Vakantiehuis in Frankrijk

Gîte Baron
Beschikbaarheid van 'Gîte Baron'
Liesbeth Baron heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 04 jan 2021
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
Gîte Baron heeft 8 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Jolina en Kees uit Bergen,
Samen met ons gezin hebben we genoten van jullie mooie huis. Het heeft een gezellige grote woonkeuken met prima voorzieningen. De slaapkamers zijn royaal en hebben goede bedden.
De omgeving van Cazouls-lès-Béziers is werkelijk prachtig en we hadden geluk met het prachtige nazomerse weer. Er was zoveel te doen en zien, dat we aan het zwembad niet eens zijn toegekomen.
Dank voor de gastvrijheid!
Maud uit Amsterdam,
Na al twee weken in Frankrijk rondgereisd te hebben, bracht deze afsluitende week in jullie gîte de rust en ontspanning die we zochten.
We voelden ons gelijk thuis, ruime kamers met een volledig geoutilleerde keuken. Mooie details, zowel nieuw als oud die het oorspronkelijke respecteren. De trap is het hoogtepunt, een rijkdom om naar boven te gaan! Buiten heerlijk genoten van de ligbedden. Het zwembad is ook veelvuldig gebruikt.
Zwemmen in de l'Orb was fantastisch, ook noodgedwonden tijdens het kanoën :). Het strand van Vendres, winkelen in Béziers, het ochtendritueel naar de bakker... In 1 woord: genieten!
Danielle uit Tilburg,
We hebben afgelopen week erg genoten in jullie huis en van de omgeving!
We zijn afgelopen dagen veel op pad geweest: Serignan Plage, Vendres Plage, Roquebrun en Béziers. Verder hebben we lekker gezwommen in jullie zwembad en genoten van het prachtige landschap tijdens de autoritjes.
Merci beaucoup!
Frank, Alette en kinderen uit Haarlem,
Wat hebben jullie hier een heerlijk plekje in Cazouls! De 2 weken zijn voorbij gevlogen... We hadden nog zoveel dingen willen doen of nog eens willen gaan doen.
Jullie huis is top! Lekker ruim, fijne keuken (die koelkast...), heerlijke bedden, top tuin met op elk moment van de dag wel een schaduwplekje. Het zwembad is heel veel gebruikt.
Fijn dat jullie ook zoveel tips hebben voor uitjes, we hebben veel gebruik gemaakt van de blog laramoneta.com.
Kortom: we moeten echt nog een keertje terug naar dit prachtige plekje!
Bea & Leon uit Utrecht,
We hebben een heel goede week gehad in jullie gîte. Een heel goede plek om een week te verblijven, of langer! Goede voorzieningen en een fijn huis. Iets om naar terug te keren.
Ook veel dank voor jullie tips, we hebben veel gezien en gedaan tijdens ons verblijf: kanoën in Roquebrun, croissantjes halen bij Julien, wijnexcursie bij Domaine Castan, flamingo's spotten, bezoek aan de Grotte de Clamouse.
Kortom: voor herhaling vatbaar!