combard

Bekijk album (33)

Beschikbaarheid van 'combard'

Let op! Casper van Maarseveen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 01 jul 2019

combard heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Wat een compleet huis! Heerlijk om de stilte te ervaren , s,avonds kijken naar de sterrenhemel, voor het eerst echt goed de Melkweg gezien . Mijn pubers vonden het prachtig om rond de kampvuurkuil te zitten, te zwemmen en tafeltennissen. In de buurt is veel te beleven o.a. Lac de Toleme en Gouffre de Padirec etc We hebben genoten van dit mooie plekje.

Bezocht in juli 2011

We hebben enorm genoten in jullie huis! Het was er zo aangenaam!! De tuin was ook heerlijk en dan die rust. Jullie hebben er een geweldige plek van gemaakt. Ik heb het uitgebreid beschreven in gasten boekje. Wij willen jullie bedanken voor deze geweldige twee weken. We voelden ons erg welkom en hebben ook geprobeerd goed voor huis en tuin te zorgen. We hebben veel gevolleybald op het landje boven de heksenkring. Het gras is daar wel een vierkant geel geworden maar dat zal weer bijtrekken is onze ervaring. Eigenlijk zijn we niet eens zo vaak uitgeweest . Het zwembad , de tafeltennistafel, de wandelroute,s in de buurt en de volleybal mogelijkheid geven zoveel vertier ook voor onze pubers dat we snel weer terug moeten om de omgeving beter te leren kennen. Nogmaals bedankt. Marieke uit Nieuwegein

Reactie van Casper van Maarseveen

Hoi Marieke Fijn dat jullie het zo leuk hebben gehad. Ja er is veel te ondernemen dat vinden onze kinderen ook altijd. groetjes casper

Bezocht in augustus 2010

Wij hebben twee weken heerlijk genoten in combard. Met 2 kinderen van twee jaar oud en twee kinderen van vier jaar oud en 4 volwassenen was het heerlijk genieten in en om deze heerlijke woonboerderij met een zee aan ruimte en rust. Het zwembad, de vuurkuil, de openhaard, de bbq, en de vele speelmogelijkheden voor de kids zijn optimaal benut. De boerderij ligt in een prachtige omgeving waar veel leuke uitstapjes kunnen worden gemaakt. De boerderij is ideaal gelegen voor uitstapjes naar Figeac, Rocemadour, de grotten van Padirac, lac du tolerme en nog veel meer. Het enthousiasme van de de verhuurders voorafgaand aan de vakantie en bij aankomst hebben wij als zeer prettig ervaren en als het aan ons ligt komen wij in de toekomst nog zeker een keer terug om van nog zo'n heerlijke vakantie te genieten...
Wij zullen allen met veel plezier terugdenken aan de zomervakantie 2010! Gelukkig hebben wij veel foto's en filmpjes gemaakt om nog eens lekker na te genieten, want het is momenteel echt noodweer hier in Nederland.

Hartelijk dank voor jullie reactie en dat jullie het zo leuk hebben gehad.Voor ons ook prettig om te horen en we gunnen het de mensen graag om net zo fijn te genieten, zoals wijzelf ook altijd doen.Het ga jullie goed.Vriendelijke groet van Casper en Maria.

Bezocht in augustus 2009

Wat hebben wij genoten van deze heerlijke luxe boerderij met alles er op en eraan.Maar ook met z\'n openhaard, de broodoven en de kampvuurkuil. Heerlijk genoten van de stilte en natuur. Roofvogels hoor je zweven.We konden op de ligbanken genieten van de prachtige sterrenhemel.We hebben genoten van het wandelen door jullie bos en zelfs herten gezien.Ook vonden we het leuk dat we de bloemen tuintjes mochten bijhouden en groente en aardbeien mochten eten uit jullie volkstuintje.En na het werken,wandelen konden we weer lekker genieten van zwemmen en zonnen bij het prachtige zwembad.De kinderen hebben zich goed vermaakt,ook in de schuur met tafeltennissen en voetbaltafel en met de vele gezelschapspelen die in het huis liggen .Het middeleeuws stadje Figeac ,met z\'n terrasjes,markt en egyptisch museum is beslist een aanrader.Kortom, voor ons ,zowel als volwassenen als kinderen een ideale plek om te vertoeven en bij te komen .
hartelijke groet,
Rietje.

Beste Rietje Fijn dat U zo heeft genoten in ons huis en nog bedankt voor het plukken van de aardbeien, hierdoor hebben we volgend jaar weer een grotere oogst. Groet casper

Bezocht in juli 2008

Een geweldige villa die van alle denkbare luxe is voorzien!

Schitterend zwembad (met bubbelbadgedeelte), heerlijke ligstoelen rondom, grote kampvuurkuil met heksenkring, heel veel ruimte om te badmintonnen/ volleyballen of voetballen, kortom je kunt hier echt geweldig uitrusten en van het lekkere weer genieten. Je hebt werkelijk alles binnen handbereik en je hoeft hier dus echt niet weg.

Mocht je toch de behoefte hebben om wat de bekijken dan is de omgeving ook heel divers en de moeite waard. Veel leuke middeleeuwse stadjes, oude kastelen, mooie grotten, lekkere restaurantjes en zelfs een meer op 10 minuten afstand waar je kunt surfen, waterfietsen etc.

Een echte aanrader is dit vakantiehuis!