Vakantiehuis in Frankrijk

Trésor Etang du Cheix
Beschikbaarheid van 'Trésor Etang du Cheix'
Let op! Yvonne en Marcel Versseput heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 23 jul 2023
Recensies
Trésor Etang du Cheix heeft 12 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Desiree en Erik uit Halsteren,
Een prachtige locatie, de gites bevat alles wat je maar nodig kunt hebben. Yvonne en Marcel zijn erg vriendelijk en behulpzaam.
In de buurt zijn ook geweldige wandelpaden voor wie wil.
anton coolen uit Schaijk,
Reeds jaren mag ik alhier verblijven . Top lokatie met fijne gastvrouw en gastheer . Rust prachtige woning uitzicht top en fijn vertoeven
De chocolade van Marcel is ook een feest
Ieder jaar tracteer ik met liefde de mensen van het bejaarden tehuis van die lekkernijen . DANKBAAR met hoofdletters .
Ik ontmoet o.a. in Biollet mijn Franse vrienden . Het huisje is mijn thuis basis . (reeds veel jaren )
Gewoon een beetje thuis komen ieder jaar . Eind mei en begin juni mag ik weer gast zijn .
Heerlijk vertoeven en eten met de inwoners vrienden van Biollet etc etc Die ik al heel veel jaren ken vanuit de prive sfeer .
Daarnaast mijn echtgenote blij dat zij ook twee weken alleen in Nederland kan verblijven . Ik heb het genot ook enkele weken fijn alleen relaxen . Het leven is een feest mede namens Marcel en Yvonne.
Boek op tijd U ziet het is heel snel vol . Ik had graag langer willen verblijven doch jammer te laat .
Anton Coolen Schaijk . Heel veel jaren een trouwe gast omdat het aldaar top is .
Reactie van Yvonne en Marcel Versseput
Dank je wel, tot eind mei
Emmy uit Assendelft,
Wat een lieve mensen zijn Yvonne en Marcel!Alles perfect geregeld bij aankomst.een heerlijk huis met alles erop en eraan.een hele ruime tuin met uitzicht op het meer.En wat een rust.....zo fijn.wij en de hond hebben genoten.ps.de zelfgemaakte chocolade en het ijs zijn overheerlijk!
Yvonne en Marcel,bedankt voor de heerlijke week!Een aanrader om lekker heen te gaan!een dikke tien als we een cijfer zouden geven!
Reactie van Yvonne en Marcel Versseput
Dank jullie wel. En een dikke zoen van Livia aan Gunny. Die ontmoeting vergeten we nooit meer. Maar ook natuurlijk met jullie. Hopelijk tot een volgende keer. Yvonne en Marcel
Guido Goyens uit Oudsbergen,
Mooie locatie. Super vriendelijke en behulpzame mensen.
Lekkere chocolade, Huis is ruim voldoende voor 4 volwassenen.
Visstek is top, goed toegankelijk en vis in overvloed. Zeer veel zeelt en voorn gevangen en 1 spiegel van 20 pond.
Een echte aanrader om eens tot rust te komen.
Gr Guido
Thes en Roel uit Amsterdam,
In 2015 waren we hier voor de eerste maal een week. En afgelopen augustus waren we hier voor 14 dagen. We hebben genoten van de rustige en mooie omgeving. Het comfortabele huis en de visstek waar wat mooie karpers, zeelt en heel wat voorntjes zijn binnengehaald. De eerste maal hebben we hier al veel bezienswaardigenheden bekeken en dit keer zijn we gewoon overal uitgestapt en hebben rondgelopen op plekken die niet genoemd worden in boekjes of op internet. Wat een vriendelijke bevolking en schilderachtige dorpen. Ook nu nog weer nieuwe indrukken opgedaan en leuke ontmoetingen gehad. Heerlijk gewandeld en natuurlijk ook het lekkere ijs en de kofiie van Marcel genuttigd op het terras vlakbij het meer. (En natuurlijk de overheerlijke bonbons). Voor tieners zal hier waarschijnlijk niet veel te doen zijn, terrasjes zijn er wel maar mondjesmaat. In St Gervais is er een aardige koffietent en kan je samen met de locale bevolking genieten van een Plat du Jour en heel veel gekakel om je heen. Kortom, een heerlijk huis met prima voorzieningen, aardige eigenaren en mooie omgeving. En..... zo heerlijk stil hier. We komen graag nog weer eens terug.
.