Vakantiehuis in Frankrijk

La Vieille Longere
Beschikbaarheid van 'La Vieille Longere'
Penny McClure heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 13 apr 2021
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
La Vieille Longere heeft 16 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Greetje M uit Utrecht,
Bregtagne was voor ons niet de eerste keer, maar wel voor het eerst hier, geen spijt, een aanrader vakantehuis nog mooier dan op de foto's, ruimer en vooral de sfeer, die kan je niet echt vastleggen op een foto!
Wat een rust in dit heerlijke , prachtige, volledig ingericht huis, wij voelden ons gelijk thuis, alles was heel schoon en rook heerlijk fris en wat wij nog nooit hadden meegemaakt had de verhuurder allerlei streekproducten als welkom neergelegd, verrukkelijk waren ze!
De omgeving is fantastisch vooral voor wandelaars, mooi en afwisselend en na een dag wandelen weer heerlijk genieten in het huisje en tuin. Wij zijn niet uit eten geweest omdat de keuken zo'n heerlijke plek was om zelf te koken, alles aanwezig en er zijn zoveel heerlijke dingen te koop in de omgeving, dat het een genot is om het te bereiden.
Op ja, nog één ding, s'avonds is het er heel donker, geen straatverlichting, maar wat sterren kan je er zien, geweldig!!!!
Petra uit Rotterdam,
Een heerlijk rustig plekje met alleen het geluid van koeien en af en toe een tractor die langskomt
Wanneer je van rust en natuur houd is dit de ideale manier om je vakantie door te brengen
Chris uit Gouda,
Een compliment aan Penny en Ray voor hun gastvrijheid en goede tips. Met een aardig welkom met lekkernijen op de keukentafel.
We hebben een heerlijke week gehad in dit zeer smaakvolle en comfortabele huis. Het is met zorg en liefde ingericht.
Van alle gemakken voorzien. Alles is keurig schoon en goed onderhouden.
Heel rustige plek, via een charmant weggetje bereikbaar. Het ligt prachtig en je hebt een fantastisch uitzicht op het mooie dal.
Veel mooie plekken in de omgeving. Een dagje naar de kust is een eindje rijden, maar kun je goed doen.
Het is ons op geen enkele manier tegengevallen, we gaan graag nog eens terug!
Een echte aanrader!
Elly van Bruxvoort uit Maasland,
Een heerlijke week gehad in Petite Longere. Wat een heerlijk huis. Schoon, licht, en echt alles wat je wenst is aanwezig. In deze prachtige omgeving hebben we heerlijk gewandeld. Ondanks het iets minder mooie weer toch een heerlijke tijd gehad. Penny is een geweldige vriendelijke gastvrouw waardoor je je zeer welkom voelt. Een puntje van kritiek ( maar misschien zijn we verwend) is het bed. Het is heerlijk fris en zacht maar niet zo breed. Dat was dus even wennen. Maar verder een heerlijk huis!!
Erica & Erno de Vries uit Zaandam,
Fantastisch huisje in de prachtige natuur. Werkelijk alles wat je maar nodig kunt hebben is hier aanwezig!
huisje was schoon, prima bedden. Perfect werkende Wifi. En heel leuk; een welkomstpakketje met stokbroodjes, paté, tomaten, melk, koekjes voor de eerste avond. Heel vriendelijke eigenaren die er naast wonen, en ons frambozen uit eigen tuin brachten, welke we ook zelf mochten plukken.
Wel redelijk ver gelegen van de mooie "roze" granietkusten, is toch wel een uurtje rijden. Maar ach......in de vakantie heb je immers alle tijd, dus niet echt een bezwaar. Zou het zeker aan anderen aanbevelen!
Reactie van Penny McClure
So glad you enjoyed your holiday this July and the raspberries - it was a pleasure to meet you both.