Le Cluzel

Bekijk album (19)

Beschikbaarheid van 'Le Cluzel'

Let op! Jacqueline & JJ Schut heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 17 jul 2020

Le Cluzel heeft 11 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Een heel goeie vakantie gehad!
Le Cluzel is mooi gelegen, heel rustig en met voldoende privacy.
Net wat wij verlangen voor een geslaagde vakantie.

Erwin en Arlette

Lieve Jacqueline en JJ,

Wat hebben wij genoten van onze vakantie! Het is een heerlijke rustig plek :-)
We hebben nu al erg veel zin in dit jaar, heerlijk twee weken genieten van rust en ruimte. En niet te vergeten de lekkere wijnen!
Kortom het is bij jullie fantastisch!
Tot snel

We hebben enorm genoten van deze plek. De rust, de natuur, de dieren vogels, vlinders, herten. Het gescharrel van de kippen, de gezelligheid van de honden, en de gastvrijheid van de fam Schut.
Een heerlijk zwembad, voldoende te zien in de omgeving. Gestruind op verschillende “vide greniers” en in diverse brocante zaken.
Kortom, een heerlijke plek voor een mooie vakantie.

Bezocht in juni 2018
Fleur & Tijmen Tjaden

La douce France 💙
Wij hebben genoten van Le Cluzel. Deze streek is voor ons op en top Frankrijk. Tussen de wijnvelden, wijnhuizen en leuke restaurants. De gites ligt prive en is van alle gemakken voorzien. Het wijnrek in de gites is gevuld met lekkere wijnen uit de streek voor een prikkie.
Wij hebben een heerlijke vakantie gehad en komen graag terug!

Bezocht in juni 2016

Bedankt familie Schut voor deze heerlijke vakantie. Onze tweede keer voelde echt als thuiskomen in een prachtige omgeving, gezellig huisje en de volkomen rust.
Het weer zat iets minder mee dit jaar, maar de prachtige wandelingen en uitstapjes naar de Dordogne vallei hebben dit ruimschoots goedgemaakt. We zijn al uit naar ons volgend bezoek. Groetjes en het gaat jullie goed.