L’arrivée

Bekijk album (30)

Beschikbaarheid van 'L’arrivée'

Toine en Rian Sebregts heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 07 feb 2019

L’arrivée heeft 13 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in juni 2018

Big, beautiful and comfortable apartments with well equipped kitchen, perfect view and nice owners. Located in quiet beautiful place like small village. Our room had big enough terrace with nice view.

Wij huurden 2 weken de gîte. Ze was netjes, alles was aanwezig, ze had 2 terrassen en daarbij had je het vrij gebruik van de volledige tuin. Dit laatste is een meerwaarde. Wandelingen kunnen starten van aan de gîte wat wij belangrijk vinden. Het is er rustig, groen...De dorpjes van de Lot zijn pittoresk, charmant. De lunch is er lekker en goedkoop. 's Avonds kan je nog goed naar Rocamadour rijden om te gaan eten, te genieten... De grot van Padirac is vlakbij en bijzonder. Je kan er zelfs te voet heen. De ontvangst en het afscheid van de eigenaars was hartelijk. We denken met een goed gevoel terug aan ons verlof in l'Arrivee.

Bezocht in september 2013

"Heerlijke plek, rustige omgeving"

Voordat we naar de Pyreneeën gingen, zijn we eerst een week bij Toine en Rian geweest.
Geen moment spijt van gehad.
We kregen bij aankomst een welkomstdrankje wat zeer aangenaam is na een reis van een kleine 1.100 kilometer.
Het ontbijt is erg goed en ruim voldoende.
De kamer heeft een mooi balkon met vrij uitzicht over het mooie landschap.
's Avonds als het donker is zie je hier de sterren erg goed.
Hier is het echt donker, iets wat in Nederland bijna nergens voorkomt, erg bijzonder.
Het was een aantal dagen rond de 32-33 graden, dus het zwembad kwam goed van pas, heerlijk.
Ook een aantal prachtige wandelingen gemaakt, o.a. de Rocamadour canyon waar veel geocaches liggen.
Uiteraard hebben we de geocache van Toine & Rian die bij de weg ligt gevonden en gelogd.
Behalve Rocamadour en Gouffe de Padirac (prachtige grot) bied de regio veel meer mogelijkheden voor activiteiten.
Het is niet toeristisch, maar zeker het ontdekken waard.
Toine & Rian, bedankt voor de heerlijke week bij jullie.

Bezocht in augustus 2013

"Heerlijk huis in een mooie omgeving"

We hebben 2 heerlijke weken gehad in een van de gites. Deze gite is van alle gemakken voorzien. En als er iets is, dan staan Toine en Rian voor je klaar. Er is een heerlijk zwembad aanwezig en in de tuin/ligweide staan diverse heerlijk ligbedden (!) en je hebt een gelijk een mooi uitzicht. Er is ook een bbq aanwezig en indien genoeg aanwezigen dan wordt dit door de eigenaren verzorgd (erg lekker en gezellig!).

Bezocht in augustus 2011

We hebben met volle teugen genoten van het verblijf in een van de zeer comfortabele chambres in het prachtige houten huis van Toine en Rian. Nou ja, huis! Dit doet geen recht aan een bijna paleis....Je verwacht dit zeker niet aan te treffen in Frankrijk maar meer in landen als Oostenrijk en Zwitserland. Geweldig hoe beiden dit grotendeels zelf hebben opgebouwd en vorm gegeven en daarmee het verblijf tot iets aparts hebben verheven. Je voelt je echt gast en deze mensen verdienen met hun inspanningen meer dan een pluim. Vooral het ontbijt buiten op het balkon met een nauwelijks te overtreffen uitzicht over de vallei was steeds een feestje om de dag mee te beginnen. We hopen oprecht dat velen ons voorbeeld zullen volgen en wensen Toine en Rian het allerbeste voor de toekomst!