Maison Floiras

Bekijk album (25)

Beschikbaarheid van 'Maison Floiras'

Erik en Susan Hannes heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 12 sep 2020

Maison Floiras heeft 3 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Annette

Heerlijke vakantie gehad in dit prachtige huis. Mooi uitzicht uit elk raam, perfect schoon (en wij zijn niet zo makkelijk ;)). De camping in de nabijheid is leuk voor kinderen (12 en 10), de hond kon zwemmen op het plekje voor honden, dus honden zwemmen niet tussen de andere gasten. Erg veel te doen in de omgeving. De kano, boot en sup verhuur op de camping geeft de mogelijkheid om voor even het water op te gaan. Broodjes waren heerlijk, veel ruimte, de hond was erg teleurgesteld toen we weer thuis kwamen. Volgens de kinderen was dit de leukste vakantie ooit, terwijl we in verband met corona, zeer weinig ondernomen hebben.

Toen we de camping opreden viel de rust op ons neer. De dorpjes in de omgeving zijn erg leuk, ook op de fiets goed te ontdekken. Een aanrader!

Bezocht in september 2017
Richard Maeghs

We hebben dit jaar een prachtige vakantie gehad in een mooie omgeving en een huisje van alle gemakken voorzien. Wandelen, fietsen, culinair, sportief en cultureel je zult je niet snel vervelen. Contact met de eigenaren uitstekend een echte aanrader als je de lot wilt verkennen. Deze ligt op 200 meter en is middels diverse routes per fiets goed te verkennen. Groot pluspunt zeer geschikt voor hondenliefhebbers!

Bezocht in september 2016

Wat een geweldig huis in een mooie en rustige omgeving. Er is alles aan gedaan om je meer dan thuis te voelen. Mede door het mooie weer hebben wij een top vakantie gehad!!!