Vakantiehuis in Frankrijk
Beschikbaarheid van 'Le fil rouge'
Ann Lingier heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 11 jan 2021
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
Le fil rouge heeft 22 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Fam. Smit-Leushuis uit Almelo,
Het was een heerlijke vakantie. Prima huis en veel te doen in de buurt. Was allemaal dik voor elkaar. Drie weken waren zo voorbij. Dank voor jullie gastvrijheid. Ingrid, Henri en kids
Loos-Palmers uit Bree,
"Dag Ann en Johan, we zijn met een tevreden gevoel terug naar huis gegaan. Het was heerlijk vertoeven in jullie comfortabele vakantiewoning, voorzien van alle hedendaagse faciliteiten. We hebben genoten van verschillende uitstappen met als uitschieter de uitgestippelde fietsroute van Uzès naar Pont du Gard. Ook de rust en ontspanning aan jullie zwembad heeft ons zeker deugd gedaan. Als we nog eens richting Zuid-Frankrijk gaan, komen we graag terug naar Le fil rouge. Groetjes Riete en Laurenz."
Fam. Van Leeuwen uit Arnhem,
"Beste Ann en Johan, we zijn dit jaar voor de tweede keer naar jullie mooie huisje gereden om lekker te kunnen genieten en ontspannen. En dat is ons weer gelukt, ondanks dat het weer wat minder was dan vorig jaar. Het voelde aan alsof we weer "thuis" waren. We komen zeker nog een keer terug! Christell, Sjef, Esmee en Tim."
Fam. Demey uit Geluwe,
"Wat een fijne twee weken hebben we hier gehad. Het huis is tip-top, aan alles is gedacht. We genoten volop van de zon (en schaduw) op de beide terrassen. Ook van het zwembad hebben intens gebruik gemaakt. Niettegenstaande het de derde keer in de streek is, zijn we er zeker nog niet op uitgekeken. We genoten van de vele uitstappen. We komen graag nog eens terug! Katrien, David, Lukas, Saar, Bram."
Ruts-Gommers uit Wuustwezel,
"Beste Ann en Johan,
Le fil rouge.....een heerlijk huis, een heerlijke rustvakantie....de week was te kort, we komen zeker nog terug! Jan, Kris, Joppe, Thijs, Wannes en Jules"