Les Lilas

Bekijk album (18)

Les Lilas is een sfeervolle gîte die plaats biedt aan 2 tot 4 personen en is van alle gemakken voorzien:

- Woonkeuken met luxe inbouwapparatuur (vaatwasser, magnetron/oven, koelkast, elektrische kookplaat en koffiezetapparaat) en eettafel met stoelen
- Zitkamer met openslaande deuren naar het terras
- 1 Slaapkamer met comfortabele boxspring bedden van 180 bij 210 meter (ook uit elkaar te plaatsen)
- 1 Slaapkamer met twee losse comfortabele boxspring bedden van 90 x 210 meter.
- Luxe badkamer met bad, aparte douche, dubbele wastafel en apart toilet op begane grond
- Sfeervolle badkamer op 1e etage met douche, toilet en wastafel
- Kinderbed en -stoel op aanvraag beschikbaar
- Inclusief keuken, bed- en badkamerlinnen
- Terras met parasol, tuinset en barbecue
- ’s Morgens verse broodjes en croissants op bestelling mogelijk
- Op aanvraag driegangen diner mogelijk. Speciaal kindermenu.

Omschrijving:
Op de begane grond bij de entree van de woning is een speelse woonkeuken met inbouw apparatuur zoals vaatwasser, koelkast, magnetron/oven, kookplaat en een eettafel met stoelen. Naast de woonkeuken bereikt u via twee openslaande deuren (afsluitbaar) de zitkamer die uitkomt via twee openslaande deuren op het zonnige terras. Naast de woonkeuken komt u via een kleine opstap naar een luxe badkamer met bad, douche en dubbele wastafel. Tegenover de badkamer is het toilet. Via een vaste trap komt u op de eerste etage. Daar zijn twee slaapkamers. De eerste heeft een comfortabel tweepersoons boxspringbed van 180 bij 210 meter (ook uit elkaar te plaatsen). De tweede slaapkamer met twee losse comfortabele boxspring bedden van 90 x 210 meter kijkt uit over het zwembad en de vallei. Tegenover de slaapkamers bevindt zich de tweede sfeervolle kleine badkamer met douche, wastafel en toilet.
Eigen privé terras met BBQ (Weber) en tuinmeubels.

Le Chant du Verdier ligt op één van de bergplateaus in het prachtige natuurgebied van Les Causses du Quercy, in het stroomgebied van de rivier de Lot. Onze exclusieve gîtes en chambres d’hôtes zijn gelegen op een ruim tien hectaren landgoed en maken deel uit van het gehucht Le Verdier in de gemeente Cajarc. Midden tussen de zo typerende lage eikenbossen, glooiende valleien, prachtige verzichten, eeuwenoude wasplaatsen en verborgen bronnen biedt het landgoed een oase van rust, ruimte, natuur en inspiratie.

Het landgoed Le Chant du Verdier grenst aan de wandelroute naar Santiago de Compostella (GR65). U kunt dus prachtige wandelingen of fietstochten maken. In de directe omgeving zijn mooie middeleeuwse kastelen, schilderachtige plaatsjes en tal van andere bezienswaardigheden te bezichtigen. Maar gewoon genieten van een glas wijn aan de rand van de Lot kan natuurlijk ook. Ook kinderen zijn van harte welkom op Le Chant du Verdier. Zij kunnen spelen met een van de speeltoestellen in het speelveld, een bezoekje brengen aan de miniferme in het bijbehorende bos of een duik in het zwembad nemen.

Er zijn twee sfeervolle en volledig uitgeruste luxe gîtes en twee luxe chambres d’hôtes te huur. Ideaal voor families of groepen vrienden tot een maximaal aantal van 14 personen. Kijk op onze site www.lechantduverdier.com voor meer informatie.

Voor de echte bourgondier is het gebied rond de Lot de crème de la crème! De streek is beroemd om zijn wijnen (Cahors en Gaillac), geitenkaasjes (Rocamadour en Cabécou), foie grâs (eendenleverpâté), maigret de canard (eendenborstfilet), saffraan, truffels en de (likeur en olie van) walnoten. In elk jaargetijde wordt er veel aandacht besteed aan deze producten: het saffraanfeest in Cajarc in september, het wijnoogstfeest in oktober, de tuffelmarkt in Lalbengue in januari en natuurlijk jonge geitjes en lammetjes kijken en verse kaasjes kopen in het voorjaar.

Naast het genieten van de rust en de ruimte, het privé-zwembad en de huisjes op het landgoed biedt de omgeving van Le Chant du Verdier vele mogelijkheden voor jong en oud. Langs ons landgoed loopt de zogenaamde Chemin de Saint Jacques de Compostelle, de beroemde pelgrimsroute naar Spanje (ook de GR65), dus u kunt vele mooie wandelingen maken. Ook is Le Causse een uitdagend fietsgebied voor de sportieve mountainbikers. Er is heel weinig verkeer en u kunt kiezen uit talloze routes. Langs de Lot in Cajarc kunt u kanoën en waterskiën en iets verderop, langs de Célé bij Figeac, raften. Ook zijn er diverse mogelijkheden voor de bergsport, survival en vissers. Daarnaast zijn er prachtige chateaus en pittoreske plaatsjes te bezichtigen, zoals Rocamadour, Saint-Cirque-Lapopie, Cahors. Ook een bezoek aan de grotten met oude rotstekeningen “Les Grottes du Pech Merle” is de moeite waard.

Speeltuin en miniferme
Voor kinderen is Le Chant du Verdier ronduit leuk! Dankzij een eigen miniferme met geitjes, konijntjes en kippen, speeltoestellen in het speelveld en natuurlijk een mooi zwembad. In het hameau Le Verdier is een grote geitenboerderij te bezichtigen waar u ook meteen heerlijke geitenkaasjes kunt kopen. In het nabijgelegen dorp Calvignac ligt in de bossen een prachtige manege in de buitenlucht. Zij organiseren o.a. speciaal voor kinderen (vanaf 2,5 jaar) een rondtocht door de Causse op lieve pony’s. In het dorp Cajarc is een openbaar zwembad met een speeltuin. In Figeac is een groot zwembadpark aanwezig met restaurant, speelkussen en –toestellen.

Les Lilas is het hele jaar beschikbaar.

Hoogseizoen van 14 juli t/m 1 september 2018

Beschikbaarheid van 'Les Lilas'

Thera Westerhoud - De Rijk heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 18 nov 2018

De bezoekers van Les Lilas hebben nog geen recensies geschreven