Domaine le Cedre

Bekijk album (38)
  • 14
  • 16
8,5

Welkom op DOMAINE LE CEDRE!
Zie ook www.domainelecedre.com !
Domaine le Cedre ligt in de gemeente Cazillac in de Noord Lot, nabij de rivier de Dordogne.
Op het domaine vindt u 3 vakantie-accommodaties, die apart of in combinatie te huur zijn voor (in juli en augustus) maximaal 14 gasten. Het ensemble is ideaal voor groepen, cursussen en familieréunies, maar natuurlijk zijn kleine groepen en gezinnen ook van harte welkom!
Het VERWARMDE zwembad ligt in de parkachtige tuin die gedomineerd wordt door een enorme ceder. Op het terrein vindt u voorts het karakteristiek woonhuis van uw gastvrouw en een grote open notenschuur, met daarin een spa en een groot atelier op de verdieping van de schuur.

STUDIO LA CAVE (45m2) in de gerestaureerde wijnmakerij op de begane grond van het eeuwenoude woonhuis biedt ruimte aan 2 à 3 personen. Deze studio is in principe alleen te huur in juli en augustus of in combinatie met de andere gites. De studio heeft zijn eigen douche en toilet en wastafel, keukentje. Tevens vindt u hier de sauna en de jacuzzi, die in overleg met uw gastvrouw beschikbaar zijn.

GITE AU TILLEUL (100m2.), het sfeervolle, gerestaureerde boerderijtje heeft op de begane grond een gezellige woonkamer met enorme oude schouw en open keuken en een badkamertje met douche, toilet en wastafel.
Op de begane grond bevindt zich een ruime slaapkamer van 25m2 (voor 2 personen), keukenhoekje en eigen ruime badkamer met douche, toilet en wastafel.
Op de verdieping boven de woonkamer vindt u een grote slaapkamer met 4 bedden en een toiletruimte met toilet en wastafel .

Au Tilleul is goed te verwarmen en is daarom het gehele jaar beschikbaar.
Huur in juli en augustus 1045€/week, andere weken op aanvraag.

VAKANTIEHUIS L'ECURIE (130m2/max 7p.) in het voormalige koetshuis heeft op de begane grond een ruime woonkamer met eeethoek, uitbreidbaar van 6 tot 14 personen, een ruime keuken met gasfornuis, grote koelkast en afwasmachine en kastruimte. Op de begane grond vindt u in het voormalige paardenstalgedeelte tevens een entree met ruime badkamer met douche, toilet en wastafel. In deze ruimte bevindt zich ook een tweede trap naar de vedieping waar zich drie ruime slaapkamers bevinden met in totaal 8 éénpersoons bedden (kunnen als lits jumeaux opgemaakt worden) Op de verdieping vindt u tevens een tweede ruime badkamer met douche, toilet en wastafel. Buiten voor de keuken en woonkamer ligt een groot terras, waar ook voor grote groepen plek is om samen buiten te eten en te barbecuen.
L'Ecurie is in de winter moeilijk te verwarmen en is daarom in principe alleen beschikbaar van begin april tot begin oktober.
.
In de parkachtige tuin vindt u het verwarmde zwembad met zonneterras. Het zwembad is beschikbaar van begin mei tot eind september. De sauna, jacuzzi, wasmachine en droger bevinden zich op de begane grond van het woonhuis. Jacuzzi en saunagebruik, incl saunadoeken en badjassen 15 Euro per sessie. Gebruik in overleg.

KERAMIEK EN TEKENCURSUSSEN OP DOMAINE LE CEDRE! Voor een volledig verzorgde, creatieve, en gezellige vakantie!
Van zondag 24 tot en met vrijdag 29 juni 2018 en van zondag 2 tot en met 7 september 2018 bent u van harte Welkom op de internationale creatieve cursussen die door keramiste Florence Delmas samen met uw gastvrouw Angela van Embden (tekenen en schilderen) worden gegeven. Op basis van half-pension kunnen de deelnemers (ook samen met hun meereizende partner) verblijven op Domaine le Cèdre. Uitgebreide info en programma worden u graag toegemaild. Voor meer info: 0033565378013 of 0033674690582.

  • Cursusruimte
  • Sauna
  • Jacuzzi

Vanuit de gites en het terras aan de voorzijde heeft u uitzicht op de lieflijke groene vallei en de omliggende notenboomgaarden, velden en bossen.
Aan de andere zijde bevindt zich de parkachtige tuin met het verwarmde zwembad (9 x 4 m. met halfronde instap) met zonneterras, afstand van beide gites ca 40meter. De tuin van het Domaine le Cedre wordt gedomineerd door oude hoge bomen, waaronder eeuwen oude Ceder van Libanon, en biedt veel speelruimte.

De streek staat bekend om zijn heerlijke eten. De vele restaurantjes bieden vooral keuze uit de streekgerechten als confit de canard, magrets de canard en forel uit de Dordogne. Vooral rond lunchtijd kan men bijna in alle restaurants terecht voor een lekker en zeer betaalbaar menu du jour, ca 12 à 13 €. Houdt u wel in de gaten dat u voor 1 uur aan tafel moet zitten om hiervan gebruik te kunnen maken. Alhoewel de streek niet echt een wijnbouwgebied is bevinden zich in de nabijheid toch producenten van goede wijnen, zoals ”Mille et une Pierres” in Branceilles en de ”Coteaux de Glanes” in Glanes.

Nabij is de rivier de Dordogne, waar je heerlijk kunt spelen, zwemmen, kanoen en vissen.
Dichtbij liggen 6 van de ”Mooiste Dorpen van Frankrijk”: Turenne, Collonges la Rouge, Curemonte, Autoire, Loubressac en Carennac. Het pelgrimsoord Rocamadour is in slechts 30 minuten met de auto te bereiken en tevens zijn de eeuwenoude stadjes als Beaulieu sur Dordogne, Martel, Souillac en Brive la Gaillarde beslist een bezoekje waard.
Indien er belangstelling is kan uw gastvrouw in overleg met u schilder-, teken-of boetseerlessen geven. Ook voor kinderen. Alle materialen zijn aanwezig. Ook begeleidt uw gastvrouw u graag op een leuke wandeling. Honden mogen ook mee!
EIND JUNI EN BEGIN SEPTEMBER BENT U OOK VAN HARTE WELKOM VOOR EEN INTERNATIONALE KERAMIEK- EN TEKENCURSUS. TIJDENS DEZE CURSUSSEN KUNT U GEBRUIK MAKEN VAN DE VOLPENSION (ook voor meereizende partners) AANBIEDING VOOR EEN ZEER AANTREKKELIJK TARIEF.

  • Activiteitenprogramma
  • Schildercursus
  • Pottenbakken

Door zijn landelijke ligging is Domaine le Cedre een ideaal uitgangspunt voor uw wandelingen, geo-caching, sportieve fietstochten en sight-seeing tours.

Huur is inclusief gas, water, electra, WiFi, baddoeken en beddegoed. Extra zijn de verplichte kosten van de eindschoonmaak, 40€ voor La Cave, 60€ voor Au Tilleul en 80€ voor L'Ecurie.

Tot 20 april 2019 en na 20 september 2019 is alleen Gite Au Tilleul, voor maximaal 5 personen te huur. In deze periode worden ook de reeele kosten van de elctrische verwarming in rekening gebracht. Deze worden besproken bij de reservering.

Natuurlijk bent u van harte Welkom om voor een kleiner gezelschap het gehele ensemble te huren. Ik doe u graag een prijsvoorstel.
De genoemde prijzen voor kleinere aantallen gasten zijn gebaseerd op de huur van het gehele ensemble als het voor 13 of 14 personen is.
Bij 10, 11 of 12 personen wordt uitgegaan van de huur van gite L'Ecurie samen met gite Au Tilleul.
Voor 8 of 9 personen wordt uitgegaan van de huur van Gite L'Ecurie samen met Studio La Cave.
De niet gehuurde accommodatie blijft beschikbaar voor verhuur aan derden.

Vanaf half april tot eind september zijn alle drie accommodaties te samen voor maximaal 14 personen te huur. Tevens zijn in deze periode de accommodaties ook apart te huur. De huurtarieven van de drie accommodaties apart vindt u op de website www.domainelecedre.com
De studio La Cave is separaat alleen te huur in juli en augustus. In de overige maanden alleen als extra slaapkamer in combinatie met de andere gites.

  • Borg € 350,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 60,00

Beschikbaarheid van 'Domaine le Cedre'

Let op! Angela Van Embden heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 15 aug 2018

Domaine le Cedre heeft 2 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,5
Heleen Parser

Een paradijs! De rust onder de bamboe, catalpa en majestueuze ceder, de koelte in de slaapkamer beneden ondanks een hele week meer dan 35 graden, het huisje van alle gemakken voorzien, zelfs het boek dat ik graag wilde lezen lag klaar! De gastvrouw super, het zwembad heerlijk, echt een aanrader.

We zijn nu voor de 2e keer geweest op deze prachtige plek. Heerlijke stek waar je zowel tot rust kunt komen aan het zwembad of bij je huisje/ gite, maar ook heel veel kunt ondernemen in deze prachtige omgeving. Weer genoten van de gastvrijheid van Angela en veel uitstapjes gemaakt naar aanleiding van de vele tips die ze gaf qua bezienswaardigheden. Goeie bedden, keuken en douches. Wij waren er dit jaar eind juli met 3 kinderen. Aanrader!!