Vakantiehuis in Frankrijk

Huur een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen. Kies uit meer dan 4000 vakantiehuizen in Frankrijk en boek direct bij de eigenaar.

Domaine Pouzoult, gîte Orange

Bekijk album (9)
/
  • 2
  • 1
  • 1
  • 2
  • 0
  • 4
9,0
Waardering
 

Beschikbaarheid van 'Domaine Pouzoult, gîte Orange '

Ton en Jeannine heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 28 mar 2023

Heb je vragen?

Neem contact op

Recensies

Domaine Pouzoult, gîte Orange heeft 4 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,0
Bezocht in augustus 2022
Paul en Angeline Franssen

Een heerlijk huisje om wat langer in te verblijven. Goede kookgelegenheid, een sfeervolle inrichting. Zelfs met temperaturen boven de 30 graden bleek het goed uit te houden in en rond dit huisje, met de ruime tuin die tot onze beschikking stond waar altijd wel wat schaduw te vinden was. Ton en Jeannine zijn uitstekende gastheer en -vrouw, en hun table d'hôte en ontbijt waren niet te versmaden--een aanrader, zeker voor een eerste dag. Alles is hier wat verder weg, zodat boodschappen wel een hele expeditie is (auto noodzakelijk!); maar daarvoor in ruil krijg je een bijzondere rust die in Nederland haast ongekend is. Een goede omgeving dus om tot rust te komen, en ook om te wandelen, o.m. met behulp van de adviezen van Ton en Jeannine. Ook een aanrader: de concerten in de open lucht bij la Grange aux pianos, die een bijzondere sfeer bieden naast artistieke kwaliteit van hoog niveau. Een plek waar we graag nog eens terug komen!

9
Bezocht in februari 2022

Een fantastisch verblijf op een geweldige plek
Jeannine en Ton,
ons verblijf op Domaine Pouzoult was genieten van een fantastische plek, genieten van rust en stilte, genieten van rustige dorpjes, stille wegen en een fraai landschap, genieten van een tikkende boomklever, een mauwende buizerd en de roep van de nachtuil, genieten van een heerlijk wandel- en fietsgebied en Genieten van een prima keuken. Hartelijk dank voor jullie Gastvrijheid.
Merci bien!

10
Bezocht in juli 2021

Fantastisch verblijf gehad bij Ton & Jeannine.
Prachtig, sfeervol ingericht en goed uitgerust huisje (lekkere bedden, volledig uitgeruste keuken en goede douche) op een net zo mooi stukje land met grote tuin vol leuke plekjes waar je je terug kan trekken.
Eigen oprit en veranda waar je heerlijk buiten kunt eten en van de avondzon kan genieten.
Supervriendelijke en behulpzame eigenaren. We zouden het iedereen aanbevelen!

9
Bezocht in juni 2021

We hebben 3 heerlijke dagen verbleven in Domaine Pouzoult. Domaine Pouzoult is 1 van de verblijven van Het Franse Pad. Wij hebben Het Franse Pad niet gelopen, maar wel genoten in de Domaine van Ton en Jeannine waar het ons aan niets ontbrak. Tijdens ons verblijf in Juni 2021 was het 30 gr. Onder de veranda en in hun tuin onder de bomen zijn we heerlijk tot rust gekomen. Echt een aanrader! In de nabije omgeving zijn mooie wandelroutes en kleine dorpjes te bewonderen.

8

Hier geweest? Schrijf een recensie