Beral

Bekijk album (15)

Beschikbaarheid van 'Beral'

Let op! Richard Evans heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 18 jun 2019

Beral heeft 2 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,5
Patrick Debacker

We hebben 2 weken verbleven in Béral. De gastheer en gastvrouw zijn vriendelijk en behulpzaam.
Het is een prachtige omgeving, maar het weer moet zeker ook meezitten.
We hebben een aantal dagen grijs weer gehad, maar het werd helemaal prachtig als de zon straalde aan een volledig blauwe lucht. Het mooie en verwarmde zwembad is super.
De rust van de omgeving is zeker een pluspunt, anderzijds ben je snel een uur of meer onderweg met de wagen als je iets wilt bezichtigen. Een aanrader als je van de rust houdt in een prachtige omgeving.

We hebben een zeer fijne week in Beral achter de rug.
Het zwembad is fantastisch. Mooi terras met bbq. Prachtig uitzicht!
Mooie omgeving waar je verschillende leuke activiteiten kan doen!