L'Étable

Bekijk album (14)

Dit vakantiehuis heeft het karakter en de rustieke charme van de originele stal behouden, o.a. met zichtbare balken, en heeft als middelpunt de goed uitgeruste keuken en de comfortabele woonkamer die naar het privéterras leidt.
Op de begane grond vind je een tweepersoonsslaapkamer, een slaapkamer met een stapelbed en een badkamer. Op de bovenverdieping is nog een slaapkamer met tweepersoonsbed en een badkamer.
Vanuit dit huisje heb je een prachtig uitzicht op het platteland en kun je genieten van een zeer aangename maaltijd op je eigen terras met een eigen barbecue. Vanaf hier heb je toegang tot je eigen overdekte parkeerplaats en andere delen van de tuin en het zwembad.
Gratis draadloos internet beschikbaar.
(centrale verwarming is beschikbaar in dit huisje)

Om je te helpen ontspannen, is er veel ruimte op het terrein waar je je terug kunt trekken, evenals spelletjes voor de kinderen rond een uitnodigend zwembad in een mooie volgroeide tuin.
Kom en profiteer van deze kleine oase van rust, perfect voor ontspanning en welzijn tussen de bloemen. Er is ook een verlicht zwembad dat ideaal is voor kinderen. Ze kunnen genieten van hun vakantie terwijl ze ook nieuwe vrienden maken in een veilige omgeving.
De woning is gelegen in de buurt van een schilderachtig dorpje, Frayssinet-Le-Gelat (ongeveer 3 km afstand), waar u een bakker, een kleine supermarkt, evenals twee typisch Franse restaurants zult vinden. Er is ook een kunstgalerie, een historische kerk en een meer, leuk voor het hele gezin.

Het gehucht Labastide heeft een geweldige locatie met een prachtig natuurlandschap en vele mooie dorpjes in de buurt die bekend staan ​​om hun gastronomische markten. Er zijn tal van activiteiten voor iedereen, met culturele rondleidingen, sportieve activiteiten of zelfs gastronomische ontdekkingen.
Voor fijnproevers vindt er elke donderdag in Loubejac een avondmarkt met lokale producten plaats, waar je je bord aan de verschillende kraampjes vult en aan tafel eet op het dorpsplein.
Er zijn veel goede restaurants en we vinden het altijd leuk om iets aan te bevelen, of het nu gaat om lekker eten in een restaurant met Michelin-ster of iets soberders.
De Cahors-wijngaarden zijn ook zeker een bezoek waard en produceren de herkenbare donkere, rode wijn die goed past bij de lokale producten.
Liefhebbers van eten kunnen hun hart ophalen aan de producten in deze prachtige regio: foie gras, eekhoorntjesbrood, truffels, kastanjes en de beroemde lam, noten en meloen uit de Quercy.
Er is een boekje met informatie in de gite om je te helpen precies te vinden wat je zoekt en we staan ​​altijd klaar om je te helpen met het boeken of vertalen als je ergens niet zeker van bent in het Frans.

Vanuit Labastide kun je op ontdekkingstocht gaan naar tal van dorpen, steden en bezienswaardigheden of recreatieparken:
Liefhebbers van geschiedenis zullen dol zijn op de prachtige kastelen van de Dordogne, zoals Beynac, Castelnaud en Les Milandes. Het kasteel van Bonaguil is een absolute aanrader!
Het onmisbare stadje Sarlat-la-Canéda, hoofdstad van de "zwarte diamant" (truffels), foie gras en gastronomie.
Middeleeuwse dorpen zoals Domme en Monpazier evenals La Roque-Gageac, zijn ingebouwd in de kliffen boven de rivier de Dordogne. Rocamadour, het mooiste dorp van Frankrijk is een belangrijke locatie op de pelgrimsroute. De basiliek van Saint-Sauveur is ook een onmisbaar deel van de weg van Santiago de Compostella.
Saint-Cirq Lapopie, een beschermd middeleeuws dorp, werd in 2012 uitgeroepen tot "Beste Franse dorp".
Cahors, de hoofdstad van de regio Lot met zijn Pont Valentré-brug, de Saint-Étienne-kathedraal met zijn geheime tuinen of, voor wijnkenners, de Cahors wijngaarden die je met een toer kunt ontdekken.
Degenen die meer van culturele attracties houden, kunnen de vele musea in de regio bezoeken; Musée Zadkine, Quercynoise des Vieilles Mécaniques, SauveTerre Musée de Préhistoire, Musée de Gajac. Of ze kunnen Les Arques bezoeken met zijn romaanse kerken.
De valleien van de Lot en de Dordogne, evenals talrijke meren met recreatieparken zullen degenen die graag zwemmen, vissen of uitstapjes op de rivier maken tevreden stellen.
Een bezoek aan de grotten van Lascaux, Lacave, Cougnac, Peche Merle en Merveilles en de grot van Padirac zullen je onderdompelen in de prehistorische periode van deze regio en ze zijn verfrissend op zomerse dagen als het erg warm is.
Onze regio organiseert ook een aantal festivals gedurende de zomer om je te vermaken: "Lot of Saveurs" en Blues in Cahors, het middeleeuwse Festival van Gourdon, Jazz in Souillac, Cinema in Gindou, Theater in Figeac, Country Rock in Gramat, lyrische ontmoetingen bij Montcléra, enz ...

• Kinderbedje en -stoel hebben we beschikbaar. (Gratis; bedlinnen hiervoor graag zelf meenemen)
• Wasmachine is beschikbaar (€ 3 p. wasbeurt).
• De huurweek is van zaterdagmiddag 16.00 u tot zaterdagochtend 10.00 u.

Beschikbaarheid van 'L'Étable'

Carine Jayes heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 13 jan 2019

L'Étable heeft 5 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,2
Bezocht in februari 2016

Well, what can I say?! The first part of our European tour and we were not disappointed with anything! Firstly a big thank you for all of your assistance and advice. Nothing was too much trouble from making phone calls to telling us the best places to visit for eating and sight-seeing.
Our gite was cosy and had everything we needed. The surrounding area is full of charm and beauty and we found everyone to be so friendly. A special thanks to Neal for our entertaining Monday pool nights - keep practising and your might beat me next time!!
We thought about kidnapping Molly the dog but decided against it as you would probably miss her too much!!
One day we would love to come back and see you all - it might just happen, who knows what the future holds!
Good luck and 'Au revoir'!!! (you see, we did learn some French during our stay!)

Bezocht in september 2015

Il était un merveilleux deux semaines. Dans la première semaine était notre fille, son mari et notre petit-fils de deux mois avec nous.
Nous avons eu l’occasion de faire une semaine supplémentaire ici. Nous sommes allés un peu plus tard dans la saison. La température était agréable, même en dépit de mauvaises prévisions.
Ensemble, nous avons visite des châteaux, des marchés, des grottes et gouté de nombreux vins … mmm!
Dans la deuxième semaine, nous avons pédalé toute la route vélo vallée du Lot. La gite l’étable est bien équipé. Les lits sont bien. Le lit double au rez-de-chaussée est un peu fragile.
Maintenant, après deux grandes semaines, il y aura une fin à nos vacances. Triste!
Merci.

Très bon séjour de toute la famille. Excellent accueil. Piscine et jeux bien appréciés par les enfants. Nombreux villages à découvrir autour. Bonne continuation!

We had a wonderful time at your place. Beautiful cosy gites and a magnificent garden and pool. We loved the Zadkine museum in combination with the nice restaurant in Les Arques. We loved the nice bread and tartelettes. We loved the relaxed atmosphere here. We loved the great weather. We loved the evening food market in Loubejac. And we loved so much more. So we take a lot of nice memories home with us.
Thank you for your hospitality and good luck!

Merci beaucoup de votre chaleureux accueil à l'étable. Nous avons passé un bon temps. C'était vraiment des vacances. La première semaine nous avons eu du beau temps, (très chaud aussi pour dormir) deuxième semaine plus froid et quelques temps de pluie mais nous avons quand même pu visiter des jolis villages. L'étable est une gite avec beaucoup de luxe et tout était bien équipé.
La soirée à Loubejac était fantastique et le vin du Cahors nous a beaucoup plu. Nous vous remercions pour tout et nous vous souhaitons beaucoup de succès!
Hans et Trudie
(et merci de la part de Breezer, notre chien)