Le Barral

Bekijk album (15)

Beschikbaarheid van 'Le Barral'

Let op! P. Korver heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 12 dec 2018

Bezocht in augustus 2013

Met weemoed omdat het toch echt alweer voorbij is kijken we terug op twee heerlijke weken in Gîte Le Barral welke ligt op een heuvel in een prachtige omgeving, waar velden met zonnebloemen worden afgewisseld met koren, mais en wijnranken. Na de hartelijke ontvangst door Peter en Els namen we onze intrek in het knusse, schone huis. Het was inderdaad net zo mooi als op de site te zien was met veel privacy!

Peter had een lijstje met leuke markten in de omgeving (brocante/zolderopruimingen) waar we er best een aantal van hebben bezocht (hobby van moeder). Zelfs onze jongens (9 en 6) vonden het op een gegeven moment een sport om leuke dingetjes te vinden voor een leuk prijsje. Eenmaal bij het huisje weer was het zwemmen, zwemmen, dobberen, zwemles krijgen van Els (Bedankt Els, Bart heeft supervorderingen gemaakt!) en…zwemmen! Afgewisseld met een ritje achter op de motor van Peter en bijvoorbeeld een wandeling. Meteen vanaf het huis kun je de heuvel op naar het wandelpad, de Route naar Santiago de Compostella. Ook voor de jongens prima te doen! ’s Avonds zaten we tot laat onder de veranda bij de keuken of in de tuin aan de achterkant van het huisje.

We voelden ons meteen op ons gemak in het huisje en in de omgeving met de mooie stad Cahors in de buurt. Het mooie weer ten slotte (de omgeving heeft altijd heel veel zon, maar is desondanks groen) maakte de vakantie helemaal top! Ondanks dat we veel van de omgeving hebben gezien (de kleine, fotogenieke weggetjes hebben we niet ontzien) blijft er genoeg over om graag nog eens terug te komen. De jongens vonden dit het fijnste huisje dat we ooit hebben bezocht!

Peter en Els, bedankt voor de heerlijke vakantie in jullie huisje. We hebben genoten!!
Lieve groeten van Robert en Karin Dahlhaus, Luc & Bart

Bezocht in juni 2013

Wat hebben we een fijne tijd gehad in Le Barral, mede dankzij de fantastische gastvrouw en gastheer Els en Peter Korver. Heerlijk genoten van het zwembad en de heerlijke tuin.
We komen zeker nog eens terug !

Bezocht in augustus 2012

Vijf keer hebben we onze vakantie in Le Barral doorgebracht, de eerste keer was in 2004. De reden waarom we nog nooit iets op gîtes.nl gepost hebben over het huisje, hoef je niet ver te zoeken. Wij vonden het immers altijd een fijne en geruststellende gedachte dat dit adembenemende stukje Frankrijk een goed bewaard geheim zou blijven. Maar we volgend jaar andere horizonten gaan verkennen hebben we er minder moeite mee om toe te geven dat we geen fijnere plek kennen om een heerlijke vakantie te hebben. Als je net als wij vooral op zoek bent naar rust, een mooie omgeving en lekker weer, dan vind je dat allemaal in Cézac.
Ook al voelt het daar al als een tweede thuis, we spreken hier nooit over 'Le Barral'. Onze kinderen kennen dat niet. Wel dagdromen ze heel vaak over 'het huisje van Peter en Els'. Het zijn deze sympathieke Nederlanders die dit prachtige stukje Frankrijk met je delen aan een prijs die je moeilijk elders kan bekomen. Ze doen er echt alles aan om je een heerlijk ontspannen vakantie te bezorgen. Het gezellige huisje is tot in de puntjes in orde. Wil je niemand zien, dan zie je ook niemand. Maar als je dat leuk vindt, kan je Peter en Els vast verleiden tot een gezellig spelletje jeu de boules of zo. Ze geven je met veel plezier tips om alle fijne dingen in de omgeving te ontdekken: de mooiste dorpjes en op en top Franse markten, activiteiten met kinderen enz. Voor ons is een vakantie in Cézac echt leven als god in Frankrijk: cruizen langs Franse wegen, een dorpje of kasteel bezoeken, lekkere verse dingen kopen op de zondagmarkt in Montcuq en vooral heerlijk vertoeven in het luilekkerland van Le Barral.
Lieve Peter en Els, we komen op een keer zeker nog terug!!!

Bezocht in juli 2012

Lieve Els en Peter,

Op uitnodiging van onze lieve vrienden
waren we begonnen aan een mooi tochtje naar een plaatsje in Frankrijk: Cezac !

En wat een aangename verrassing, we belanden in jullie mooie Gite !

Het is hier heerlijk toeven. Een warm ontvangst,
een zalig zwembad, van alle gemakken voorzien, een gezellig praatje.

Jullie geven een nieuwe betekenis aan het woord gastvrijheid !!

Bedankt voor alles !! En we hopen nog eens terug te kunnen en mogen komen.

Frank en Matthea

Bezocht in juli 2012

Lieve Els en Peter.

Het waren 2 bijzonder mooie weken met een bijzonder lieve Gastvrouw en Heer.
Niets was te gek, te veel, of raar voor jullie,dat blijk al uit jullie ontvangst bij aankomst,
namelijk jullie bezorgdheid om Amber´s Kuchje !
s`Maandags zaten we al bij de dokter.

We hebben super genoten van ons gezamelijk uitje naar De Tour de France en het heerlijk eten.

Dat we van Beestjes houden, was jullie al snel duidelijk ;) potjes werden aangeleverd door Els.

We hadden ook een heel bijzonder diertje in ons midden "De Zevenslaper" ( die ons de eerste nachten bezig hield )
Maar wat Richard een leuke dagbesteding opleverde..

Jovi en Amber hebben genoten van al jullie verhalen, spelletjes, berg wandelingen en het Zwembad.
En voor Amber in het bijzonder - De persoonlijke zwemlessen van jullie, schilderen en het luisterende oor van Els.

Wat ook geweldig was, waren de kronkel Routes van Peter, wat we al snel overnamen :)

Dank Jullie Wel voor deze Mooie VakantieTijd, Richard, Wilma, Jovi en Amber.

Ps: Jovi zegt " Lang Verhaal, Kort" Het was PERFECT !