Gite Bovila

Bekijk album (31)

De gîte van Villa Bovila is een deel van een monumentaal landhuis en ligt in het centrum van Bovila, een van de 7 gehuchtjes behorend bij de Gemeente Fargues in het zuidelijkste puntje van de LOT. Het gehuchtje bestaat slechts uit enkele huizen, de Mairie van de gemeente Fargues en een prachtig middeleeuws kerkje. Het huis kijkt uit over de wijngaarden en is deels meer dan 250 jaar oud. Het uitzicht is fenomenaal en wandelen in de omgeving is een weldaad. U plukt er in de bermen tot in de vroege zomer en ook weer in het najaar, prachtige veldboeketten en bewondert de vele orchideeën die er bloeien. De natuur is rijk. U zult ongetwijfeld reetjes zien aan de randen van de bosjes. Bovila ligt ongeveer 6 km van Sauzet en 9 km. van Moncuq waar u uw dagelijkse boodschappen doet. De markt van Montcuq op zondagochtend is geclassificeerd als een van de mooiste In Frankrijk

De Cahorswijn is een begrip bij wijnkenners. De "vin noir" wordt gebrouwen in talrijke domeinen en chateau's in de directe omgeving. Wij verwelkomen u met een fles Chateau de Bovila, waarmee we u hopen in de stemming te brengen en u uit te nodigen de rijke omgeving te gaan ontdekken. In het dal van de Lot zijn legio gerenommeerde rode en witte wijnen direct bij producteur te proeven en te kopen. En bij een goed glas wijn hoort een heerlijke maaltijd! Tegen een zeer betaalbaar tarief, wordt uw tong gestreeld in eenvoudige en exclusieve restaurants in de omgeving, en keert u voldaan huiswaarts om uit te rusten op het terras, onder een van onze bomen of lekker plonsen in het zwembad.
Wij informeren u graag over onze ontdekkingen op dat gebied.

Het huis beschikt over een tuin en verschillende terrassen. De omgeving biedt rust en ontspanning. De mogelijkheid is er om in de directe omgeving te wandelen, fietsen, kanoën, vissen. De schilderachtige middeleeuwse dorpjes in de omgeving hebben beurtelings hun wekelijke marktjes en brocantes. Eveneens organiseert elke gemeenschap legio activiteiten. Actuele overzichten daarvan zijn bij de plaatselijke VVV kantoortjes te verkrijgen. Natuurlijk informeren wij u over onze voorkeuren. In het huis zijn actuele folders aanwezig. Interessante steden en dorpen zijn o.a. Cahors, Lauzerte, St. Cirq-Lapopie, Figiac, Rocamadour, Tournon d' Agenais, Penne d'Agenais, Toulouse, Montcuq, Puy l 'Eveque. Zij bieden een rijke historie en cultuur in vele facetten.

de borg betaalt u bij aankomst aan de beheerder.
Een extra bed op een van beide slaapkamers €10,00 per dag
In oktober is de prijs exclusief eventuele stookkosten.

  • Borg € 150,00

Beschikbaarheid van 'Gite Bovila'

Els Landerloo en Jan Bardoul heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 24 jan 2019

De bezoekers van Gite Bovila hebben nog geen recensies geschreven