Vakantiehuis in Frankrijk

La Châtaigne
Beschikbaarheid van 'La Châtaigne'
Frank Christiaans heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 08 sep 2023
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
La Châtaigne heeft 12 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Martijn uit Capelle aan den IJssel,
Prima verblijf geweest in dit huis. De eerste dagen waren wat minder qua weer, maar dan biedt de haard uitkomst om het gezellig te maken. Hout was aanwezig en kon worden gebruikt. Bij mooi weer is de tuin groot genoeg om ergens een mooi plekje te zoeken in de zon/schaduw. Wifi is ook aanwezig en daarmee kan je prima internetten, voor streamen is het net niet goed genoeg. Een ander pluspunt waren de goede bedden in de 2 persoons slaapkamer (de andere bedden niet gebruikt, dus geen oordeel over kunnen vellen).
Het huis staat midden in een klein gehuchtje. Het was opvallend hoeveel huizen in de directe omgeving een hond hadden (net als wij☺). Het huis ligt landelijk dus natuur is er volop en je kan naar hartenlust wandelen, fietsen om de omgeving te verkennen. In Ouroux en Morvan (op 4,5km) is een bakkertje en een klein supermarktje, echter voor serieus boodschappen doen moet je zo'n klein half uurtje rijden.
Reactie van Frank Christiaans
Beste Martijn, Bedankt voor je positieve review. We maken het onze gasten graag naar de zin. Zoals wij graag een huis aantreffen, wanneer we zelf iets huren, zo bieden wij het ook graag aan. Groet Frank en Yvon
René Mooten uit Voorburg,
Prettig huis met fijne grote tuin,leuke ontvangst(flesje wijn en flesje jus). Bij onze iets te vroege aankomst,buitengewoon vriendelijk ontvangen door Christy, de beheerster. Kortom prima verblijf
Reactie van Frank Christiaans
Dank voor jullie positieve recensie. Wij lezen, dat jullie genoten hebben van het verblijf in ons huis en dat het aan jullie verwachtingen heeft voldaan. Wij streven er altijd naar om het onze gasten naar de zin te maken en het te laten zijn, zoals ook wij het zelf bij huur graag aan zouden willen aantreffen.
Astrid van Haren uit Wesepe,
Een fijn huis in een erg mooie omgeving!
Genoten van de natuur en voor elk wat wils in de weide omgeving.
's middags heerlijk kunnen genieten in de tuin van het huis.
Wij hebben een top vakantie gehad!
Reactie van Frank Christiaans
Beste Astrid, Bedankt voor jullie mooie recensie. We zijn blij, dat het jullie ook goed bevallen is in de Morvan en dat ons huis, tuin en omgeving aan jullie verwachtingen heeft voldaan. Jullie zijn altijd weer van harte welkom. Groet Frank & Yvon
Alice Ruijzenaars uit Amsterdam,
Wij hebben genoten van dit ruime en gezellige huis. De grote tuin was vooral voor onze hond ideaal. De omgeving is prachtig en de uitzichten zijn fenomenaal!
Het huis is van alle gemakken voorzien en de keukenuitrusting is zeer compleet. Wij komen graag nog eens terug.
Antonia Van den Broeck uit Ekeren,
We verbleven in jullie gezellig authentieke huisje in september. De keuken is echt buitengewoon goed voorzien. Alles wat je nodig hebt is er en meer! De tuin is enorm groot en ons hondje heeft zich er rot geamuseerd. Vanuit het huisje kan je mooie wandelingen maken. Of je neemt de auto naar een andere plek. We hadden een probleempje in de tuin, zaterdag gemeld aan Frank en Christy en zondag heeft Christy het in orde komen brengen: van service gesproken! Nogmaals dank aan Frank, Yvon en Christy! (trouwens groetjes van Kaya aan Patou (hondje van achterburen))