Maison Floiras

Bekijk album (27)

Beschikbaarheid van 'Maison Floiras'

Erik en Susan Hannes heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 24 apr 2019

Maison Floiras heeft 2 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in september 2017
Richard Maeghs

We hebben dit jaar een prachtige vakantie gehad in een mooie omgeving en een huisje van alle gemakken voorzien. Wandelen, fietsen, culinair, sportief en cultureel je zult je niet snel vervelen. Contact met de eigenaren uitstekend een echte aanrader als je de lot wilt verkennen. Deze ligt op 200 meter en is middels diverse routes per fiets goed te verkennen. Groot pluspunt zeer geschikt voor hondenliefhebbers!

Bezocht in september 2016

Wat een geweldig huis in een mooie en rustige omgeving. Er is alles aan gedaan om je meer dan thuis te voelen. Mede door het mooie weer hebben wij een top vakantie gehad!!!