Vakantiehuis in Frankrijk

Huur een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen. Kies uit meer dan 4000 vakantiehuizen in Frankrijk en boek direct bij de eigenaar.

L' abeille

Bekijk album (29)
/
 

Beschikbaarheid van 'L' abeille'

Let op! Maurice & Jantine heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 26 feb 2023

Heb je vragen?

Neem contact op

Recensies

L' abeille heeft 28 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,1
Bezocht in mei 2023

Heerlijk, schoon en goed onderhouden gite. Service en contact zijn formidabel! Van alle gemakken voorzien (vooral in de keuken). De omgeving straalt pure rust uit. Het is hier heerlijk ontspannen en genieten. Een echte aanrader

10
Bezocht in september 2022

Fijne week gehad in prima huis! Heerlijke keuken als je van koken houdt. Zelfs een prachtige tarte tatin vorm van creuset waarin ik een lekkere abrikozen taart bereidde en een tarte tatin van witlof/chèvre. Fijne goede boxspring bedden. Lekker terrein om het huis heen, waar de hond ook blij mee was. Iedere dag op de fiets naar de bakker in Chatillon is een leuk tripje. Last but not least het fijne, schone zwembad met de lekkere ligstoelen. Kortom voor herhaling vatbaar!

9
Bezocht in september 2022

Wij hebben een heerlijke week gehad in Ougny. Ondanks de hoge temperaturen (30+ graden) tijdens ons bezoek, bleef het huis lekker koel. Het brandschone zwembad, ook al was het onverwarmd, had een erg prettige temperatuur (26-27 graden). Verder zijn de voorzieningen van het huis uitstekend. De keuken is erg ruim, bijzonder gezellig en uitgerust met heel goed kookgerei. De veranda is sfeervol en geschikt voor elk tijdstip van de dag en weertype.

Verder complimenten voor de hygiëne in het huis. Wij hebben zelden een vakantiehuis gehuurd dat zo schoon was! Tot slot verliep de communicatie met de verhuurders heel prettig en vlot, ook bij vragen tijdens het verblijf.

Wij kunnen iedereen dit huis aanbevelen!

10
Bezocht in juni 2022

Een geweldig huis met goede voorzieningen. Heerlijk koel ook tijdens warme dagen. Rust en ruimte. Keuken waar niets ontbreekt. Zwembad heerlijk en goed onderhouden.
We hebben een fantastische week gehad.
Dit huis is een absolute aanrader!

10
Bezocht in juni 2022

Wie op zoek is naar een gezellig stek waar rust en stilte een troef is en waar honden welkom zijn moet zich hierheen begeven. Het huisje heeft echt alle comfort, van uitstekende bedden tot mooie tuin met zwembad. We hebben een fantastische week achter de rug, bedankt Maurice & Jantine, maar ook Ingrid en Gigi die zorgen voor de tuin en zwembad.

9

Hier geweest? Schrijf een recensie