Vakantiehuis in Frankrijk

La Vue
Beschikbaarheid van 'La Vue'
Lucie Berenschot en Gerrit van Aafst heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 01 mei 2022
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
La Vue heeft 55 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
tessa van hoeve uit Krimpen aan den ijssel,
Wat een heerlijk huis. Smaakvol ingericht en van alle gemakken voorzien. Het uitzicht is heerlijk. Veel vogels en vooral rust. Kinderen waren erg blij met de trampo. Overal zijn hoekjes om te zitten, ligstoelen etc.
Keuken heeft voldoende uitrusting. In de avonden als het wat kil was de houtkachel aangezet. Is meteen behaaglijk. Deze blijft wel even bij.
Gerald Tijms uit Emmeloord,

We hebben een zeer leuke vakantie gehad. Het huis is van alle gemakken voorzien. Het uitzicht rondom het huis is fantastisch!! in de omgeving zijn tal van wandelingen te ondernemen. veel historie van de 1e wereldoorlog is terug vlakbij het vakantiehuis of iets verder (verdun 20 km) te vinden. op de akkers naast het vakantiehuis liggen kleine fossielen voor het oprapen. Verder kun je veel wild treffen rondom het huisje, als je hier op let. Het is zeker leuk om een wildcamera op te hangen. We hebben o.a een das op de foto kunnen zetten.
we komen hier zeker nog een keer terug.
dorcas uit Damme,
Genoten van het uitzicht.
E Kloosterboer uit Hoogeveen,
We waren voor de derde(!!!) keer in La Vue.
Een heerlijk idyllisch gelegen huisje. Zeer rustig gelegen met een fantastisch uitzicht op het Maasdal.
Een prachtige omgeving om te wandelen en niet te vergeten de vele WO1 monumenten en loopgraven in de directe en verre omgeving (Verdun eo). Het huisje ligt bijna bovenop de loopgraven.
La Vue is van alle gemakken voorzien. Wel een gedateerde inrichting. Op de weg ernaartoe moet je voorzichtig rijden ivm de kuilen. Kortom wij hebben het naar onze zin in La Vue. Het voelt voor ons als thuiskomen.
Evert en Joke
Annet van Duuren uit amstelveen,
La Vue, een schattig huisje met een prachtig uitzicht. Rust en heel veel ruimte maar toch kan je binnen 10 minuten bij de boulanger staan om een lekkere baguette voor het ontbijt te halen. Een echte plek voor rust zoeker. Wij hebben er een heerlijke vakantie gehad! Tot volgend jaar👍