Vakantiehuis in Frankrijk

Huur een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen. Kies uit meer dan 4000 vakantiehuizen in Frankrijk en boek direct bij de eigenaar.

Le Grand Camus

Bekijk album (25)
/
 

Beschikbaarheid van 'Le Grand Camus'

Penny McClure heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 04 jun 2023

Heb je vragen?

Neem contact op

Recensies

Le Grand Camus heeft 11 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

10,0
Bezocht in augustus 2022

Alle comfort was aanwezig, goede bedden en goed ingerichte keuken en badkamers.
We zaten echt wel afgelegen van de drukke wegen. 's Morgens reetjes in de tuin

10
Bezocht in juli 2022

We hebben genoten van ons verblijf in Le Petit Camus.
Heel schoon, ruim en heel compleet toegerust. Heerlijk om twee badkamers te kunnen gebruiken.
Het was er heel stil! Een prima plek om tot rust te komen en om als uitvalsbasis te gebruiken voor het verkennen van de Bretonse kusten.

10
Bezocht in juli 2019

We verbleven in Le Petit Camus, een aangename plek, een zeer praktisch en zeer net huisje met alle mogelijke voorzieningen. Penny was onze aangename en behulpzame gastvrouw. De locatie is super! een zeer rustige plek te midden mooie natuur, een prachtige tuin en aangenaam terras, 2 zelfs. Supermarkt relatief dicht bij en heel goeie uitvalsbasis vanuit dit plekje midden Bretagne naar de noord-Bretoense kust of de zuid-Bretoense kust, meerdere aangename dorpen en steden ; fietsen langs het kanaal met vele opeenvolgende sluizen.

10
Bezocht in juli 2018

Zeer proper huis met een zeer goed ingerichte keuken. Alles aanwezig en heel rustig. Aanrader.

9
Bezocht in juli 2018

Dit is één van de beste Gites waar wij in jaren verbleven hebben. Bretagne is een prachtig gebied. Leuke plaatsjes en mooie brede zandstranden. Le grand Camus is heel erg prettig. Dat begint met het fijne contact met de verhuurdster (Penny, Engelse, woont in de omgeving). Het gebouw bestaat uit 2 Gites, Le Grand en Le Petit Camus. Wij hadden aardige en rustige buen uit België. Wij verbleven in Le Grand, met 3 ruime slaapkamers, 3 ruime badkamers, ruime keuken met echt alle voorzieningen, ruime woonkamer, met ruime keuze aan boeken en DVD’s. Enorm grote tuin met een fijne patio en een grote BBQ. Erg voornaam, erg schoon en compleet. Op dag 2 komt Penny even kort langs om te vragen of alles ok is, en dan kun je haar tips voor de omgeving vragen. Prima grote supermarkt in Plémet (5 autominuten). Voor mensen die van comfort en rust houden. Heerlijk, heerlijk, heerlijk !! Een dikke 9,5 ( omdat een perfecte 10 nu eenmaal niet bestaat..)

9

Hier geweest? Schrijf een recensie