Domaine ’Le Peyrou’ Gastenverblijf

Bekijk album (23)
  • 10

Het gastenverblijf is een van de drie huizen op het landgoed, met eigen toegangsweg en parkeerplaats.
Het landhuis heeft een grote nieuwe (2018) woonkeuken (met een prachtige schouw) voorzien van alle gemakken, zoals een afwasmachine, een zeer grote koelkast met diepvriesvak, magnetron, 5-pits kookplaat, oven, mixer, koffiezetapparaat etc.
Vanuit de keuken komt men in de bijkeuken met bergruimte. Hier vindt u een tweede spoelbak en een wasmachine. Vanuit de woonkeuken heeft men ook toegang tot de grote woonkamer (10x6m!). Deze kamer is koloniaal ingericht met warme tinten, rekening houdend met de stijl en de sfeer van het huis. U vindt hier rondom de open haard 3 heerlijke comfortabele banken en twee grote tafels met 12 stoelen. Verder is er een televisiehoek met een kleurentelevisie en stereoapparatuur.
Met 3 dubbele tuindeuren komt u op het eigen terras en tuin, waar uiteraard tuinmeubelen en een barbeque klaar staan.

Het huis heeft 5 slaapkamers: vier 2-persoons slaapkamers, en één 3-persoonsslaapkamer. Ook hier is gekozen voor een romantische inrichting met hemelbedden en ledikanten. Uiteraard hebben de bedden Nederlands maten: 1.60x2.00m voor de 2-persoonsbedden.

Het huis heeft 2 badkamers: 1 badkamer met ligbad op pootjes, aparte douche, wastafel en bidet. De andere badkamer heeft naast een ligbad een dubbele wastafel en een bidet. Er zijn twee aparte toiletten in het huis.

Het landgoed ’Le Peyrou’is een voormalig wijndomein en ligt tussen de wijngaarden in een meander van de rivier de Lot, ongeveer 16 km ten westen van Cahors.Het landgoed ligt ongeveer 500m vanaf het echt franse dorpje Luzech. Hier vindt u alle voorzieningen zoals een bakker, slager, supermarkt, bank (met pinautomaat), en natuurlijk een terrasje. Op het landgoed van ’Le Peyrou’ liggen 3 onafhankelijke huizen middenin een prachtig aangelegd park (bijna 4 hect.) met eeuwenoude bomen en romantische laantjes. In het park vindt u een eigen tennisbaan en een privézwembad voor de gasten. Voor de kinderen zijn er speeltoestellen.
Het domein ligt op een heuvel met een prachtig uitzicht op de omgeving, de rivier de Lot en het dorp Luzech met een eeuwenoud fort, wat s’nachts verlicht wordt.
Rondom de rivier de Lot vindt u een adembenemend stuk natuur: de schitterende vruchtbare vallei met hierin prachtige dorpjes en talloze wijngaarden. Rondom deze vallei vindt u de Causes, de kalksteenachtige hoogvlakten waar de natuur voor fraaie patronen heeft gezorgd.

U kunt de dieprode Cahors-wijn proeven in één van de vele
wijn-chateau’s in de directe omgeving.
De voortreffelijke keuken van de Quercy is beroemd om zijn foie-gras, truffels, confits, paddestoelen, walnoten en meloenen.

Historisch: bezoek één van de vele prehistorische grotten met wandschilderingen of bezoek één van de prachtige kastelen, Cahors met zijn ’Pont Valentré’ (een middeleeuwse vesting brug) of St. Cirque-Lapopie, het mooist dorp van Frankrijk. Ook een tochtje naar het bekende Rocamadour behoort tot de mogelijkheden.
Sportieve activiteiten: para-sailen, kanoen, kajakken, paardrijden, golf (40 min. rijden), wandelen, fietsen (ook mountainbiken), vissen, zwemmen, tennissen (op eigen terrein).
Een bezoekje aan het middeleeuwse stadje Puy l’Éveque
of één van de vele plaatselijke markten is zeer de moeite waard.
Een dagje winkelen in Cahors is natuurlijk ook een optie.

Wij zijn het gehele jaar geopend.

Op ’Le Peyrou’ bestaat de mogelijkheid om een ander huis te huren (2, 4 pers. of 6 pers.)
Ook kunt u gebruik maken van Chambres d’hotes (B&B).

Helaas, wij accepteren geen huisdieren.

(verplichte) schoonmaak: 95 euro
Tussen 1 oktober en 25 april vragen wij een vergoeding voor de kosten van verwarming (verbruik elektrisch).

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 95,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 8,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 6,00

Beschikbaarheid van 'Domaine ’Le Peyrou’ Gastenverblijf'

Let op! Nienke Martinot heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 18 jul 2018

De bezoekers van Domaine ’Le Peyrou’ Gastenverblijf hebben nog geen recensies geschreven