L'Hirondelle at Las Costes

Bekijk album (10)

Het vakantiehuis ligt op een hectare terrein met nog 3 andere vakantiehuizen. Je zit hier in het midden van een heel landelijk gebied, met overal boerderijen, maar het dichtstbijzijnde plaatsje Latronquiere ligt op maar 3 km. Je vindt er alle winkels die je nodig hebt. Vanaf het terrein heb je een ongelooflijk mooi uitzicht naar de Cantal-bergen in de verte.
Ongeveer 25 km naar het zuiden ligt de plaats Figeac in de Lot. De plaats Aurillac ligt hier ongeveer 30 km vandaan.

In de buurt zijn een paar heel leuke restaurants, die een geweldige 4 of 5-gangenmaaltijd bieden voor onder de €15. Iets verder zijn meer restaurants waar je uit kunt kiezen, maar je kunt natuurlijk ook gewoon thuis lekker barbecuen, een fles wijn opentrekken en thuis blijven.

Ter plaatse is een zwembad van 5 bij 10 m, dat je deelt met de bewoners van de andere huisjes. Verder is er een jeu-de-boulesterrein, een tafeltennistafel, een spelletjeskamer en natuurlijk een hectare grond om in rond te wandelen. Het vakantiehuis ligt heel mooi landelijk met een prachtig uitzicht. Rust en kalmte vind je hier.
Je zit hier weliswaar midden in een landelijk gebied, maar ook dicht bij allerlei toeristisch interessante plaatsen, zoals het beroemde dorpje Rocamadour en de grotten van de Gouffre de Padirac. In alle windrichtingen vind je de geschiedenis terug, ook al door de vele historische kastelen in het gebied.
De dorpjes Latronquière (3 km) en Maurs (12 km) hebben goede winkels voor de basisbenodigdheden, maar ook geldautomaten en een benzinestation. In Maurs is op donderdag markt, die moet je niet missen want het is een van de beste in de regio. De plaatsen Figeac, Aurillac en St Céré bieden een volledige reeks winkels en er zijn enkele uitstekende restaurants in de omgeving.

De gite is een van de vier op het terrein. Je deelt het terrein en het zwembad met de andere gasten. Kijk onder ons Profiel voor meer informatie.
Dit is echt een heerlijke plek waar kinderen vrij kunnen rondrennen en het terrein verkennen. Ook is het maar een kort eindje rijden naar vele verschillende lokale attracties.
In totaal zijn er dus 4 individuele vakantiehuisjes voor 2, 4, 4 en 6 personen. Drie daarvan liggen in het recent helemaal gerenoveerde 17e-eeuwse stenen huis en de andere is in een apart gebouw.
Alle gites zijn recent gerenoveerd en hebben een keuken, badkamer of douche, en voorzien van alles wat je in een 21-e eeuws huis maar verwacht: o.a. TV en WiFi.
Las Costes ligt in het zuiden van de Dordogne in de noord-oosthoek van de Lot, net ten noorden van het middeleeuwse plaatsje Figeac. Het ligt in glooiend landschap met spectaculair uitzicht naar het Cantalgebergte; na zonsondergang kun je heerlijk genieten van de adembenemende sterrenhemels, want er is geen lichtvervuiling.

Handdoeken zijn inbegrepen, maar handdoeken voor bij het zwembad moet je zelf meenemen.

  • Borg € 150,00
  • Schoonmaakkosten (optioneel) € 100,00

Beschikbaarheid van 'L'Hirondelle at Las Costes'

Raymond Galpin heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 12 jan 2019

De bezoekers van L'Hirondelle at Las Costes hebben nog geen recensies geschreven