Le Bouyssou

Bekijk album (25)

Het vakantiehuis is bestemd voor maximaal 4 personen. Op de begane grond bevinden zich de keuken en de woonkamer. De keuken is een gezellige en comfortabele ruimte die voorzien is van alle gemakken met onder andere: een afwasmachine, oven, en koelkast met vriesvak. Er is voldoende servies, glazen en kookgereedschap aanwezig, verder zijn er nog een magnetron en een wasmachine aanwezig. Aansluitend aan de keuken bevind zich de woonkamer met de openhaard en satelliet TV (met Nederlandse kanalen). Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers met een badkamer waarin zich een douche en WC bevinden. Er is voldoende linnengoed waar geen extra kosten voor in rekening worden gebracht. Schoonmaakkosten zijn inclusief.

Het bevindt zich op een terrein van 6000 m2 waarop zich 3 huizen bevinden. Het huis wordt omringd door weilanden en achter het huis loopt u zo het bos in voor een lekkere wandeling. Er zijn speciale wandel en fiets kaarten van de omgeving aanwezig. Op het terrein bevindt zich een op zonne-energie verwarmd zwembad met ligstoelen en een parasol. Le Bouyssou ligt op 2 km van het dorpje Le Vigan daar is een warme bakker, slager, groenteboer, een kleine supermarkt en enkele gezellige restaurantjes. Op 10 km ligt het stadje Gourdon met alle grote supermarkten, winkeltjes, terrasjes en restaurants.

In de nabije omgeving liggen de steden:Gourdon, Sarlat, Souillac, Rocamadour, Cahors en St. Cirq Lapopie. In de omliggende dorpjes zijn regelmatig lokale markten en brocantes. De rivier de Dordogne bevind zich ook in de buurt daar kunt u kanoën en zwemmen. In Souillac op 25 km ligt de prachtige 18 holes golfbaan genaamd "Souillac Golf & Country Club". Verder zijn er nog vele andere activiteiten, waarvan er folders aanwezig zijn in het huis.

Beschikbaarheid van 'Le Bouyssou'

Aletta Nodelijk heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 19 jan 2019

Le Bouyssou heeft 1 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in juni 2016

Droomhuis gevonden in de Lot wij werden er heel gastvrij ontvangen door Aletta Nodelijk.
Het huis is van alle gemakken voorzien, prima bedden, gezellige kamer en grote keuken waar het je aan niets ontbreekt. Heerlijk en gezellig overdekt terras waar je ook bij iets minder weer heerlijk kan vertoeven. Ook in de omgeving zijn leuke plaatsen, voor de sportievelingen kan je er ook fietsen. wij zijn al wat ouder en hebben het met de auto gedaan. Dit is echt een super aanrader en wij komen er zeker nog een keer terug.