La Framie

Bekijk album (16)

B53b3a3d6ab90ce0268229151c9bde11

Je bent te gast bij J.A. van de Laar

Reageert meestal binnen 1 dag. Bekend bij Gites sinds 2001.

Genieten van rust en een schitterend uitzicht. De gite La framie is door zijn vele ramen een zonnig huis met vanuit de woonkamer een prachtig uitzicht op de vallei van Albas. Er is een ruime eetkeuken voorzien van alle comfort, zoals koelkast, gasfornuis met oven, afwasmachine en voldoende potten en pannen servies en bestek.
Er zijn drie slaapkamers waarvan een met een tweepersoonsbed (1.40-2.00m) en twee kamers met twee éénpersoonsbedden. verder is er een badkamer met douche w.c. en een wastafel.
De gite ligt rondom geheel vrij met een diepe tuin.

  • Back to basic

5 hectare ruimte en maximale privacy.
Het terrein telt 5 hectare en ligt boven op een heuvel. Behalve onze eigen woning zijn er nog twee gites op het terrein een 4-5 persoons- en een tweepersoonsgite.De gites liggen allemaal op een behoorlijke afstand van elkaar. U beschikt over een maximum aan privacy zonder zich verlaten te voelen. Op het terrein is een zwembad aanwezig van 10-4.40 meter. en is aflopend diep naar 1.90 meter. Bij het zwembad staat in het huisje een wasmachine tegen een vergoeding van €3.- per keer.

De Omgeving heeft volop te bieden;
Albas (ons dorp) is een leuk pittoresk dorpje met een bakkertje en een épicerie en is zeker de moeite waard om een wandeling door te maken en te genieten van het mooie uitzicht over de Lot en ’t kerkje te bekijken.
Zo zijn er in de omgeving nog talrijke leuke dorpjes met ieder voor zich iets leuks zoals een oude wasplaats een mooie waterput of een zonnewijzer aan een gevel. Allemaal kleine leuke ontdekkingen op uw tochten door de bossen en graan-, wijn- of zonnebloemvelden. OOk de grotere steden zoals Cahors, Agen, Toulouse en Villeneuve sur Lot zijn zeker ook de moeite waard. Prayssac is het dorp voor uw boodschappen en is gelegen op 6 kilometer afstand. Hier is alles te koop en zijn banken en postkantoor, docter en pharmatie te vinden. Vrijdags is hier een leuke weekmarkt met zijn bekende regionale producten.
In de gite ligt een map met voldoende informatie wat betreft uitstapjes en dergelijke. Ook kan ik u daarover voldoende adviezen geven en leuke tips.

In de gite staat een gevuld wijnrek met wijn van de wijnboeren in de omgeving en kunt u een keuze maken uit zowel rode,witte of een roséwijn duurder of goedkoop.
Verder zijn er talrijke wijnboeren waar u hun kostbaar vocht kunt proeven en natuurlijk kunt kopen.
Restaurantjes zijn er voldoende ook van goedkoop tot la haute cuisine en ook daar van ligt informatie in de gite en kan ik u ter plaatse hierover naar hartelust adviseren.

Vanuit het huis zijn verschillende wandelingen te maken, zoals een avondwandeling bij zonsondergang of langere tochten door wijnvelden, bossen en velden. de beroemde "GR" van de st. Jacques de Compostella loopt door Cahors en Luzech. ook is het prima fietsen/mountainbiken .Dit vraagt wel om gespierde kuiten! Het circuit van "Les boucles Lotoises" heeft routes van 7km tot37km om de Lot per fiets te ontdekken. Fietsen zijn vlakbij te huur. Ook voor de kunstzinnige bezigheden zoals tekenen, schilderen, boetseren ect. is dit een ideale plek die veel inspiratie geeft.
In de omgeving zijn verschillende meertjes waar u heerlijk kunt zwemmen wel of niet met speeltoestellen en dikwijls een afgezet gedeelte voor de kleintjes. Ook kunt u in de Lot zwemmen daar zijn ook speciale strandjes gemaakt om te zonnen en te zwemmen. Ook kunt u kanovaren op de rivier de Lot zowel lang als korte tochten. De Lot is ook een paradijs voor vissers.
Voor historische en culturele aktiviteiten geven de vele grotten zoals Pech Merle en Padirac en de chateaux zoals Bonaguil en Cénevière een uitkomst.
Voor avontuur en spanning is er de mogelijkheid voor parpente of een tocht in een luchtballon.
Natuurlijk is dit allemaal nog terug te vindende vele folders die in de gîte aanwezig zijn.

U kunt een handdoeken pakket aanvragen voor € 5.- per persoon per week (geen badlakens)
Kinderstoel,bedje of badje aanvragen, geen extra kosten
Om voor iedereen zeker te zijn van een schone gîte rekenen wij voor de schoonmaak 50.-€
gebruik van wasmachine € 3.- per keer
Er is draadloos internet aanwezig door middel van een toegangscode.
Hond 10.-€ per week per hond; houd u er rekening mee dat er kippen poezen en mijn hond los rondlopen.

Prijs lijst 2017

Periode La Framie
09-01 t/m 03-06 395.-€ incl. hout en electra
03-06 t/m 01-07 495.-€
01-07 t/m 26-08 850.-€ 2 personen 650.-€
26-08 t/m 30-09 495.-€
30-09 t/m 31-12 395.-€ incl. hout en electra
Hond 10.-€ per week per hond

2017
laagseizoen 01-01 t/m 03-06- 2017 395.-€ incl. hout en electra
30-09t/m 31-12-2017 395.-.€ incl. hout en electra
middenseizoen 03-06 t/m 01-07 495.-€
26-08 t/m 30-09 495.-€
hoogseizoen 01-07 t/m 26-08-2017 850..-€ 2 personen 650.-€
hond 10.€ per week per hond

  • Linnengoed

  • Borg € 150,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 50,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) -€ 5,00

Beschikbaarheid van 'La Framie'

Let op! J.A. van de Laar heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 24 mei 2018

La Framie heeft 13 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,7

Heerlijk rustig gelegen met genoeg privacy!!!
Gewekt worden door een trotse haan en zijn lieve dames die er heerlijk op los kakelen bij het leggen van een ei, de schorre schapen die hun lammetjes bijeen blaten is erg rustgevend. Onder de overkapping is het lekker toeven in de ochtend. Een balzaal van een douche is ook zeer prettig.
Jolanda is een lieve vrouw en er kan heel veel!!! Bedankt voor je gastvrijheid 😊

Bezocht in oktober 2015

Mooie rustige lokatie: heel erg sfeervol! Mooie ingerichte gites met veel brocante. Jolanda is een erg goede gastvrouw die al het mogelijke doet om het de gasten naar hun zin te maken. La Framie ligt bovenop een heuvel , faciliteiten zijn goed: mooi zwembad, wifi in het "internetcafe", wasmachine etc. Je hebt je eigen prive buitenplek. Mooie omgeving om te wandelen en in de verdere omgeving is veel ge bezichtigen; kasteeltjes, leuke oude dorpje, brocante-marktjes, kerken, grotten etc. Een echte aanrader voor mensen die rust zoeken, mensen die willen wandelen, mensen die wat willen zien, mensen met kinderen en of huisdieren. Prijs kwaliteitverhouding is erg goed!

La Framie is een prima vakantiehuis in een prettige kleinschalige setting en een goede uitvalsbasis voor tochten in een lieflijke omgeving. Mooie dorpjes en stadjes, veel musea, kerken en kastelen. Fijn dat er Wifi is. Vanwege de schapen, kippen en poezen moest onze hond Timo vier weken aan de (lange) lijn. Gelukkig was er op 50 meter al een prima losloopgebied tussen de wijnranken en de mogelijkheid om in de Lot te zwemmen. Een aanrader dit huis! Mede dankzij de attente aanwezigheid van Jolanda.

Bezocht in juli 2014

In juli toch nog op het laatste moment gekozen om naar Frankrijk op vakantie te gaan. Uitgekomen bij La Framie en Jolanda. Een aardige gastvrouw die ons bij aankomst hartelijk verwelkomde met een drankje. In de gites stond een ontbijt klaar voor de volgende ochtend. Heel attent. De ligging van de gites is heel fijn. We hebben zelfs een hert gespot in onze achtertuin. Lekker rustig boven op de berg, mooie wandelomgeving, leuke plaatsjes zoals Cahors en Saint Cirq Lapopie bezocht. Verder hebben we genoten van het zwembad , het mooie weer en het huisje. Jolanda, wij vinden het keer een plek om terug te komen en kunnen het iedereen aanbevelen.

Bezocht in april 2014

Wij, Hans en Irene.
Hebben 5 weken in een Gite van Jolanda mogen wonen. Goed verzorgd en een mooie ligging tussen de prachtige wijngaarden, waar het heerlijk wandelen is met de hond. Een schitterend uitzicht vanuit het huisje. Volledig ingericht, alles aanwezig en erg knus. Wat ook heerlijk is, is de houtkachel, super gezellig en warm. Het dorp is wel even met de auto, maar daarvoor heb je die heerlijke rust. Er zijn ook leuke dorpjes en stadjes in de buurt.
Jolanda is erg attent, wij hadden het prima. Was zeker de moeite waard.
Prettige vakantie.