Blagour

Bekijk album (19)

Een heel ruim huis met twee grote prive terrassen, bbq, hangmat en geweldig uitzicht. Een gang met keuken, apart toilet, badkamer met inloop douche.
Er is 1 slaapkamer met 2 enkele bedden waar je ook een dubbelbed van kan maken en 1 slaapkamer met een tweepersoons bed waar nog makkelijk een kinderbed of klapbed bijgezet kan worden mocht dit nodig zijn. De woonkamer heeft een tv met dvd ingebouwd en er staat een piano.
Alles is heel ruim opgezet
U kijkt uit over de tuin, de weide, de ezelstallen, watertuin en op 20m het zwembad.

  • Kinderoppas
  • Cursusruimte

Een vallei met 5 natuurlijke waterbronnen. Beschut, zalig klimaat en zeer divers.
3,5 km van Souillac en verder overal 20minuten met de auto vandaan. Rocamadour, Sarlat, parken, attracties.
De rivier La Dordogne ligt op 7 km afstand.

In Souillac tref je een paar leuke restaurants aan maar als je iets verder wilt rijden zijn hier tal aan sterren restaurants of autentieke restaurants waar je erg blij van wordt. We liggen tussen Cahors en Bergerac in maar zelfs St Emilion is 2 uur hier vandaan.

We hebben een divers bedrijf. Buiten de verhuur van 2 huizen, een studio en woonwagen kweken wij kleinschalig forel en geven we keramiek cursussen. Voor koppels of gezinnen is het hier heel relaxed, heerlijk rustig maar niet afgesloten. Je kunt interactie hebben met gasten maar je hebt veel ruimte om je heen om je af te zonderen.
De natuur is hier zo prachtig door het vele water, de heuvels en de beschutte vallei. De afgelopen jaren hebben wij een zeer rustgevende, stressloze omgeving gecreeerd. Overal zitjes, waterbronnen, koikarper vijver, waterlelie en waterplanten vijver.

  • Pottenbakken

Wij zijn geen perfect gestyld geheel maar iedereen die hier komt gaat uitgerust en fris weer naar huis omdat het allemaal heel 'easy going' is. We zijn er altijd om u te helpen, een probleem op te lossen, u te adviseren. Het is hier echt heel prachtig en we hebben zoveel gasten die terug komen.

Huisdieren welkom maar alleen in overleg. 20 euro per week.

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 50,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 7,50
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 2,50

Beschikbaarheid van 'Blagour'

Ludo & Annemieke Lokin heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 12 jan 2019

De bezoekers van Blagour hebben nog geen recensies geschreven