Vakantiehuis in Frankrijk

Huur een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen. Kies uit meer dan 4000 vakantiehuizen in Frankrijk en boek direct bij de eigenaar.

Ti kêr kozh

Bekijk album (73)
/
  • 6
  • 3
  • 4
  • 1
  • 4
  • 3
9,9
Waardering
 

Beschikbaarheid van 'Ti kêr kozh'

Mevr Christiane Leys-Lamers heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 21 mar 2023

Heb je vragen?

Neem contact op

Recensies

Ti kêr kozh heeft 36 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,9
Bezocht in oktober 2022

Wil je als nieuweling In deze streek zoveel mogelijk ontdekken , dan bied dit super-vakantiehuis en zijn zeer vriendelijke gastvrouw en gastheer een uitstekende startpositie aan ! Alles is voorhanden , tot in het kleinste detail . De liefde en de kennis die zij beiden koesteren voor Bretagne
Willen zij graag met je delen door een overvloed aan informatie beschikbaar te stellen , zowel in de aangeboden documentatie als persoonlijk ! Wij hebben enorm genoten van onze vakantie ! En “ Ti Kêr Kozh” en zijn eigenaars hebben daar een zeer groot aandeel in gehad !
Een echte aanrader !

10
Bezocht in juni 2022

Es ist soweit, wir haben uns in die Bretagne verliebt. Zum zweiten mal jetzt da gewesen, das Haus wie im Vorjahr sauber und gepflegt. Kleine Details / Verschönerungen zeigten dass die Inhaber die nicht-Ferienzeit genutzt haben das Haus noch angenehmer zu machen.
Die Bretagne ist sowohl landschaftlich als auch kulinarisch eine klare Empfehlung !
Wir kommen wieder ;.)

10
Bezocht in mei 2022
acteur Ivo Pauwels en zangeres Diana More

Uitstekend. Niets op aan te merken.
Ongelooflijk netjes.Een ongelofelijke fantastisch vakantie gehad.

10
Reactie van Mevr Christiane Leys-Lamers

Onze eerste gasten in 2022 en dan een 10/10 krijgen doet deugd. Zeker vanuit de wereld van de podiumkunsten! We hopen jullie nog eens terug te zien (-:

Bezocht in oktober 2021

Super tof huis met alles aanwezig, enorm schoon, hele fijne bedden en een fantastische service van de eigenaren. Heerlijke sauna, ook met 2 pubers en hond een heerlijke week gehad, Dank!! Komen graag nog eens!

10
Bezocht in september 2021
Ria

Mooi huis, met grote keuken, mooie slaapkamers en prima badkamers. Met veel serviesgoed en bestek en alles wat er nodig is in de keuken. En ook alle kruiden om te gebruiken .
Ook het gebruik van sauna , compleet met badjassen is goed bevallen.
Mooie omgeving, dichtbij strand en verschillende leuke plaatsen in de buurt zoals Concarneau, Quimpere en Camaret-sur-mer.
In Brest een restaurant van Hippopotamus(waar ze mijn favoriete toetje hebben : café gourmand😃).
En gelukkig hadden we die week ook nog goed weer. Echt een mooi ruim huis in een mooie omgeving.

10

Hier geweest? Schrijf een recensie