Domaine ’Le Peyrou’ Tuinmanshuis

Bekijk album (15)

Het ’Maison du gardien’ (6-7 pers.) is een vrijstaand huis op het landgoed met een heel eigen sfeer.
Dit gezellige huis is onlangs volledig gerenoveerd, maar heeft veel karakteristieke elementen behouden, zoals plafonds ‘à la francaise’ (balkenplafond) en muren ‘en pierres’.
Het heeft een fantastische ruime living met open keuken. Deze woonkamer is gezellig ingericht met een hoekbank, eettafel met rieten stoelen, uiteraard een TV en een geluidsinstallatie. In de enorme schouw staat een houtkachel. (er is ook elektrische verwarming). De keuken is volledig ingericht met alle apparatuur (4-pits gasfornuis met oven, magnetron, koelkast, koffiezetapparaat, afwasmachine, wasmachine etc.).
Vanuit de woonkamer komt u via grote terrasdeuren op een ruim overdekt terras met open haard. Vanaf het terras heeft u een prachtig uitzicht heeft over de vallei van de Lot.
Naast dit overdekte terras heeft u de beschikking over een tuin met terras. Tuinmeubelen zijn aanwezig.
Het huis beschikt over 3 slaapkamers en 3 badkamers (waarvan 2 met toilet). Voor de inrichting hebben we gekozen voor een romantische stijl.
Slaapkamer 1 heeft een tweepersoonsbed (1.60x2.00m) en beschikt over een eigen badkamer met dubbele wastafel, grote douche, toilet en bidet.
Slaapkamer 2 heeft een tweepersoonsbed van 1.40x2.00m.
Slaapkamer 3 heeft twee éénpersoonsbedden van 0.90x2.00m
Via de hal kunt u de twee andere badkamers bereiken.
Één badkamer beschikt over een dubbele wastafel en een groot ligbad. De andere badkamer heeft een grote douche, een wastafel en een toilet.

Op onze eigen website vindt U meer informatie en fotoos.

Het landgoed ’Le Peyrou’is een voormalig wijndomein en ligt tussen de wijngaarden in een meander van de rivier de Lot, ongeveer 16 km ten westen van Cahors. Het landgoed ligt ongeveer 500m vanaf het echt franse dorpje Luzech. Hier vindt u alle voorzieningen zoals een bakker, slager, supermarkt, bank (met pinautomaat), en natuurlijk een terrasje. Op het landgoed van ’Le Peyrou’ liggen 3 onafhankelijke huizen middenin een prachtig aangelegd park (bijna 4 hect.) met eeuwenoude bomen en romantische laantjes. In het park vindt u een eigen tennisbaan en een privézwembad voor de gasten. Voor de kinderen zijn er speeltoestellen.
Het domein ligt op een heuvel met een prachtig uitzicht op de omgeving, de rivier de Lot en het dorp Luzech met een eeuwenoud fort, wat s’nachts verlicht wordt.
Rondom de rivier de Lot vindt u een adembenemend stuk natuur: de schitterende vruchtbare vallei met hierin prachtige dorpjes en talloze wijngaarden. Rondom deze vallei vindt u de Causes, de kalksteenachtige hoogvlakten waar de natuur voor fraaie patronen heeft gezorgd.

Op onze eigen website vindt u meer informatie en fotoos.

U kunt de dieprode Cahors-wijn proeven in één van de vele
wijn-chateau’s in de directe omgeving.
De voortreffelijke keuken van de Quercy is beroemd om zijn foie-gras, truffels, confits, paddestoelen, walnoten en meloenen

Historisch: bezoek één van de vele prehistorische grotten met wandschilderingen of bezoek één van de prachtige kastelen, Cahors met zijn ’Pont Valentré’ (een middeleeuwse vesting brug) of St. Cirque-Lapopie, het mooist dorp van Frankrijk. Ook een tochtje naar het bekende Rocamadour behoort tot de mogelijkheden.
Sportieve activiteiten: para-sailen, kanoen, kajakken, paardrijden, golf (40 min. rijden), wandelen, fietsen (ook mountainbiken), vissen, zwemmen, tennissen (op eigen terrein).
Een bezoekje aan het middeleeuwse stadje Puy l’Éveque
of één van de vele plaatselijke markten is zeer de moeite waard.
Een dagje winkelen in Cahors is natuurlijk ook een optie.
De volgende activiteiten zijn mogelijk in de nabije omgeving
(max. 30 minuten per auto)
zwemmen, wandelen, mountainbiken, paardrijden, watersport, tennis

Wij zijn het gehele jaar geopend.

Op ’Le Peyrou’ bestaat is het mogelijk om een ander huis te huren (2, 4 pers. of 10 pers.)

Ook kunt u gebruik maken van Chambres d’hotes (B&B).

(verplichte) schoonmaak: 75 euro
Tussen 1 oktober en 25 april vragen wij een vergoeding voor de kosten van verwarming (verbruik elektrisch).

  • Borg € 250,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 75,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 8,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 6,00

Beschikbaarheid van 'Domaine ’Le Peyrou’ Tuinmanshuis'

Let op! Nienke Martinot heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 08 okt 2018

De bezoekers van Domaine ’Le Peyrou’ Tuinmanshuis hebben nog geen recensies geschreven