Vakantiehuis in Frankrijk

La Grange Vermoy
Beschikbaarheid van 'La Grange Vermoy'
Let op! Michiel en Barbara van offenbeek heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 29 mei 2022
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
La Grange Vermoy heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Floor uit Woerden,
Mooi en ruim huis in een prachtige omgeving. We hebben ons uitermate goed vermaakt in, om en rond La Grange Vermoy. We hebben genoten van de grote tuin, de goed gevulde boekenkasten, smaakvol ingerichte vertrekken en comfortabele bad- en slaapkamers.
Stefan Plugge uit Utrecht,
Fijn groot huis in een meer dan prachtige omgeving. Wij hadden helaas niet het allerbeste weer, maar het huis biedt voldoende mogelijkheden om toch heerlijk vakantie te vieren. Lekker koken in de grote keuken, op avontuur in het bos of wegduiken in een van de vele boeken. Wij hebben een heerlijke week gehad.
Familie Molenaar uit Leiden,
Mooi en groot huis in een mooie omgeving, Achterzijde prachtig uitzicht vanaf het terras op wei met koeien. Kinderen kunnen lekker in de tuin spelen, zoals trampoline springen of schommelen. Riviertje vlakbij was ook leuk om langs te struinen, en veel leuke dingen in de omgeving zoals jonge zwijntjes in het 'enclos a sangliers'. Goede bedden en fijne douche en bad. Verder spelletjes, boeken en strips aanwezig. Heerlijke vakantie gehad!
Linda Tops-Miete uit Haarlem,

Wat een heerlijke plek! Fantastisch uitzicht vanaf het terras en mooie wandelroutes door bos en langs de rivier. Heerlijk huis met veel ruimte, zeer compleet en comfortabel, alles klopt. Aanraders in de buurt zijn restaurants St Georges in Carré les Tombes en Le Vieux Morvan in Chateau Chinon.
Familie Werkman/Van Iperen uit Meppel,
We hebben enorm genoten van het huis en de omgeving. Vooral de rust, de ruimte en de prachtige natuur is het vermelden waard. Ook de omgeving o.a. Lac des Settons en het drooggevallen Lac de Panneciere hebben we meerdere keren bezocht. Alles met elkaar voor herhaling vatbaar.