La Rivière

Bekijk album (21)

Beschikbaarheid van 'La Rivière'

Lydia Mennes heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 15 dec 2019

La Rivière heeft 3 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Goede avond Lydia en Thijs,

Ons verlof naar Gourdon, villa La Rivière begon spijtig genoeg onder een gietende regen; gelukkig stond Fiona ons geduldig op te wachten. Haar verwelkoming was al een warm onthaal!

De villa bleek prachtig, perfect ingericht en wij kregen op deze miezerige avond toch het gevoel om meteen “thuis” te komen! En wat een prachtige villa!!! Onze verwachtingen lagen al hoog maar dit hadden we niet verwacht! Een uitrusting die bestempeld kan worden als wat men thuis ook heeft ( of zou willen hebben…), zeker naar Franse normen zéér goed!

De eerste dag, ook spijtig genoeg beregend….gaf ons de mogelijkheid om het huis en de tuin te verkennen. Prachtig.

Het zwembad is aantrekkelijk, en gezien de regen waren wij toch al nat, dus, erin! Zalig!

Wij hebben de regio bezocht en vele mooie plaatsen aangedaan. Na de dagelijkse trip konden wij genieten van het mooie huis, we hebben wel de open haard moeten aansteken, iets wat je eind juni niet meer zou verwachten in deze regio!

De tweede week kondigde zich aan met meteen meer dan 35°C in de schaduw, wat een ommekeer… De koelte in huis was dan ook meteen welkom. Het zwembad diende waarvoor het gemaakt is, zwemmen en genieten in de prachtige tuin. Onze honden konden zich hier ook perfect uitleven, zij lieten alles wel proper achter hoor!

De tuinman kwam langst, de zwembadman ook, perfect en in alle discretie!

Wat een verassing wanneer bleek dat na de eerste week, ook de huishoudster langst kwam voor een snelle opkuis ( wat niet nodig was …) EN voor verschoning van het beddenlinnen, een luxe die we niet verwacht hadden!

Uw aanbod om te gaan lunchen aan de forelvijver hebben wij niet overgeslagen! Wij werden zeer vriendelijk ontvangen, rondgeleid en hebben zeer lekker gegeten! Dank daarvoor!

Uiteindelijk kwam wel het einde van ons verblijf in zicht en zijn we met gemengde gevoelens gaan pakken, niet zonder een afscheidsbezoek van Fie!

Wij willen jullie ook bedanken voor de meer dan perfecte organisatie, u hebt duidelijk uw stempel en uw waarden achtergelaten in Frankrijk!

In bijlage enkele beelden ter illustratie… wij sturen er nog enkele na.

Nogmaals, een woord: DANK!

Alain en Annick M.

Bezocht in juni 2019

We had a wonderful stay at La Riviere and would recommend it to anyone wanting a peaceful, spacious, well-equipped house in the French countryside. Gourdon is a lovely town to have just a few minutes drive away too.

Many thanks

Roy and Pippa

Dear Lydia,

Thank you for your email.

We had a tremendous holiday at La Rivière with our three dogs. It is the most memorable holiday we have had to date and for all the right reasons. The gite was exceptionally comfortable and was a home from home. Any issues that we had were quickly and efficiently sorted by the excellent management team headed by Fiona Stonor. Steve Clarke, the gardner/general handyman was just fantastic and so kind and helpful giving us great tips on where to go for dinner, lunch, shopping and sight seeing. He is a perfect gentleman and we are both delighted to have made such a great friend. Please thank the owners, Robert and Ann, for sharing their much loved property and pool with us!

La Rivière is situated in a most beautiful part of France and we have fallen in love with the area because it is perfectly located on the border of the Lot and Dordogne regions so one has, essentially, the best of both worlds! We cannot wait to return to France and we were so sad to have to leave!

Kind regards,

Daniel and Ann C.