Vakantiehuis in Frankrijk

Pierre à feu
Beschikbaarheid van 'Pierre à feu'
Judith Vos heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 20 mar 2023
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
Pierre à feu heeft 3 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Willem uit Utrecht,
Schitterend provenciaals huis in het prachtige heuvellandschap van la Drome. Al meerdere jaren het voorrecht gehad om terug te mogen komen op deze geweldige locatie. Het huis is van alles voorzien, voldoende keukengerei, schone bedden, sanitaire voorzieningen en uiteraard een heerlijk schoon zwembad met een adembenemend uitzicht.
Niet alleen het huis, maar ook zeker de omgeving biedt veel mogelijkheden voor een heerlijke wandel/wijn/culinaire vakantie in Zuid Frankrijk. Er zijn voldoende traditionele Franse restaurants en schitterende wandel/fietsroutes (vanwege het heuvellandschap kunnen deze best pittig zijn).
Al met al een heerlijk huis voor een eerlijke prijs, zeker een aanrader!
Lars uit Loenen aan de Vecht,

Henk de eigenaar is een super gastheer en heeft een prachtig huis op een uitstekende locatie. In de omgeving is veel te doen en Henk kan hier uiteraard verschillende activiteiten aanbevelen. Wij komen hier jaarlijks graag terug worden keer op keer warmhartig ontvangen! Tot volgend jaar Henk!
Joan Wery uit Den Haag,

Prachtig gelegen Frans huis met overtreffende tuin, veel hoeken om ieder moment uit de wind zonnig te zitten. Gezellige, antieke inrichting. We hadden veel langer willen blijven. Verwarming ruim aanwezig. Goede herinnering aan t contact met de eigenaar!