Mas de l’Artillou

Bekijk album (20)

Beschikbaarheid van 'Mas de l’Artillou'

Sonja Rijsewijk - Schaap heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 17 sep 2019

Mas de l’Artillou heeft 31 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Hallo,
Het zit er inderdaad al op voor ons. We hebben er van genoten. Alles verliep heel vlot en linnenservice was heel fijn, ontvangst ter plaatse was heel vriendelijk en behulpzaam.
Zwembad was netjes in orde.
We hebben genoten van de rust en de omgeving, zouden zo terug willen vertrekken.

Wij hebben genoten van dit prachtige huis met fantastisch zwembad! Het zwembad is groot en van goede temperatuur. Fijn dat er 2x per week iemand langskomt om het zwembad te onderhouden.

Het huis is van alle gemakken voorzien en je kan overal gebruik van maken.

Het huis ligt ietwat afgelegen maar daardoor is het ook heerlijk rustig. Er is veel ruimte om het huis.

Wij waren met 2 gezinnen en de ruimte was prima voor ons achten.

Jammer genoeg zit de vakantie er al weer op ! Het was een super leuk verblijf in jullie prachtige authentieke Mas.
Het huis met het prachtige zwembad en mooi aangelegde tuin voldeed volledig aan onze verwachtingen.
Onze favoriete plekjes waren het zwembad met het super mooie vergezicht en het verhoogde terras onder de lindeboom waar we altijd gegeten hebben.
De ligging van het domein is fantastisch , de rust nog zoveel zaliger !!
Ook de ontvangst en de service van Dhr en Mevr. Vadell was hartelijk en vriendelijk met volledige en duidelijke Info betreffende het huis en de omgeving ! Zij waren ten allen tijde beschikbaar en hulpvaardig .
Het is duidelijk merkbaar dat jullie deze Mas met liefde en respect voor zijn authenticiteit hebben gerestaureerd tot de fantastische Mas die het de dag van vandaag geworden is . Alles is aanwezig , de uitrusting compleet !!
Daarenboven was de communicatie steeds snel , vriendelijk en duidelijk.
Mijn eerlijkheid gebied mij verder te zeggen dat ik nergens in al die jaren zulke mooie en degelijke parasols aan een zwembad heb gezien . Het was een ware luxe !! Bedankt !!
Bedankt voor deze super leuke vakantie !!
Kris

Wij hebben inderdaad gedurende twee weken kunnen genieten van buitengewoon weder in een mooi groene en vooral rustige omgeving.
De vele dorpjes in de ruime buurt rond de Mas zijn een bezoek waard alsook de restaurantjes waar we voor een democratische prijs een lekker maal hebben genoten.
Maar bovenal hebben we met kinderen en kleinkinderen veel pret gehad in het grote en mooie zwembad.
Misschien een volgend jaar te herbeleven.
Beste groeten,
Marc van L

Nous avons énormément apprécié les extérieurs de votre maison (piscine, repas sous le chêne, balançoire, barbecue...) et cet environnement très calme.