Vivre à Marceau

Bekijk album (32)

Vivre à Marçeau stamt uit 1878 en is gelegen op een heuvel met een prachtig, weids uitzicht. Het interieur is vooralsnog meer dan eenvoudig omdat er hard gewerkt wordt om het huis zo mooi en prettig mogelijk te maken. Voor wie het leuk lijkt om 'back to basic' te gaan (een soort kamperen in huis) is dit een ideale plek. Natuur, eenvoud en rust zijn woorden die passen bij Vivre à Marçeau dat gelegen is op 3.400 m2 eigen terrein met een drinkwaterbron. Achter het huis ligt het toiletgebouw, de warme douche en het composttoilet zijn hier te vinden.

  • Back to basic

Op Vivre à Marçeau komen rust, natuur en eenvoud samen. De boerderij bestaat uit 3 gebouwen; het boerenwoonhuis, de grote schuur en een broodovenhuisje. Op het erf zijn verder een waterbron en een fruit- en moestuin (permacultuur). Deze rustige locatie ligt op een heuvel in het Franse departement Lot vlakbij het kleine dorpje Gorses.
Het uitzicht op het dal, het geluid van uilen in de nacht, krekels in de zomer en de prachtige sterrenhemel geven deze plek haar rustgevende sfeer. Verblijven zonder haast, in alle rust een boek lezen of te voet afdalen langs de beekjes, het belangrijkste is dat u zich hier prettig voelt.

In Latronquière (6 km) is een bakker en een buurtsupermarkt. Voor grotere supermarkten (o.a. E.Leclerc en een biologische supermarkt), terrasjes en restaurants kun je terecht in Saint-Céré (18 km).

Rondom Vivre à Marçeau vindt u voornamelijk bossen en kleine gehuchtjes en voor wie van wandelen en fietsen houdt is dit een ideale plek. Op ongeveer 7 kilometer van Vivre à Marçeau ligt het meer 'Lac du Tolerme'. Hier kunt u heerlijk zwemmen, surfen of kanoën. De middeleeuwse stad Saint-Céré ligt op 18 kilometer van Vivre à Marçeau. Hier vindt u gezellige terrasjes en restaurants en karakteristieke Franse markten. De stad wordt doorkruist door de Baverivier en wie omhoog kijkt ziet de Torens van Saint-Laurent, overblijfselen van het oude kasteel van de burggraven van Turenne. Rocamadour ligt op 48 kilometer van Vivre à Marçeau en is na Lourdes de meest bezochte bedevaartsplaats van Frankrijk. De stad is gebouwd op een rots midden in de Causse de Gramat. Boven op de rots ligt een burcht en via een slingerend pad kan men het heiligdom bereiken.

Omdat het huis vrij afgelegen ligt (niet in het centrum van Gorses) kunt u het beste de GPS coördinaten invoeren voor het berekenen van uw route:
Breedtegraad: 44.78814
Lengtegraad: 1.999276

  • Schoonmaakkosten

  • Borg € 200,00

Beschikbaarheid van 'Vivre à Marceau'

Let op! Hilke Pluim heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 22 aug 2018

De bezoekers van Vivre à Marceau hebben nog geen recensies geschreven