La Bergerie

Bekijk album (48)
  • 10
8,0

Dfaa429560a65a25dc5d61c5606cdf9f

Je bent te gast bij Marie-Claude et Olivier BONVALOT

Bekend bij Gites sinds 2011.

Deze oude en charmante Bergerie ligt geheel zelfstandig en heeft een eigen zwembad. Hij ligt tegen een heuvel aan, middenin de velden, op 8500 m2 terrein met bomen en bloemen. Er is een schitterend uitzicht op de vallei en wordt omringd door een klein landweggetje dat naar een boerderij en een zeer mooi kapelletje leidt.
Binnen: La Bergerie kan tot 10 personen herbergen. Op de begane grond is er een grote en lichte woonkamer met een open keuken met alle benodigdheden (vaatwasser en wasmachine), een zitkamer met 2 banken, een open haard en een tv, en een kamer met 3 enkele bedden (waarvan 2 in een stapelbed), een badkamer met bad en een apart toilet.
Op de eerste verdieping zijn twee mooie slaapkamers met tweepersoonsbed, een slaapkamer met drie enkele bedden, een badkamer met douche en een apart toilet.
Het L-vormige terras is 40 m2 groot, en biedt een buitengewoon mooi uitzicht over de vallei. U treft er een tuinmeubelset aan en een barbecue.
Het zwembad van 11 bij 5 m met een romeinse trap is geheel omheind voor de veiligheid van onze jongste gasten. Voor hen zijn er ook schommels en een zandbak. Er is een pingpongtafel op het terrein.

  • Back to basic

Deze oude en charmante Bergerie ligt geheel zelfstandig en heeft een eigen zwembad. Hij ligt tegen een heuvel aan, middenin de velden, op 8500 m2 terrein met bomen en bloemen. Er is een schitterend uitzicht op de vallei, waar u kunt genieten van de zonsondergangen. Het terrein wordt omringd door een klein landweggetje dat naar een boerderij en een zeer mooi kapelletje leidt.

Op 3 km ligt het plaatsje Villeréal, waar 2 maal per week markt is, en ook een markt op maandagavond waar de producenten hun producten aanbieden. U kunt er foie gras proeven en de wijnen van de streek: de Monbazillac, Pecharmant, Pays agenais, Cahors, Bordeaux, Duras.
Wij geven u graag tips voor goede adresjes om te eten in een charmante setting.

Het landschap wordt doorkruist door talloze kleine weggetjes, waardoor u het landschap, de dorpjes, middeleeuwse bastides zoals Monpazier, Monflanquin,Beaumont (15 kms), château de BIron (8kms) en Chateau de Gavaudun (15 kms) te voet, op de fiets of te paard kunt verkennen.
Op 15 km is een schitterende plek om te klimmen, tegenover het 6e-eeuwse kasteel de Gavaudun, en er zijn ook grotten. Verder is er een park om van boom tot boom te klimmen, plezier voor jong en oud. Dichterbij zijn golfbanen van 9 tot 18 holes. Op 3 km zijn verschillende tennisbanen en er zijn fietsen te huur.
Op 30 km ligt de Vallei van de Dordogne, met zijn bekende plaatsen zoals Beynac, Castelnaux, de beroemde steden Sarlat, les Eyzies, de talloze grotten en prehistorische plaatsen, schitterende middeleeuwse plaatsen, die over land te bereiken zijn maar ook over de rivier, met een bootje.

Alle lakens en haddoeken zijn inbegrepen. Indien nodig hebben we ook babyspullen voor u. Huisdieren zijn welkom.
Mathilde, onze dochter, heeft veel ervaring in baby-sitten!
Op u wachten rust, zon, mooie uitstapjes, wandelingen, paardrijtochtjes, fietstochten, vissen, kanoen, klimmen en natuurlijk de schoonheid en de gastronomie van het land en de vriendelijkheid van de bewoners.

Beddengoed is aanwezig vanaf twee dagen worden de handdoeken geleverd voor een week verblijf.
Babyspullen zijn beschikbaar. Babysit service is mogelijk.
Aabetaling van 30% gewenst bij de reservering
Baby spullen aanwezig - Oppas ook ter plekke te regelen
Huisdieren zijn welkom.
Punt gratis wifi.
Indien nodig is er electrische verwarming en houtverwarming voor een supplement.
Toeristenbelasting: 0,45 eur per nacht vanaf 18 jaar.
schoonmaakkosten bij vertrek, op aanvraag: 90 euro

  • Borg € 450,00
  • Schoonmaakkosten (optioneel) € 100,00

Beschikbaarheid van 'La Bergerie'

Marie-Claude et Olivier BONVALOT heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 24 jun 2018

La Bergerie heeft 2 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,0

Mooi en ruim huis op een rustige locatie met prachtig uitzicht vanuit de tuin. We zijn er geweest met 5 volwassenen en 4 kinderen en hebben het erg naar ons zin gehad. Goede bedden en 2 badkamers. Ik moet zeggen echt een aanrader.

Enige inpuntje is de wat verouderde keuken.

Bezocht in augustus 2012

heel mooi huis, alles voorzien, mooie ligging met super uitzicht
goed ontvangst