le repos

Bekijk album (19)

Zeer luxueus ingerichte recente provençaalse villa met panoramisch uitzicht op heuveltop en op 5 minuten van schitterend dorpje met regionaal wekelijks marktje met streekproducten.
De woning ligt op hoogste heuveltop van de regio en heeft een enig panoramisch verzicht. U geniet er bovendien van volledige privacy en dit op 5 minuten van een pittoresk dorpje met drukbezochte zondagmarkt met verse streekproducten. Pure rust en stilte zijn gewaarborgd.. De woning is seer smaakvol ingericht en bidet alle comfort.. Er zijn 3 slaapkamers; 3 badkamers en toiletten. Er is een overdekt buitenterras en een zwemdok. De prachtige lavendel en bloemen ( vooral rozen )
maken uw vakantie compleet; Ontspanningsmogelijkheden zijn er genoeg. Een kajaktocht op de Dordogne of de Lot, een bezoek aan het apenpark in Rocamadour, een wijntocht doorheen de Cahorsstreek of bezoeken aan Domme, Bonaguil , Souillac sullen u zeker Kennan bekoren.. In het dorp is er een mooi zwemmeertje met zandstrand en zijn er alle nodige winkels en voorzieningen.

De woning ligt in een geklasseerd natuurgebied op een heuveltop op 3 km van Cazals , gelegen tussen Gourdon en Cahors op grens Dordogne en Lot.
Rondom zijn er talrijke wandelpaden en de omgeving is zeer bosrijk en weinig bebouwd.

Diverse wijnkastelen in de omgeving naar Cahors toe. Uitstekende restaurantjes in de omgeving.

De regio biedt heel wat toeristiche mogelijkheden. U kan een wijnroute volgen, grotten of kastelen bezoeken of een concert bijwonen. Authentieke kleine Franse dorpjes bieden je gastvrijheid en doen je ontstressen. .
In Cazals is er een office de tourisme . Cahors en het middeleeuwse stadje Gourdon liggen op respectievelijk 30 en 20 minuten rijden. In Salviac op 5 km is er even groot nieuw zwemdok en in de buurt Zion twee zwemmeren. Kajakken of kanoen kan U op de Lot of op de Dordogne. Ok paardenliefhebbers kunnen aan hun trekken komen.

  • Activiteitenprogramma

verbruik van gas : 18 euro per eenheid
water : 2,5 per M3
elektriciteit : O,30 per kw
( gemiddelde is ongeveer 40 tot 50 euro per week )
wifi : gratis.

  • Handdoeken

  • Borg € 400,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 100,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 10,00

Beschikbaarheid van 'le repos'

De pooter heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 06 jan 2019

De bezoekers van le repos hebben nog geen recensies geschreven