoeken zijn inbegrepen. Indien nodig hebben we ook babyspullen voor u. Huisdieren zijn welkom.
Op u wachten rust, zon, mooie uitstapjes, wandelingen, paardrijtochtjes, fietstochten, vissen, kanoen, klimmen en natuurlijk de schoonheid en de gastronomie van het land en de vriendelijkheid van de bewoners.

Beddengoed is aanwezig vanaf twee dagen worden de handdoeken geleverd voor een week verblijf.
Babyspullen zijn beschikbaar. Babysit service is mogelijk.
Aabetaling van 30% gewenst bij de reservering
Baby spullen aanwezig - Oppas ook ter plekke te regelen
Huisdieren zijn welkom.
Punt gratis wifi (500 m)
Indien nodig is er electrische verwarming en houtverwarming voor een supplement.
Toeristenbelasting: 0,60 eur per nacht vanaf 18 jaar.
schoonmaakkosten bij vertrek, op aanvraag: 100 euro

  • Borg € 450,00
  • Schoonmaakkosten (optioneel) € 100,00

Beschikbaarheid van 'La Bergerie'

Marie-Claude et Olivier BONVALOT heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 05 feb 2019

La Bergerie heeft 2 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Wij zijn al twee jaren achter elkaar geweest, omdat het verblijf zo goed was bevallen en omdat de omgeving zo mooi is. Wat ons zo beviel waren het grote zwembad, tafeltennistafel, het uitzicht en de accomodatie (afwasmachine is erg fijn). Omdat er maar 5 appartementen zijn, is het nooit echt druk en je hoeft niet veel kleren mee te nemen, want er is een wasmachine aanwezig. Olivier en Marie-Claude zijn hartelijke mensen en staan voor je klaar als je vragen hebt.

Bezocht in augustus 2012

heel mooi huis, alles voorzien, mooie ligging met super uitzicht
goed ontvangst