Vakantiehuis in Frankrijk

Huur een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen. Kies uit meer dan 4000 vakantiehuizen in Frankrijk en boek direct bij de eigenaar.

La Buse

Bekijk album (24)
/
 

Beschikbaarheid van 'La Buse'

Marleen Bartels heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 25 mar 2023

Heb je vragen?

Neem contact op

Recensies

La Buse heeft 19 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,5
Bezocht in juli 2022
Anneke en Petry

We hebben een geweldige vakantie gehad in Gîte La Buse in de Berry. Heel hartelijke ontvangst door Marleen, een prettige gastvrouw. We voelden ons snel op ons gemak. De accommodatie is fantastisch. Het gebied zeer landelijk en rustig. Heel goede wandelmogelijkheden. Na een vermoeiende wandeling ploften we in ons eigen zwembadje. In de omgeving zijn goede mogelijkheden om goed en goedkoop heerlijk te eten.
Aanrader!

9
Bezocht in mei 2022

Nous avons passés une semaine parfaite, même si le temps beau mais froid n'était pas toujours au rendez-vous. Pour moi un retour au source (mon grand-père venait de l’Indre) pour mon compagnon (allemand) une nouvelle région de France. Marleen est une hôte attentive mais discrète. La maison est arrangée avec beaucoup de goût et le confort nécessaire tout en gardant son charme. Nous voulions le calme et le repos ... Nous l'avons eu!!! Merci Marleen

10
Bezocht in september 2021

Fijne dagen gehad in de Gite van Marleen "La Buse" wat niet mondstuk maar de buizerd betekend. De Gite is van alle gemakken voorzien en ligt in een prachtige omgeving. Leuke restaurants en bezienswaardigheden in de buurt.

10
Bezocht in september 2021

We hebben een heel fijne vakantie gehad in Gite La Buse.
Perfecte plaats om helemaal tot rust te komen. Marleen geeft je volledige privacy.
Gite is prachtig en smaakvol ingericht en van alle gemakken voorzien. Prachtige wandel en fietsomgeving. Een aanrader.

10
Bezocht in juli 2021
Marianne Zegers

Marleen is een warme, vriendelijke en enthousiaste gastvrouw. De gite is prachtig vormgegeven en van alle gemakken voorzien. Er is veel ruimte in en om de gite waar je gebruik van kunt maken. Behalve een grote tuin met zwembad is er ook een prachtige ruimte. Marleen noemt het de bibliotheek maar mijn man heeft er heerlijk fagot gespeeld. Wij zijn verliefd geworden op de gite en de omgeving en komen zeker nog een keer terug!

10

Hier geweest? Schrijf een recensie