Tiny house 'La Paix'

Bekijk album (20)

La Paix Tiny house 'La Paix' is de voormalige broodoven van de boerderij. Vroeger kwamen de inwoners van Gorses hier hun brood bakken. Inmiddels is de voormalige broodoven omgebouwd tot tiny house waar u zowel in de zomer als in de winter met twee personen kunt verblijven. Het huisje heeft een eigen keukentje, een houtkachel en op de vide bevindt zich het tweepersoonsbed.
De boerderij bestaat uit 3 gebouwen; het boerenwoonhuis, de grote schuur en tiny house "La Paix'. Op het erf zijn verder een waterbron en de fruit- en moestuin (permacultuur) te vinden. Deze rustige locatie ligt op een heuvel in het Franse departement Lot vlakbij het kleine dorpje Gorses.
Het uitzicht op het dal, het geluid van uilen in de nacht, krekels in de zomer en de prachtige sterrenhemel geven deze plek haar rustgevende sfeer. Verblijven zonder haast, in alle rust een boek lezen of te voet afdalen langs de beekjes, het belangrijkste is dat u zich hier prettig voelt.

  • Back to basic

Rondom Vivre à Marçeau vindt u voornamelijk bossen en kleine gehuchtjes en voor wie van wandelen en fietsen houdt is dit een ideale plek. Op ongeveer 7 kilometer van Vivre à Marçeau ligt het meer 'Lac du Tolerme'. Hier kunt u heerlijk zwemmen, surfen of kanoën. De middeleeuwse stad Saint-Céré ligt op 18 kilometer van Vivre à Marçeau. Hier vindt u gezellige terrasjes en restaurants en karakteristieke Franse markten. De stad wordt doorkruist door de Baverivier en wie omhoog kijkt ziet de Torens van Saint-Laurent, overblijfselen van het oude kasteel van de burggraven van Turenne. Rocamadour ligt op 48 kilometer van Vivre à Marçeau en is na Lourdes de meest bezochte bedevaartsplaats van Frankrijk. De stad is gebouwd op een rots midden in de Causse de Gramat. Boven op de rots ligt een burcht en via een slingerend pad kan men het heiligdom bereiken.

  • Op de boerderij

In Latronquière (6 km) is een bakker en een supermarkt. Voor grotere supermarkten (o.a. E.Leclerc en een biologische supermarkt), terrasjes en restaurants kunt u terecht in Saint-Céré (18 km). Op 27 kilometer van Vivre à Marçeau ligt de stad Figeac. Figeac heeft zich in de Middeleeuwen, op het kruispunt van Auvergne, Rouergue en Quercy ontwikkeld tot een van de meest florerende middeleeuwse steden. Bijzonder is dat een relatief groot deel van de oude bebouwing bewaard is gebleven.

Omdat het huis vrij afgelegen ligt (niet in het centrum van Gorses) kunt u het beste de GPS coördinaten invoeren voor het berekenen van uw route:
Breedtegraad: 44.78814
Lengtegraad: 1.999276

Naast Tiny House 'La Paix' is er ook een minicamping aanwezig op het landgoed, zie voor meer informatie: www.vivreamarceau.com.

  • Schoonmaakkosten, Linnengoed

  • Borg € 200,00

Beschikbaarheid van 'Tiny house 'La Paix''

Let op! Hilke Pluim heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 22 aug 2018

De bezoekers van Tiny house 'La Paix' hebben nog geen recensies geschreven