combard

Bekijk album (33)

Inrichting
Het huis is een karakteristiek huis uit 1762 en bestaat uit een woonhuis, schuur, een stal, een waterput en de onlangs gerestaureerde broodoven. De stal is uit het jaar 1802. Dit alles staat op een terrein van 3000 m2.

Inhoud van het huis
Beneden is een grote woonkamer met een kasteel openhaard en een aparte woonkeuken waar een houtkachel staat. Op een kille dag geven deze haarden veel warmte en gezelligheid.
In de woonkeuken staat een eettafel met stoelen en deze is voorzien van een gas/elektrisch fornuis, oven, afwasmachine, koffiezetapparaat, waterkoker, citruspers etc. De koelkast met diepvriesgedeelte staat apart. Een magnetron staat in een apart kamertje waar ook de wasmachine, strijkplank en een strijkbout liggen.
In de woonkamer staat een eettafel met stoelen en een zithoek bij de openhaard met een bank en luie stoelen. In het huis staat veel kunst en antiek. Het huis is ingericht als een woonhuis en niet als een vakantiehuis, dus met alle spulletjes en spelletjes aanwezig kunt u zich prima vermaken. Hierbij kunt u denken aan een schaakspel, kolonisten, mens erger je niet, yahtzee, levensweg, monopoly etc.
Ook is er een grote TV met een aparte dvd speler met ongeveer 100 dvd,s. Natuurlijk zijn er alleen franse zenders te ontvangen, je zit immers in Frankrijk!
Er zijn 4 slaapkamers en een rommelkamer, 2 slaapkamers hebben 2 losse bedden van 90x200.
De gele kamer heeft een tweepersoonsbed van 150 bij 200 en de groene kamer die geheel in de oude stijl is gelaten heeft een echt Frans tweepersoonsbed van 140 bij 180 en een eenpersoonsbed van 90 bij 200. Ook zijn er twee kinderbedjes beschikbaar.
In het huis zijn twee badkamers. Op de 1e etage met een authentiek kasteelbad (op pootjes) en een aparte douche en toilet. Op de begane grond een douche met thermostatische kraan, bidet en twee wastafels. Natuurlijk is er een aparte toilet op de begane grond. Er zijn 2 Kinderstoelen en een babybadje aanwezig.

Wandelpad en wandelroutes
Achter de stal loopt een wandelpad naar ons bos van 5 ha, je kunt zo een rondje lopen zodat je weer uitkomt bij het weggetje voor ons huis. Daarnaast kan er in de omgeving heel goed gewandeld worden. Er zijn diverse wandelroutes uitgezet waarvan er een aantal beschikbaar liggen in het huis.

Omgeving
Het meer Lac du Tolerme ligt op 5 km van ons huis en is zeer geschikt voor zwemmen en surfen (als er wind staat) er is een grote waterglijbaan, daarnaast kun je er kano’s en waterfietsen huren. In Latronquiere (ligt 5 km van ons huis) is een kleine supermarkt ”8á huite” met een goede slager. Ook heeft het dorp 2 hotels, 2 boulangeries, postkantoor, doktor, apotheek, kroeg etc. Op woensdag en vrijdagochtend is er een kleine fruitmarkt, daarnaast staat er op vrijdag een pizzaboer voor de apotheek en kun je daar pizza’s bestellen en afhalen.

Een groter dorp of stad in de buurt zijn Figeac en St Ceré. Figeac is een mooi oud middeleeuws stadje waar zich een Egyptisch museum bevindt met een plein waar de namaaksteen van ‘rosette’ ligt. Ook bevinden zich hier zeer veel leuke winkeltjes, terrasjes en restaurantjes en op zaterdag is er een gezellige markt.
St Ceré is kleiner dan Figeac maar heel gezellig en je kunt er goed uit eten en winkelen! In Gorses zelf is ook een goed restaurant aanwezig.

In de buurt zijn zeer goede betaalbare restaurants en natuurlijk zijn er verschillende wijnkelders te vinden richting Cahors.

Het meer van Lac du Tolerme ligt op 5 km van ons huis en is zeer geschikt voor zwemmen en surfen. Je hebt hier een mooi aangelegd strand en een leuke speeltuin voor de kleintjes onder ons, met een prachtige waterglijbaan.. Daarnaast is er bij dit meer een restaurant aanwezig en zijn er kano’s en waterfietsen te huur. In de nabije omgeving zijn ook diverse wandel- en fietsroutes mogelijk.

Van 7 juli t/m 1 september is de minimale verhuurperiode 2 weken.
Het huis wordt maar enkele weken per jaar verhuurd de rest van het seizoen wordt het gebruikt door de Familie.

schoonmaakkosten € 95
Borgsom € 400
De huurder betaald 50% bij reservering daarna 50% plus borgsom 2 weken voor aanvang verhuurperiode
handdoeken, 1 per persoon
beddengoed, een set per bed.
van 1 april tot 10 juni extra energiekosten €60

  • Borg € 400,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 95,00

Beschikbaarheid van 'combard'

Casper van Maarseveen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 20 jan 2019

combard heeft 6 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Wat een compleet huis! Heerlijk om de stilte te ervaren , s,avonds kijken naar de sterrenhemel, voor het eerst echt goed de Melkweg gezien . Mijn pubers vonden het prachtig om rond de kampvuurkuil te zitten, te zwemmen en tafeltennissen. In de buurt is veel te beleven o.a. Lac de Toleme en Gouffre de Padirec etc We hebben genoten van dit mooie plekje.

Bezocht in juli 2011

We hebben enorm genoten in jullie huis! Het was er zo aangenaam!! De tuin was ook heerlijk en dan die rust. Jullie hebben er een geweldige plek van gemaakt. Ik heb het uitgebreid beschreven in gasten boekje. Wij willen jullie bedanken voor deze geweldige twee weken. We voelden ons erg welkom en hebben ook geprobeerd goed voor huis en tuin te zorgen. We hebben veel gevolleybald op het landje boven de heksenkring. Het gras is daar wel een vierkant geel geworden maar dat zal weer bijtrekken is onze ervaring. Eigenlijk zijn we niet eens zo vaak uitgeweest . Het zwembad , de tafeltennistafel, de wandelroute,s in de buurt en de volleybal mogelijkheid geven zoveel vertier ook voor onze pubers dat we snel weer terug moeten om de omgeving beter te leren kennen. Nogmaals bedankt. Marieke uit Nieuwegein

Reactie van Casper van Maarseveen

Hoi Marieke Fijn dat jullie het zo leuk hebben gehad. Ja er is veel te ondernemen dat vinden onze kinderen ook altijd. groetjes casper

Bezocht in augustus 2010

Wij hebben twee weken heerlijk genoten in combard. Met 2 kinderen van twee jaar oud en twee kinderen van vier jaar oud en 4 volwassenen was het heerlijk genieten in en om deze heerlijke woonboerderij met een zee aan ruimte en rust. Het zwembad, de vuurkuil, de openhaard, de bbq, en de vele speelmogelijkheden voor de kids zijn optimaal benut. De boerderij ligt in een prachtige omgeving waar veel leuke uitstapjes kunnen worden gemaakt. De boerderij is ideaal gelegen voor uitstapjes naar Figeac, Rocemadour, de grotten van Padirac, lac du tolerme en nog veel meer. Het enthousiasme van de de verhuurders voorafgaand aan de vakantie en bij aankomst hebben wij als zeer prettig ervaren en als het aan ons ligt komen wij in de toekomst nog zeker een keer terug om van nog zo'n heerlijke vakantie te genieten...
Wij zullen allen met veel plezier terugdenken aan de zomervakantie 2010! Gelukkig hebben wij veel foto's en filmpjes gemaakt om nog eens lekker na te genieten, want het is momenteel echt noodweer hier in Nederland.

Hartelijk dank voor jullie reactie en dat jullie het zo leuk hebben gehad.Voor ons ook prettig om te horen en we gunnen het de mensen graag om net zo fijn te genieten, zoals wijzelf ook altijd doen.Het ga jullie goed.Vriendelijke groet van Casper en Maria.

Bezocht in augustus 2009

Wat hebben wij genoten van deze heerlijke luxe boerderij met alles er op en eraan.Maar ook met z\'n openhaard, de broodoven en de kampvuurkuil. Heerlijk genoten van de stilte en natuur. Roofvogels hoor je zweven.We konden op de ligbanken genieten van de prachtige sterrenhemel.We hebben genoten van het wandelen door jullie bos en zelfs herten gezien.Ook vonden we het leuk dat we de bloemen tuintjes mochten bijhouden en groente en aardbeien mochten eten uit jullie volkstuintje.En na het werken,wandelen konden we weer lekker genieten van zwemmen en zonnen bij het prachtige zwembad.De kinderen hebben zich goed vermaakt,ook in de schuur met tafeltennissen en voetbaltafel en met de vele gezelschapspelen die in het huis liggen .Het middeleeuws stadje Figeac ,met z\'n terrasjes,markt en egyptisch museum is beslist een aanrader.Kortom, voor ons ,zowel als volwassenen als kinderen een ideale plek om te vertoeven en bij te komen .
hartelijke groet,
Rietje.

Beste Rietje Fijn dat U zo heeft genoten in ons huis en nog bedankt voor het plukken van de aardbeien, hierdoor hebben we volgend jaar weer een grotere oogst. Groet casper

Bezocht in juli 2008

Een geweldige villa die van alle denkbare luxe is voorzien! Schitterend zwembad (met bubbelbadgedeelte), heerlijke ligstoelen rondom, grote kampvuurkuil met heksenkring, heel veel ruimte om te badmintonnen/ volleyballen of voetballen, kortom je kunt hier echt geweldig uitrusten en van het lekkere weer genieten. Je hebt werkelijk alles binnen handbereik en je hoeft hier dus echt niet weg. Mocht je toch de behoefte hebben om wat de bekijken dan is de omgeving ook heel divers en de moeite waard. Veel leuke middeleeuwse stadjes, oude kastelen, mooie grotten, lekkere restaurantjes en zelfs een meer op 10 minuten afstand waar je kunt surfen, waterfietsen etc. Een echte aanrader is dit vakantiehuis!

Hartelijk dank voor deze positieve reactie, wij zijn blij dat u een fijne vakantie heeft gehad! MVG, Casper