Maison d'Abou

Bekijk album (46)

De villa is nieuw gebouwd in 2013/14, vrijwel drempelloos en met brede deuren, overal dezelfde natuurstenen vloer met vloerverwarming. Het terrein is bijna 8000 m2 groot, volledig omheind met een hek van 1,5 meter hoog en voorzien van een electrisch bediende toegangspoort zodat privacy gegarandeerd is.
Op entreeniveau komt u via een portaal in de grote L-vormige woonkamer voorzien van 2 banken, 2 fauteuils, smart tv met satelliet tv (Canal Digitaal), houtkachel, eettafel met 6 stoelen en open keuken voorzien van alle apparatuur. Links van het portaal bevinden zich de master bedroom (2 x 90x210) met airconditioning, badkamer met inloopdouche, dubbele wastafel en toilet, buanderie met wasmachine, en een apart toilet. Vanuit de woonkamer als ook de slaapkamer komt u via de openslaande deuren op de ruime overdekte veranda, die zich over de gehele breedte en lengte van het huis uitstrekt. Een trap naar boven brengt u op de mezzanine met een bibliotheekje en gezellig zitje. De trap naar beneden leidt via een ruime hal naar de twee andere slaapkamers, waarvan één voorzien van slaapbank (140x190) en keukenblok en de andere van een 180x200 bed met 2 aparte matrassen en verstelbare lattenbodems. Op deze verdieping bevindt zich ook een ruime badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel, en een apart toilet. Openslaande deuren vanuit beide slaapkamers leiden naar het spa-terras, de zwemspa en de 2 persoons sauna.. Wifi door het hele huis, en op de terrassen.
De woning is minder geschikt voor kleine kinderen. Honden toegestaan, 2 stuks, meer in overleg..

  • Sauna
  • Jacuzzi

Maison d'Abou ligt net buiten het pittoreske, grotendeels gerestaureerde, dorpje Goujounac. In de omgeving kun je heerlijke wandelingen maken over de velden en door de kastanjebossen. Op loopafstand bevindt zich de plaatselijke camping met eetgelegenheid en zwembad, de Hostellerie de Goujounac met goed restaurant, alsook een auberge ‘La Poule au Pot’ met heerlijke streekgerechten.

In de nabije omgeving van Maison d'Abou bevinden zich diverse wijnchateaus, een eendenfarm, een goed restaurant (Hostellerie de Goujounac), een camping met snackbar, en in de nabije dorpen diverse leuke streekrestaurantjes (lijst in het huis). Ambachtelijke bakker op 2km, supermarktje met eerste levensbehoeften op 2km, grotere supermarkten en andere winkels op 8km afstand.

Maison d'Abou beschikt over een zwemspa. Dit is een kruising tussen een zwembad en een jacuzzi: u kunt heerlijk zittend bubbelen of actief tegen de stroom in zwemmen. tevens geschikt voor fitness- en revalidatiedoeleinden! de watertemperatuur is jaarrond tenminste 30°
Op een kwartier rijden vindt u de rivier de Lot, waar u bijvoorbeeld kano's kunt huren en de honden kunt laten zwemmen. Het nabije dorp Frayssinet du Gelat heeft een prachtig recreatiemeer, zo ook de dorpen Cassagnes, Cazals en Catus. Behalve in Catus is het honden toegestaan te zwemmen in de meren.
Wandelen is in de hele streek (Bouriane) zeer populair en langs de rivier de Lot vindt u een prachtige fietsroute.
Vele middeleeuwse dorpjes en steden zijn in de omgeving te bezoeken zoals St. Circ Lapopie, Rocamadour, Sarlat, Domme, Penne d'Agenais etc. In het hoogseizoen zijn de diverse marchés gourmandes (avondmarkten) en vide-greniers (rommelmarkten) leuk om te bezoeken.

De genoemde prijs is all-in: inclusief linnengoed, handdoeken, keukenlinnen, electriciteit en schoonmaakkosten. Boekt u meer dan een week, dan krijgt u per volgende week 50 euro korting. Honden, in overleg, toegestaan (maximaal 2), zonder extra kosten.
De wisseldag is flexibel, voor mensen die met Transavia op Bergerac willen vliegen (retourtje soms minder dan €100) kunnen we passende afspraken maken, ook als de verblijfsduur daardoor bijv; 5 of 10 dagen is (buiten hoogseizoen)

  • Borg € 250,00

Beschikbaarheid van 'Maison d'Abou'

Let op! Hanneke Neeleman heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 28 okt 2018

Maison d'Abou heeft 1 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in juli 2015

Zeer prachtig, volledig ingericht en toegerust huis met een luxe zwemspa, mooie terrassen/ veranda met zeer veel privacy en rust. Uitermate vriendelijke ontvangst door eigenaren. Zeker een aanrader!