Les Fourcaries 1

Bekijk album (26)

Beschikbaarheid van 'Les Fourcaries 1'

Marja Van der Veen - Hogeweg heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 20 aug 2019

Les Fourcaries 1 heeft 59 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,8
Bezocht in september 2019

Sinds 6 jaar komen we nu voor een week of 3 altijd in september op vakantie naar Les Fourcaries 1, een deel van het dubbel vakantiehuis met een inpandig gastenverblijf, waar we ook soms vrienden of familie ontvangen. Het voelt als thuiskomen, het is er altijd er graad of 7 warmer dan in Nederland. Het is een authentieke oude Franse boerderij met pigeonnier in the middel of knowhere. De duiventoren werd vroeger gebruikt om duivenpoep te verzamelen welke diende als mest voor de wijngaarden, nu huizen er torenvalken in in de lente. LES Fourcaries zijn twee aparte vakantiehuizen in een prachtige langgerekte boerderij van zachtgeel zandsteen en heeft een sfeervolle inrichting met grote haard, hoge balkenplafonds en dikke muren.
Voor ons is het aantrekkelijke van deze plek de absolute stilte, het prachtige uitzicht, het geroep van de bosuilen in de nacht, overdag vermengd met het geluid van spechten en torenvalken.
De natuurlijke zwemvijver past goed in de landelijke omgeving, geen blauw chloorbad maar helder water, gezuiverd door natuurlijk riet, vol groene kikkers die je nieuwsgierig aankijken als je erin rondzwemt. Ondertussen circelen er dikke groenblauwe libelles en waterjuffers boven je hoofd..
Vanuit het huis kan je prachtig wandelen door betoverende dorpjes van ook weer dat gele zandsteen met huizen als kleine kasteeltje, tuinen met Lilas des Indes, pruikebomen en bij voldoende regen velden vol bloemen. In de vroegte zien we soms reeën en vosjes en we plukken bramen, verzamelen blauwe pruimen en vijgen, waar we taarten van bakken. Soms zijn er klassieke concerten in kleine mooie kerken. GENIETEN DUS!,
De oude muren van het huis zinderen s. avonds na van de warme zon en wie kan er zeggen een douche te hebben genomen bij het zwembad temidden van rondvliegende vlinders en en naast een haag van Passiebloemen?
Het is kortom goed toeven hier in Les Fourcaries tussen de Dordogne en de Lot en we hopen er nog jaren terug te komen.

Wat een geweldig huis! Het is zeer ruim en van alle gemakken voorzien. Er is een hele mooie natuurlijke zwemvijver.
Rond het huis zijn er verschillende plekken waar je kan zitten. Er is voldoende privacy. We hebben genoten van de omgeving. Rocamadour is een leuke plaats met veel winkeltjes. Verder is een aanrader Kalapca loisirs. Je kan hier kanoën, klimmen, tokkelen etc. Is wel iets meer dan een uur rijden maar onze tiener meiden vonden het erg leuk.

Het was hier heel fijn om de vakantie door te brengen, de zwemvijver en de kikkers maakten het nog beter ! Gourdon is een heel mooie stad, Le Promenade een aanrader als restaurant. Ook het kleine chateau Lantis was ontzettend mooi en we hadden een leuke rondleiding. Heel erg bedankt voor de fijne week,
Roel, Dorien,Sophie en Aimée.

In de heetste week van het jaar verbleven wij in dit fijne, koele huis. We hebben genoten van de heerlijke zwemvijver, de trampoline, de rust, de kikkers in alle formaten en de prachtige omgeving. Een adres om nog een keer te bezoeken!

Heerlijk weekje gehad in dit fijne huis. Alles wat je kunt bedenken is aanwezig. De kinderen genoten van de zwemvijver, kikkervisjes en kikkers vangen. Het huis ligt heel landelijk, we hebben volop vogeltjes, vlinders, reetjes en zelfs een eekhoorntje gezien. Je kunt heerlijk genieten in de tuin op verschillende terrasjes.
In de omgeving is veel te zien en te doen. Zelf hebben we Sarlat, Rocamadour, Domme, Gourdon en een grot bezocht. En dan zijn er nog zoveel meer opties, te veel voor 1 week.
Het is jammer dat er in het dorp geen bakker is. Verder moet je voor een grotere supermarkt naar Gourdon (12 km), waar dan ook wel voldoende keuze is.