Domaine Le Peyrou, Studio

Bekijk album (14)

De studio ligt in het achterste gedeelte van het gastenverblijf en heeft een eigen entrée en ook een eigen terras (zeer privé) met uitzicht op het park. De studio heeft een royale zit/slaapkamer van 4 ½ x 6 m, en er staan naast een hemelbed (1.60x2.00m), 2 lekkere luie stoelen voor bij de TV, en een eettafeltje met 2 stoelen. Ook vanuit de kamer kijkt U uit op het park.

Op onze eigen website vindt u meer informatie en fotoos.

De badkamer is voorzien van ligbad, aparte douche, wastafel en bidet. Het toilet is apart. In de gang treft U een kitchenette aan met koelkast, 2 kookplaten, spoelbak, koffiezetapparaat en een grillmagnetron. Uiteraard zijn serviesgoed en potten en pannen e.d. aanwezig.

  • Kinderoppas

Het landgoed ’Le Peyrou’is een voormalig wijndomein en ligt tussen de wijngaarden in een meander van de rivier de Lot, ongeveer 16 km ten westen van Cahors. Het landgoed ligt ongeveer 500m vanaf het echt franse dorpje Luzech. Hier vindt u alle voorzieningen zoals een bakker, slager, supermarkt, bank (met pinautomaat), en natuurlijk een terrasje. Op het landgoed van ’Le Peyrou’ liggen 3 onafhankelijke huizen middenin een prachtig aangelegd park (bijna 4 hect.) met eeuwenoude bomen en romantische laantjes. In het park vindt u een eigen tennisbaan en een privézwembad voor de gasten. Voor de kinderen zijn er speeltoestellen.
Het domein ligt op een heuvel met een prachtig uitzicht op de omgeving, de rivier de Lot en het dorp Luzech met een eeuwenoud fort, wat s’nachts verlicht wordt.
Rondom de rivier de Lot vindt u een adembenemend stuk natuur: de schitterende vruchtbare vallei met hierin prachtige dorpjes en talloze wijngaarden. Rondom deze vallei vindt u de Causes, de kalksteenachtige hoogvlakten waar de natuur voor fraaie patronen heeft gezorgd.

kunt de dieprode Cahors-wijn proeven in één van de vele
wijn-chateau’s in de directe omgeving.
De voortreffelijke keuken van de Quercy is beroemd om zijn foie-gras, truffels, confits, paddestoelen, walnoten en meloenen

Historisch: bezoek één van de vele prehistorische grotten met wandschilderingen of bezoek één van de prachtige kastelen, Cahors met zijn ’Pont Valentré’ (een middeleeuwse vesting brug) of St. Cirque-Lapopie, het mooist dorp van Frankrijk. Ook een tochtje naar het bekende Rocamadour behoort tot de mogelijkheden.
Sportieve activiteiten: para-sailen, kanoen, kajakken, paardrijden, golf (40 min. rijden), wandelen, fietsen (ook mountainbiken), vissen, zwemmen, tennissen (op eigen terrein).
Een bezoekje aan het middeleeuwse stadje Puy l’Éveque
of één van de vele plaatselijke markten is zeer de moeite waard.
Een dagje winkelen in Cahors is natuurlijk ook een optie.

De volgende activiteiten zijn mogelijk in de nabije omgeving (max. 30 minuten per auto)
Zwemmen, wandelen, mountainbiken, paardrijden, watersport, tennis

Wij zijn het gehele jaar geopend.

Op ’Le Peyrou’ is het mogelijk om een ander huis te huren (4 pers., 6 pers. of 10 pers.)

Ook kunt u gebruik maken van Chambres d’hotes (B&B).

(verplichte) eindschoonmaak: 30 euro
Tussen 1 oktober en 25 april vragen wij een vergoeding voor de kosten van verwarming (elektrisch).

  • Borg € 150,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 30,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 8,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 6,00

Beschikbaarheid van 'Domaine Le Peyrou, Studio'

Let op! Nienke Martinot heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 24 aug 2018

De bezoekers van Domaine Le Peyrou, Studio hebben nog geen recensies geschreven