Mas de l’Artillou

Bekijk album (20)

Prachtig gerestaureerde ”Mas” met groot privé-zwembad (omheind en kindvriendelijk), gelegen buiten het dorpje Espédaillac in het departement de Lot. Met het verwarmde zwembad profiteert u ook buiten het zomerseizoen van een constante temperatuur van 25 graden.
Dit comfortabele vakantiehuis voor 8 personen + 1 baby (geschikt voor 2 gezinnen) is uitermate geschikt voor diegenen die van rust en ruimte houden (met of zonder kinderen) en die het echte Franse leven willen ervaren!

Het huis beschikt over een authentieke ruime woonkamer met stahoge openhaard, In het voor- en najaar kunt u heerlijk voor de haard zitten met een boek en lekker glas wijn.
De woonkamer is geheel gerestaureerd en beschikt over vloerverwarming, een mooie ruime bank, 2 love seats en 2 fauteuils. Er hangt een groot LCD scherm (meer dan 500 zenders via satelliet-ontvanger, waaronder ook alle Nederlandse zenders) en er is een complete stereo-installatie met dvd-speler aanwezig. U kunt tevens uw laptop/I-pod aansluiten en van uw eigen muziek en films genieten.
Vanuit de woonkamer heeft u via de openslaande deuren direct toegang tot het terras en volledig omheinde zwembad met grote zonneterrassen.

De ruime leefkeuken is van alle gemakken voorzien. Veel serviesgoed, potten en pannen, 2 koelkasten, vriezer, wasmachine en droger, vaatwasser, oven en magnetron. Er is altijd een voorraad basisartikelen aanwezig zoals koffie, thee, olie, kruiden, toiletpapier etc. waar gasten gebruik van kunnen maken. Om lekker te kunnen koken is er veel keukengerei aanwezig, van keukenmachine tot lardeerpennen.

Op de 1e verdieping zijn 4 prachtige slaapkamers, elk met een eigen kleurstelling. Er zijn 2 (ouder)slaapkamers elk met comfortabele tweepersoonsbedden. De overige 2 slaapkamers hebben elk 2 losse bedden. In een van deze kamers kunnen de bedden tegen elkaar geschoven worden. Voor de allerkleinsten is er een kinderbedje, kinderstoel en een traphekje beschikbaar.
Op de 1e verdieping bevindt zich tevens de badkamer met douche en toilet. Op de begane grond bevindt zich nog een apart toilet.

In het huis mag niet gerookt worden.

Het verwarmde zwembad is maar liefst 14,5 x 4,5 meter groot en heeft 3 niveau’s. Het eerste en ondiepe niveau bevindt zich bij de Romaanse trap in de vorm van een grote tree (voor de heel kleintjes). Na de trap bevindt zich het volgende niveau van circa 85 cm diep. Even doorzwemmen en je bereikt het diepste gedeelte van 1,80 meter.

Rondom het zwembad en het huis bevinden zich grote zonne- (en schaduw) terrassen. Voor de diverse terrassen zijn ligbedden, tuinmeubilair en parasols beschikbaar.

Tussen de rivieren de Dordogne en de Lot ligt het prachtig dromerige plaatsje Espédaillac. Op 4 kilometer van het dorp ligt Mas de l’Artillou, fraai gelegen met uitkijk op de omringende heuvels. Boodschappen kunt u doen op 5 - 10 minuten (Livernon of Assier) van het huis. De dichtstbijzijnde echt grote supermarkt is in Figeac of Gramat (20km).

De regio staat bekend om zijn culinaire genoegens en Cahorswijnen. Vermaard zijn de foie gras, magret de canard, truffels en saffraan en natuurlijk de cabecou ofwel rocamadourkaas. In de omgeving zijn vele kleine restaurantjes waar je relatief goedkoop en heerlijk kunt eten.

Er is veel te doen in de omgeving voor zowel de actieve vakantieganger als de culinaire liefhebber.
Nabij het huis starten diverse wandelingen. Verder is er in het dorp een tennisbaan aanwezig waarvoor een abonnement beschikbaar is. Paardrijden en golfen kan op respectievelijk 8 km en 25 km afstand.

Zwemmen kan ook in de rivieren de Lot, Dordogne en de Céle. Daar kunnen ook kano's gehuurd worden. Echt een aanrader!. In de zomermaanden zijn er overal dorpsfeesten en de welbekende “vide greniers” en “brocantes” te bezoeken.

Rocamadour is een bekende toeristische trekpleister met veel bezienswaardigheden en activiteiten voor jong en oud. En, niet te vergeten St Cirq Lapopie, bekend om zijn prachtige ligging boven de Lot. Het middeleeuwse dorpje is op een hoogte van 390 meter tegen een steile rotswand gebouwd. Verder kunt u onder meer een bezoek brengen aan de grotten van Padirac, grotten van Peche Merle, het openlucht museum Cuzals met buitenactiviteiten, of met de kinderen in Martel op de stoomtrein stappen.

Buiten het hoogseizoen is er een korting mogelijk bij bezetting van minder dan 4 personen. De prijzen per week zijn inclusief energiekosten en exclusief verplichte schoonmaakkosten.

Het zwembad is geopend en verwarmd van medio juni t/m eind september. Daarbuiten op aanvraag.

Schoonmaakkosten: € 90 euro voor 1 week - € 135 euro voor 2 weken+.

Borg: € 350,-. De aanbetaling bedraagt 30% van de kale huurprijs. De tweede betaling dient uiterlijk 4 weken voor aankomst op onze rekening te zijn bijgeschreven, zijnde 70% van de kale huurprijs vermeerderd met de opties (zoals schoonmaak, linnen, borg, etc).

Linnenservice: € 15 pp. Hiervoor krijgt u: douchehanddoek, washandje, en het bedlinnen. De bedden zijn dan bij aankomst ook opgemaakt. Grote handdoek of badlakens voor bij het zwembad dient u zelf mee te nemen. Er zijn altijd handdoeken en theedoeken voor in de keuken aanwezig.

  • Borg € 350,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 135,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 15,00

Beschikbaarheid van 'Mas de l’Artillou'

Sonja Rijsewijk - Schaap heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 16 jan 2019

Mas de l’Artillou heeft 27 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,9

Nous avons énormément apprécié les extérieurs de votre maison (piscine, repas sous le chêne, balançoire, barbecue...) et cet environnement très calme.

Bezocht in juni 2018

Das Ferienhaus Mas dArtillou ist es ein wunderschönes Ferienhaus, indem man sich Jahre zurückversetzt fühlt, ohne auf den Komfort der heutigen Zeit zu verzichten.

Bezocht in april 2018

Als eerste bedankt dat we gebruik hebben mogen maken van jullie fantastische plek in Frankrijk, het was er heerlijk.

We zijn keurig ontvangen (na een wat hectische heenrit) en kwamen aan op een voor in onze ogen paradijsje op aarde. Vriendelijke ontvangst en een zeer romantische en prachtige omgeving. Helaas was het zwembad nog niet beschikbaar, maar anderzijds, gezien onze bezigheden, hadden we daar toch geen tijd voor gehad.

Een prachtig huis in dito omgeving, rust, warmte en noem maar op. Prima verzorgd, goed ingedeeld en netjes onderhouden. We kijken er naar uit om in de toekomst weer gebruik te mogen maken van deze plek. Het is ons meer dan goed bevallen.

Vriendelijke groet,

Hans

Hello

Just a quick note to say how much we enjoyed our stay at the house. You have done a lovely job of creating a beautiful home.

I particularly valued the swimming pool and the proper fence around it which gave us great confidence with the children. Both families had a wonderful week and i hope to visit the house again soon!

James

We hadden het zeer fijn in Mas de L’Artillou.

Zeer mooi huis, alles voorhanden met als ‘top of the bill’ het fantastisch zwembad met supermooi zicht.

We genoten van de rust.

We overwegen zeker om nog eens terug te gaan.

Fam. Platteau