Le Poulailler

Bekijk album (13)

Welkom bij Domaine Labastide, een grote boerderij die dateert uit 1823 en bestaat uit prachtig gerestaureerde stenen gebouwen waar authenticiteit en charme bijdragen aan de kwaliteit van de accommodatie.
Wij zijn gevestigd in een gehucht van 3 huizen in het hart van een prachtige landelijke idylle tussen de Perigord en de Quercy, binnen handbereik van een groot aantal bezienswaardigheden.
Op het terrein vind je een buitengewone toren met een duiventil, een verbouwde stal, een rustiek kippenhok en een volledig vernieuwde schuur die rond een mooie, gemeenschappelijke binnenplaats staan.
Gite Le Poulailler is een ruim en uniek karakteristiek huisje; dit voormalige kippenhok is helemaal getransformeerd tot vakantiehuis, maar heeft zijn rustieke charme behouden.
Het huisje is geschikt voor een gezin van vier personen die er comfortabel kunnen verblijven (60m2). Je krijgt er een gevoel van ruimte door een gecombineerde woon- en slaapkamer rond een traditionele houtkachel. Het huisje heeft ook een goed uitgeruste keuken en een moderne badkamer. Er is een kinderkamer (met eenpersoonsbedden of stapelbedden) en er is een tweepersoonsbed in het hoofdgedeelte van het huis.
Buiten kun je profiteren van de bloemrijke tuin rond het zwembad en genieten van het prachtige uitzicht op het platteland. Voor je vakantiehuis vind je je eigen privéterras met een barbecue die uitkomt op de binnenplaats van het pand en een prachtig uitzicht op het prachtige duivenhok.
(centrale verwarming is beschikbaar in dit huis).

Om je te helpen ontspannen, is er veel ruimte op het terrein waar je je terug kunt trekken, evenals spelletjes voor de kinderen rond een uitnodigend zwembad in een mooie volgroeide tuin.
Kom en profiteer van deze kleine oase van rust, perfect voor ontspanning en welzijn tussen de bloemen. Er is ook een verlicht zwembad dat ideaal is voor kinderen. Ze kunnen genieten van hun vakantie terwijl ze ook nieuwe vrienden maken in een veilige omgeving.
De woning is gelegen in de buurt van een schilderachtig dorpje, Frayssinet-Le-Gelat (ongeveer 3 km afstand), waar u een bakker, een kleine supermarkt, evenals twee typisch Franse restaurants zult vinden. Er is ook een kunstgalerie, een historische kerk en een meer, leuk voor het hele gezin.

Het gehucht Labastide heeft een geweldige locatie met een prachtig natuurlandschap en vele mooie dorpjes in de buurt die bekend staan ​​om hun gastronomische markten. Er zijn tal van activiteiten voor iedereen, met culturele rondleidingen, sportieve activiteiten of zelfs gastronomische ontdekkingen.
Voor fijnproevers vindt er elke donderdag in Loubejac een avondmarkt met lokale producten plaats, waar je je bord aan de verschillende kraampjes vult en aan tafel eet op het dorpsplein.
Er zijn veel goede restaurants en we vinden het altijd leuk om iets aan te bevelen, of het nu gaat om lekker eten in een restaurant met Michelin-ster of iets soberders.
De Cahors-wijngaarden zijn ook zeker een bezoek waard en produceren de herkenbare donkere, rode wijn die goed past bij de lokale producten.
Liefhebbers van eten kunnen hun hart ophalen aan de producten in deze prachtige regio: foie gras, eekhoorntjesbrood, truffels, kastanjes en de beroemde lam, noten en meloen uit de Quercy.
Er is een boekje met informatie in de gite om je te helpen precies te vinden wat je zoekt en we staan ​​altijd klaar om je te helpen met het boeken of vertalen als je ergens niet zeker van bent in het Frans.

Vanuit Labastide kun je op ontdekkingstocht gaan naar tal van dorpen, steden en bezienswaardigheden of recreatieparken:
Liefhebbers van geschiedenis zullen dol zijn op de prachtige kastelen van de Dordogne, zoals Beynac, Castelnaud en Les Milandes. Het kasteel van Bonaguil is een absolute aanrader!
Het onmisbare stadje Sarlat-la-Canéda, hoofdstad van de "zwarte diamant" (truffels), foie gras en gastronomie.
Middeleeuwse dorpen zoals Domme en Monpazier evenals La Roque-Gageac, zijn ingebouwd in de kliffen boven de rivier de Dordogne. Rocamadour, het mooiste dorp van Frankrijk is een belangrijke locatie op de pelgrimsroute. De basiliek van Saint-Sauveur is ook een onmisbaar deel van de weg van Santiago de Compostella.
Saint-Cirq Lapopie, een beschermd middeleeuws dorp, werd in 2012 uitgeroepen tot "Beste Franse dorp".
Cahors, de hoofdstad van de regio Lot met zijn Pont Valentré-brug, de Saint-Étienne-kathedraal met zijn geheime tuinen of, voor wijnkenners, de Cahors wijngaarden die je met een toer kunt ontdekken.
Degenen die meer van culturele attracties houden, kunnen de vele musea in de regio bezoeken; Musée Zadkine, Quercynoise des Vieilles Mécaniques, SauveTerre Musée de Préhistoire, Musée de Gajac. Of ze kunnen Les Arques bezoeken met zijn romaanse kerken.
De valleien van de Lot en de Dordogne, evenals talrijke meren met recreatieparken zullen degenen die graag zwemmen, vissen of uitstapjes op de rivier maken tevreden stellen.
Een bezoek aan de grotten van Lascaux, Lacave, Cougnac, Peche Merle en Merveilles en de grot van Padirac zullen je onderdompelen in de prehistorische periode van deze regio en ze zijn verfrissend op zomerse dagen als het erg warm is.
Onze regio organiseert ook een aantal festivals gedurende de zomer om je te vermaken: "Lot of Saveurs" en Blues in Cahors, het middeleeuwse Festival van Gourdon, Jazz in Souillac, Cinema in Gindou, Theater in Figeac, Country Rock in Gramat, lyrische ontmoetingen bij Montcléra, enz ...

We hebben drie seizoenen:
Hoogseizoen: juli en augustus
Halfseizoen: april tot juni en september en oktober
Laagseizoen: november tot april
De enige extra kosten die wij rekenen zijn voor gebruik van de wasmachine (€3 per wasbeurt).
De huurweek loopt van zaterdag 16 u tot zaterdag 16 u in het hoogseizoen. In het laagseizoen zijn andere periodes mogelijk.

Beschikbaarheid van 'Le Poulailler'

Carine Jayes heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 13 jan 2019

Le Poulailler heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,3
Bezocht in november 2015

Dear Neal and Carine,
Thanks for a fabulous holiday!
We had a lovely time here and I loved every second of it!
I enjoyed trampolining and playing in the pool and ping pong.
It was one of the best holidays ever!
Thanks ever so much,
William (11)

Bezocht in september 2015

Liebe Carine, Lieber Neal!
Wir haben herzliche Sommerferien hier verbracht.
Vielen Dank für euer herzliches Wilkommen.
Bei schönstem Wetter konnten wir den bezaubernden Garten und den wirklich tollen Pool genießen. Vor allem den Kindern hat der Pool gefallen!
Die Umgebung bietet so viel an interessanten Zielen. Die Zeit war viel zu kurz!
Herzlichen Dank für alles!
Auf Wiedersehen!
Susanne, Markus, Sebastian, Tizian

Neal and Carine,
Since the day we arrived we felt very welcome!
We loved the domaine, the pool and the cosy gite.
Despite the weather we had a lovely time!
We will certainly come back with our husbands and children (in a few years)!
Thanks for your kindness!
The Belgian girls

Bezocht in juli 2015

Dear Neal and Carine,
We enjoyed our stay at this lovely gîte “Le Poulailler”!
The house but of course also the swimming pool was great (the kids loved it) and also the trampoline!
Best,
Sana, Sander

Bezocht in juli 2015

We enjoy staying here! It’s a little paradise, very cosy and an easy going place.
The children loved the pool and the trampoline.
We really like to come back again to this wonderful place!
Lidia and Jean-Paul
P.S. Thanks for all the help, Carine and Neal!