Vakantiehuis in Frankrijk

Camélia
Beschikbaarheid van 'Camélia'
Jelle en/of Anneke Feenstra heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 09 jan 2021
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
Camélia heeft 20 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
M den heijer uit katwijk,
In juli en september 2 heerlijke weken doorgebracht.
Ideaal voor rustzoekers en uiteraard hondenliefhebbers.
Op het strand heerlijk rustig.
Wij gaan zeer zeker weer.
Reactie van Jelle en/of Anneke Feenstra
Super dat u bent teruggekomen!
m den heijer uit Katwijk,
Helaas onze vakantie plots af moeten breken omdat Frankrijk op slot ging(Corona virus).Huis is compleet en goed ingericht.Zag er allemaal verzorgd en goed uit.Willen zeer zeker zodra het kan hier weer terug komen.
Reactie van Jelle en/of Anneke Feenstra
Dank voor uw reactie. Fijn dat u terug wil keren.
Marijke Bogaerts uit Lebbeke,
Wij vertoeven hier reeds 16jaar...gewoonweg "the place to be"voor ons. Zalig strand... 200% rust gegarandeerd. Huis dat op en top in orde is. Jelle en Anneke zijn echt begaan met hun huurders. En niet te vergeten! Overheerlijke gebakjes op zondag ☺
Reactie van Jelle en/of Anneke Feenstra
Dank je wel Marijke. We zien jullie volgend jaar weer in het mooie Surtainville!
Marco De Groot uit bussum,

Een prachtige stek , 50mtr lopen, even over de duinen en je loopt het strand op waar je ,in die periode, bijna niemand tegen komt ondanks het strandweer. Prachtig!
Camelia is een huisje met alle gemakken voorzien, o.a. ned tv en wifi.
Dagtripjes naar bv Mont Saint Michel, St Malo in Bretagne of de D-day stranden zijn aan te raden.
Een pareltje in Normandië !!!!!
Reactie van Jelle en/of Anneke Feenstra
Dank voor uw recensie! Wellicht tot ziens.
Brigitte Sijbers uit Dongen,
Vanaf het huis 5 minuutjes lopen, sta je op het strand. Tuin is omheind. Elektrische kachels in alle ruimtes. Het huis is in de winter goed warm te houden. Televisie met Nederlandse zenders. Keukengerei volledig. Ramen zijn met luiken te sluiten. De honden zijn welkom. De eerste dag hoorden we wat knalletjes van jagers of vuurwerk, maar de rest van de week gelukkig heerlijk rustig geweest. Op oudjaarsavond een paar knallen, maar niet hinderlijk voor onze bange hond. Prima lokatie dus om het vuurwerk te ontlopen ! Je kunt leuke uitstapjes maken. Prima verblijf gehad !