Villa Lesparrot

Bekijk album (5)
  • 8

Villa Lesparrot is een moderne Villa in Provencaalse stijl. De villa is ruim (160 m2) en beschikt over een zeer ruime lichte woonkamer met open keuken, over drie slaapkamers, twee badkamers en twee toiletten. De villa is sfeervol ingericht met modern meubilair. Villa Lesparrot is gelegen in een mooi aangelegde grote tuin en beschikt over diverse terrassen, o.a. rondom het prive zwembad.

Villa Leparrot is gelegen in de Lot, een landelijke glooiende omgeving, maar ook op loopafstand van het sfeervolle middeleeuwse dorpje Cardaillac. Cardaillac is door de Franse overheid uitgeroepen tot 'un des plus beaux villages de France'. In tegenstelling tot veel andere dorpen op het Franse platteland, beschikt Cardaillac nog over allerhande voorzieningen zoals een warme bakker, een epicerie (supermarktje), een postkantoor, een kapper en een antiekzaak. Bij het fort kan een drankje worden genuttigd of een hapje worden gegeten. In de nabijheid van Cardaillac bevinden zich diverse dorpjes en stadjes die een bezoek waard zijn (o.a. Figeac, Sarlat, Martell en St. Cirq la Popie), maar er kunnen ook grotten worden bezocht, er kan kano worden gevaren en er kan worden gegolfd.

Rondom Cardaillac treft u talloze sfeervolle restaurants in alle prijsklassen aan, vanaf slechts € 15,- bestelt u een eenvoudig driegangenmenu. In Figeac is er elke zaterdag een markt, in het hoogseizoen is er op zondagen regelmatig een antiekmarkt. Verder wordt in de zomermaanden diverse malen op donderdag een altijd sfeervolle marche nocturne (avondmarkt) georganiseerd die zeker een bezoek waard is.

De omgeving van Cardaillac nodigt uit tot het ondernemen door lange - beschreven en onbeschreven- wandeltochten die u door prachtige landschappen en slaperige dorpjes voeren. Verder leent dit deel van Frankrijk zich voor autoritten door adembenemende dalen en langs door het glooiende groene landschap kronkelende rivieren. Cardaillac en omgeving heeft nog de authentiek Franse uitstraling zoals velen zich dat herinneren van vakanties met de ouders in hun jeugd.

Het laagseizoen loopt van half oktober tot eind april
Het halfseizoen loopt van begin mei tot eind juni en van eind augustus tot half oktober
Het hoogseizoen loopt van begin juli tot eind augustus

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 75,00
  • Beddengoed - per persoon (verplicht) € 7,50

Beschikbaarheid van 'Villa Lesparrot'

Let op! Roger Jansen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 23 mar 2018

De bezoekers van Villa Lesparrot hebben nog geen recensies geschreven