Le Pré Vert

Bekijk album (34)

Het huis is gebouwd in 2007 en voorzien van alle comfort. Er zijn twee slaapkamers met een twee-persoonsbed en twee slaapkamers met elk 2 1-persoonsbedden. Drie slaapkamers op de begane grond en een in de toren (2-persoons). Twee badkamers, waarvan een met toilet. Apart toilet. Grote huiskamer (ca. 60 m2) met houtkachel, tv, dvd-speler, stereo-installatie. Compleet ingerichte keuken met vaatwasmachine, magnetron, 5-pitsgasfornuis met elektrische oven, grote koel/vriescombinatie. Bijkeuken met wasmachine en wasdroger. Vanuit de huiskamer en keuken komt u op een heerlijk overdekt terras (gelegen op het zuidwesten) met een fantastisch uitzicht over de omgeving. U heeft de beschikking over een verwarmd zwembad van 5 x 10 meter. Het huis staat op een terrein van 1,8 hectare. Carport met plaats voor twee auto's.

Het huis staat op twee kilometer van het plaatsje Cazals. Een leuk en gezellig dorp met een weekmarkt (zondag), bar, restaurants, kleine supermarkt, bakkers, etc. De streek staat onder meer bekend vanwege de vele kasteeltjes en grotten met prehistorische tekeningen, onderaardse riviertjes en meren. Het heuvelachtige landschap leent zich uitstekend voor wandelen en fietsen. De rivieren (Dordogne en Lot) zijn geschikt voor kanoën, vissen en zwemmen. In de streek liggen veel leuke dorpjes en stadjes met vaak nog authentieke middeleeuwse centra. U kunt er uitstekend winkelen, over de markten slenteren, genieten van cultuur, musea, kerken en vele andere bezienswaardigheden.
En dan 's avonds onder het genot van een goed glas Cahors op het terras genieten van de zonsondergang!

In de omgeving zijn vele leuke restaurantjes waar je voor een redelijke prijs heerlijk kunt genieten van lokale gerechten. De wijn van de omgeving is de Cahors, een stevige, volle rode wijn. Er zijn vele wijndomeinen waar u deze wijn rechtstreeks bij de boer kunt kopen.

Een tafeltennistafel is aanwezig.

Huurprijs juli en augustus 2019: € 1595,-- per week, de maand juni en de maanden september en oktober: € 995,-- per week.
Huurprijzen juni en september/oktober: bij bezetting van 3 personen of minder op aanvraag.

Prijzen zijn inclusief verbruik van gas, licht en water, toeristenbelasting en het gebruik van beddengoed, handdoeken, wasmachine en wasdroger. U kunt gratis gebruik maken van de telefoon (bellen naar vaste nummers) en internet (draadloos internet).
Verplichte eindschoonmaak: € 95,--.
Borg: Euro 300,00.
Aanbetaling: 30 % van het verhuurbedrag. Restant: uiterlijk 6 weken voor aanvang van de gereserveerde periode.

De huurperiode is van zaterdag 16.00 uur - zaterdag 10.00 uur.

Huisdieren zijn niet toegestaan.

Er is een lokaal contactpersoon aanwezig om u te ontvangen en wegwijs te maken.

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 95,00

Beschikbaarheid van 'Le Pré Vert'

Annemieke Huneker heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 14 jan 2019

Le Pré Vert heeft 9 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Het was in 1 woord geweldig! Het huis ligt op een prachtige plek met een adembenemend uitzicht vanaf het terras. Je zit hier midden in het groen maar toch dichtbij het dorpje Cazals waar een fijne bakker, kleine supermarkt en lekker restaurantje zit. Huis is van alle gemakken voorzien. Het zwembad is ruim en ook voorzien van goede ligbedden en terras met parasols. Zouden zo weer terug gaan!

Bezocht in juli 2014

Een prachtig huis met alle voorzieningen en de meest complete inventaris denkbaar.
Een mooie ligging met veel privé en rust.
Wij komen zeker terug!

Bezocht in juli 2013

we hebben een heerlijke vakantie doorgemaakt; het huis is perfect onderhouden, en heeft alle voorzieningen die men op vakantie kan gebruiken. Ook de internetverbinding werkte prima (wat voor onze opgroeiende jeugd als een groot pluspunt wordt gezien!). Alle info die we vooraf en ter plaatse kregen was correct en volledig, en de afspraken werden stipt nagekomen. Een prachtig uitzicht vanuit de woning in een heel mooi deel van Frankrijk!
Bedankt voor een leuke vakantie.

Bezocht in september 2011

Het is gewoon heerlijk in Le Pré Vert! Een vakantie waar je kan genieten van de 'luxe', rust, natuur en het mooie leven. Een pareltje van een huis, een pracht van een lokatie! We hopen dat andere bezoekers dit huis ook zullen koesteren zodat we er nog vaak van kunnen genieten.

Bezocht in augustus 2009

Wanneer het ochtendlicht strijkt over Le Pré Vert
schrikt de dichter op van beweging op de weg.
Een trage Limousine
heft voorzichtig haar kop:
wie waagt zich in deze groene weide?
Het huis ontwaakt.
Geen hop die zich nog laat horen.
Steen knarst onder het gewicht
van het versgebakken brood.
Grandpere, grandpere,
pain du chocolat, alsjeblieft.
Engelen kunnen niet zwemmen.
Het paradijs is vlakbij.