Le Renard

Bekijk album (23)
  • 9

De omgeving van Villa Renard
Le Renard bevindt zich op slechts 15 km afstand van de rivier Dordogne, die u uitnodigt voor het maken van een tochtje per kano of kajak. U vaart langs prachtig natuurschoon en vele kastelen, zoals Château Castelnaud en Les Milandes (die uw bezoek sowieso waard zijn). Onvergetelijk is het beeld dat u vanaf het water heeft op de Périgord-beauties La Roque-Gageac en Beynac. Het middeleeuwse Domme (10 km) is weer van een andere grootheid; het biedt een schitterend uitzicht over de vallei van de Dordogne. Het bekende Sarlat ligt er slechts 27 km vandaan.

Activiteiten
Zwembad en (tennisbaan) in Salviac (8 km). Bij Cazals, Dégagnac en Gourdon (allemaal binnen een straal van 15 km) zijn zwem-meren met verschillende faciliteiten en strandjes. Gourdon (5 km) is een schitterend middeleeuws stadje met vele faciliteiten (o.a. station, fietsverhuur en diverse leuke restaurants). Golfbanen bij Siorac (20 km) en Vitrac (15 km). De bakker die nog werkt met een houtvuur is op 5 minuten rijden (la Fontade). Alle supermarkten liggen aan de rand van Gourdon, op 10 min. rijden.

In het noordoosten van het departement Dordogne tref je een groot meer met een strand, Base de loisirs de Rouffiac. Om het meer zijn diverse activiteiten voor jong en oud en je kunt ’s zomers volop genieten van het gratis bewaakte zandstrand.

  • Borg € 500,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 100,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 5,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 5,00

Beschikbaarheid van 'Le Renard'

Lydia Mennes heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 11 feb 2019

De bezoekers van Le Renard hebben nog geen recensies geschreven