Le nid de l'écureuil

Bekijk album (19)

Welkom in 'Le nid de l'écureuil '
Dit schitterende natuurhuisje is omgeven door rust, ruimte en natuur. Het is een recent gebouwd lieflijk en knus verblijf voor 1 tot 4 personen, volledig van hout. Houtbewerking is het vak van de verhuurders, ze hebben veel verschillende originele houtsoorten uit de regio gebruikt. Het ligt in een eikenbos van 2.8 ha met nog twee andere natuurhuisjes . De drie huisjes hebben elk veel priveruimte. Er is een chloorvrij zwembad van 10 x 5 meter met zit en ligstoelen en een ruim overdekt terras met tafels een waterpunt en een grote barbecue. De omgeving is een mooie afwisselende heuvelachtige natuur gelegen op het grensgebied tussen de departementen Lot en Dordogne. De woonkamer heeft een eet en zithoek en een hele knusse bedstee met een ruim bed van 160 x 200. ( de bedstee zelf is 200 x 260 ruim met 2 tredes) De keuken is voorzien van eet en keukengerei, koelkast, gasfornuis, wasmachine, koffiezetaparaat waterkoker en magnetron.De zitbank kan als bed van 80 x 190 worden gebruikt en op de bovenverdieping zijn twee bedden van 90 x 190 en verschillende kasten. Deze bovenverdieping heeft een beperkte balkhoogte (165 centimeter) De badkamer heeft een goede warme douche, toilet en wasbak. Er is wifi aanwezig (De bovenverdieping is niet goed geschikt voor kleine kindjes tot ongeveer 5 jaar)

  • Back to basic

Op de grens met het departement de Lot en Dordogne, in de provincie L'Occitanie , dit is de nieuwe naam voorheen Midden Pyreneen
' Le bois de Barthes' bevindt zich op 2 km afstand van het dorpje Lavercantiere met 250 bewoners, een winkeltje ,restaurant, dorpszwembad , tennisbaan en vooral heel veel bos natuur en ruimte

Le nid de l'écureuil is gelegen in een ruim prive eikenbos van 3 hectares. In hetzelfde bos zijn nog twee vakantiehuisjes te vinden . Het zoutwaterzwembad van 10 x 5m is voor u en de huurders van de 2 andere huisjes ' Le bois de barthes' Bij het zwembad is ook een ruim overdekt terras met tafels , stoelen en grote barbecue . Er zijn veel wandel , fiets en paardrijroutes . Er is veel speelruimte voor kinderen, een speelhuisje ,zandbak, schommels, pingpongtafel, jeux de boule baan, op aanvraag fietsen in verschillende maten etc.
Eric is paraglider en kan u de weg wijzen voor een initiatievlucht. De omgeving is vooral heel veel natuur. In het dorpje op 2 km is ook nog een dorpszwembad en vrij te gebruiken tennisbaan.

  • Linnengoed

  • Borg € 200,00
  • Schoonmaakkosten (optioneel) € 50,00

Beschikbaarheid van 'Le nid de l'écureuil'

Chantal Fournier Konijn heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 13 jan 2019

Le nid de l'écureuil heeft 1 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Als je houd van rust in een prachtig omgeving dan is dit echt een aanrader. Onze nieuwe chalet “Le nid de l'écureuil” was zeer schoon en volledig uitgerust met alles wat we nodig hadden om een geweldig vakantie te vieren. De gastvrouw en gastheer waren heel vriendelijk en altijd behulpzaam.