La Grange

Bekijk album (12)

Dit vakantiehuis heeft zichtbare balken en is gebouwd rond een ruime gezinskeuken en een open woonkamer, waarbij charme en moderniteit samengaan. Een grote familie eettafel is te vinden in het midden van het huisje met uitzicht op de binnenplaats en de duiventoren. De keuken leidt naar een woonkamer met originele kenmerken en alle moderne gemakken.
Een wenteltrap brengt u naar de eerste verdieping, waar u 3 tweepersoonskamers en 2 badkamers zult vinden.
Glazen deuren leiden naar een eigen terras met een barbecue, waar u kunt genieten van het uitzicht op het prachtige landschap. Vanaf hier kunt u naar uw eigen overdekte parkeerplaats gaan, evenals andere delen van de tuin en het zwembad.
Gratis draadloos internet beschikbaar.

Om je te helpen ontspannen, is er veel ruimte op het terrein waar je je terug kunt trekken, evenals spelletjes voor de kinderen rond een uitnodigend zwembad in een mooie volgroeide tuin.
Kom en profiteer van deze kleine oase van rust, perfect voor ontspanning en welzijn tussen de bloemen. Er is ook een verlicht zwembad dat ideaal is voor kinderen. Ze kunnen genieten van hun vakantie terwijl ze ook nieuwe vrienden maken in een veilige omgeving.
De woning is gelegen in de buurt van een schilderachtig dorpje, Frayssinet-Le-Gelat (ongeveer 3 km afstand), waar u een bakker, een kleine supermarkt, evenals twee typisch Franse restaurants zult vinden. Er is ook een kunstgalerie, een historische kerk en een meer, leuk voor het hele gezin.

Het gehucht Labastide heeft een geweldige locatie met een prachtig natuurlandschap en vele mooie dorpjes in de buurt die bekend staan ​​om hun gastronomische markten. Er zijn tal van activiteiten voor iedereen, met culturele rondleidingen, sportieve activiteiten of zelfs gastronomische ontdekkingen.
Voor fijnproevers vindt er elke donderdag in Loubejac een avondmarkt met lokale producten plaats, waar je je bord aan de verschillende kraampjes vult en aan tafel eet op het dorpsplein.
Er zijn veel goede restaurants en we vinden het altijd leuk om iets aan te bevelen, of het nu gaat om lekker eten in een restaurant met Michelin-ster of iets soberders.
De Cahors-wijngaarden zijn ook zeker een bezoek waard en produceren de herkenbare donkere, rode wijn die goed past bij de lokale producten.
Liefhebbers van eten kunnen hun hart ophalen aan de producten in deze prachtige regio: foie gras, eekhoorntjesbrood, truffels, kastanjes en de beroemde lam, noten en meloen uit de Quercy.
Er is een boekje met informatie in de gite om je te helpen precies te vinden wat je zoekt en we staan ​​altijd klaar om je te helpen met het boeken of vertalen als je ergens niet zeker van bent in het Frans.

Vanuit Labastide kun je op ontdekkingstocht gaan naar tal van dorpen, steden en bezienswaardigheden of recreatieparken:
Liefhebbers van geschiedenis zullen dol zijn op de prachtige kastelen van de Dordogne, zoals Beynac, Castelnaud en Les Milandes. Het kasteel van Bonaguil is een absolute aanrader!
Het onmisbare stadje Sarlat-la-Canéda, hoofdstad van de "zwarte diamant" (truffels), foie gras en gastronomie.
Middeleeuwse dorpen zoals Domme en Monpazier evenals La Roque-Gageac, zijn ingebouwd in de kliffen boven de rivier de Dordogne. Rocamadour, het mooiste dorp van Frankrijk is een belangrijke locatie op de pelgrimsroute. De basiliek van Saint-Sauveur is ook een onmisbaar deel van de weg van Santiago de Compostella.
Saint-Cirq Lapopie, een beschermd middeleeuws dorp, werd in 2012 uitgeroepen tot "Beste Franse dorp".
Cahors, de hoofdstad van de regio Lot met zijn Pont Valentré-brug, de Saint-Étienne-kathedraal met zijn geheime tuinen of, voor wijnkenners, de Cahors wijngaarden die je met een toer kunt ontdekken.
Degenen die meer van culturele attracties houden, kunnen de vele musea in de regio bezoeken; Musée Zadkine, Quercynoise des Vieilles Mécaniques, SauveTerre Musée de Préhistoire, Musée de Gajac. Of ze kunnen Les Arques bezoeken met zijn romaanse kerken.
De valleien van de Lot en de Dordogne, evenals talrijke meren met recreatieparken zullen degenen die graag zwemmen, vissen of uitstapjes op de rivier maken tevreden stellen.
Een bezoek aan de grotten van Lascaux, Lacave, Cougnac, Peche Merle en Merveilles en de grot van Padirac zullen je onderdompelen in de prehistorische periode van deze regio en ze zijn verfrissend op zomerse dagen als het erg warm is.
Onze regio organiseert ook een aantal festivals gedurende de zomer om je te vermaken: "Lot of Saveurs" en Blues in Cahors, het middeleeuwse Festival van Gourdon, Jazz in Souillac, Cinema in Gindou, Theater in Figeac, Country Rock in Gramat, lyrische ontmoetingen bij Montcléra, enz ...

We hebben drie seizoenen:
Hoogseizoen: juli en augustus
Halfseizoen: april tot juni en september en oktober
Laagseizoen: november tot april
De enige extra kosten die wij rekenen zijn voor gebruik van de wasmachine (€3 per wasbeurt).
De huurweek loopt van zaterdag 16 u tot zaterdag 16 u in het hoogseizoen. In het laagseizoen zijn andere periodes mogelijk.

  • Borg € 150,00

Beschikbaarheid van 'La Grange'

Carine Jayes heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 14 jan 2019

La Grange heeft 5 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,2
Bezocht in september 2015

Dear Carine and Neal
Thank you for your patience at our late arrival and warm welcome.
Our stay here was wonderful – a perfect base from which to travel (although we didn’t do too much).
Just what you need for a relaxing holiday.
All the best,
Louise, Paul, Arthur and Amelia

Un grand merci à nos hôtes pour leur accueil et leur bienveillance.
Endroit idéal pour se reposer et se ressourcer en famille.
Le site est magnifique et rien ne manque, paysage exceptionnel et préservé.
A une prochaine fois…
Cécile, Régis, Gauthier, Leni, Marie, Florian, Louis, Valentin
Nous nous sommes régalés au Domaine Labastide. Merci de faire de cet endroit un petit coin de paradis avec votre sourire et votre soin.

We had a very pleasant stay at “La Grange”, Labastide. The apartment is perfect, has lots of space and is very quiet.
We started with our 3 sons and when they were gone (back home with other plans), my cousin from Mali with wife and daughter were our company. Due to car troubles, they stayed a bit longer and we postponed our own agenda to the extra day we decided to stay. The weather was fine. Garage Molieres was a big help as was the Renault concessionaire in Puy L’Eveque.
We went to St Cirq Lapopie, Castelnaud Montratier, Zadkine [museum in Les Arques] and Cahors. Everything was beautiful! Hope to be back.
Mattijs and Yvonne

We had a lovely stay at Domaine Labastide! La Grange was perfect for the five of us and has lots of space, a very nice terrace and, of course, is really beautiful. We’ve had lots of swims this week, BBQs, a visit to Perigueux, nice walks in this area, a visit to the market in Prayssac on Friday morning and we kayaked on the Lot. And there’s plenty more to do around here… But like you said, you can’t do everything!
Thank you for making us feel very welcome and for taking good care of us,
Groeten van:
Hanneke, Dennis, Gerrie, Mirjam, Marӱn

Bezocht in juli 2015

Dear Carine and Neal
We had a wonderful stay at “La Grange”. The house is very pleasant and we enjoyed sitting under the hazelnut tree watching the deer walking along and the family goldfinch serving their kids.
We enjoyed the countryside of the Lot and the small villages but especially we enjoyed your hospitality.
Thank you very much for your birthday surprise!
Actually time passed by too fast so we definitely consider to come back some time.
Again, thank you for all
Peter, Viola, Lennaert and Wieke