Vakantiehuis in Frankrijk

Huur een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen. Kies uit meer dan 4000 vakantiehuizen in Frankrijk en boek direct bij de eigenaar.

Montagne

Bekijk album (24)
/
  • 5
  • 1
  • 2
  • 5
  • 0
  • 3
9,0
Waardering
 

Beschikbaarheid van 'Montagne'

Marielle Mastenbroek heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 29 mei 2023

Heb je vragen?

Neem contact op

Recensies

Montagne heeft 5 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,0
Bezocht in september 2022

We hebben genoten van een heerlijk verblijf, in een huis wat van alle gemakken is voorzien. Vooral het uitzicht vanaf het terras is adembenemend! Een plek om helemaal tot rust te komend, ook door de stilte, die ongekend is.

8
Bezocht in augustus 2022

Heerlijk verblijf gehad, rustige omgeving.
Huisje is van alle gemakken voorzien. Goede bedden.
Genoeg leuke uitstapjes in de buurt.
Kortom, zeker voor herhaling vatbaar.

10
Bezocht in juli 2020

perfecte locatie voor koppels (of gezinnen) die houden van absolute rust en natuur. Uren konden we genieten van ons panorama-terras met het prachtige uitzicht! Ook het huisje was leuk ingericht en lekker 'koel' tijdens de warme zomermaanden. Ook de ideale uitvalsbasis om de streek al wandelend te verkennen! Een absolute aanrader! Hier komen we zeker nog terug!

9
Bezocht in september 2013

Mas bellecour  is een echte aanrader, mooie plek, gemakkelijke aanrijroute vanaf Valence, en een aardige gastheer en gastvrouw, ook ons huisje was van alle gemakken voorzien.
In de omgeving is voor, zover wij konden bekijken , iedereen wat wils. Wandelen met “de auto” zoals wij dat noemen, tot stevige tochten naar een aantal toppen in de omgeving. Omdat we in Nederland helaas geen bergen hebben,  hebben wij het laatste gedaan!

9
Bezocht in juni 2013

Wat een fantastische plek voor een heerlijke vakantie. Robert en Mariëlle zijn voortreffelijke hosts die de omgeving als geen ander kennen. Ons huisje was mooi ingericht (oog wil ook wat), bedden zijn uitstekend, we hebben niets gemist. We hebben genoten van ons panorama terras, wat een uitzicht! Aanraders zijn de stadjes Die en Dieulefit.
Voor eind juni vonden we het qua temperatuur wel wat aan de frisse kant, maar de omgeving heeft alles goed gemaakt.

8

Hier geweest? Schrijf een recensie